بازار سنگ اصفهان در منطقه ای به نام محمود آباد واقع شده که دارای سنگبری ها و کارخانه های سنگ فراوانی است.در این منطقه میتوان با کارخانه سنگ های طبیعی و مصنوعی آشنا شد که یکی از معروف ترین مراکز فروش سنگ در بازار سنگ محمود آباد اصفهان مجموعه صنایع سنگ سازند استون است. این مجموعه به این دلیل دارای شهرت است که همه نوه نیاز سنگ ساختمانی یعنی تامین سنگ های گران لاکچری و سنگ ساختمانی ارزان را بر عهده گرفته است.

فروشنده سنگ ساختمانی در اصفهان ، مهندس مریم مساح 09134090995

با توجه به کاربردهای سنگ ساختمانی، می توان به این نتیجه رسید که سنگ یکی از مهمترین مصالح مورد استفاده در ساختمان سازی می باشد. سنگ های ساختمانی بسیار مختلفی در بازار موجود بوده، که معمولا کاربرد سنگ های ساختمانی می تواند با هم یکسان یا متفاوت باشد. زیرا قابلیت های برخی از سنگ ها یکسان و برخی دیگر دارای قابلیت های متفاوتی می باشند. کاربرد سنگ های ساختمانی می تواند به استحکام آنها و همچنین طرح و رنگ آنها بستگی داشته باشد. یعنی سنگ هایی که از نظر ظاهر مناسب تر بوده و استحکام بالایی نیز داشته، از نمونه های پرکاربرد سنگ نمای ساختمان به شمار می روند.
 
بازار سنگ محمود آباد اصفهاننمونه ای بسیار شیک از کاربرد سنگ های ساختمانی برای راه پله را در این تصویر میبینید
معرفی برخی از انواع سنگ ساختمانی که در بازار سنگ محمود آباد اصفهان عرضه میشود.
قبل از اینکه با کاربرد سنگ های ساختمانی آشنا شوید، بهتر است با چند نمونه از این سنگ ها آشنا شوید، پس از آشنایی با سنگ های ساختمانی، راحت تر می توان با کاربرد سنگ های ساختمانی آشنا شد. از جمله سنگ های ساختمانی معروف و پرکاربرد در بخش های مختلف ساختمانی می توان به • سنگ تراورتن • سنگ مرمریت • سنگ گرانیت اشاره نمود.

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال