شستشوی نمای ساختمان بدون داربست، شستشو واتر جت

نماشویی ساختمان توسط بهترین مجری خدمات شستشوی نمای ساختمان تهران بدون داربست با طناب در کمترین زمان

در سال های  اخیر توجه به دکوراسیون خارجی بیش از پیش افزایش یافته و زیباسازی شهر و نمای ساختمان ها از اهمیت فوق العاده ای برخوردارگردیده است.

افراد ممکن است برای نمای ساختمان خود هزینه زیادی بکنند ولی بعد از گذشت چند سال نمای ساختمان سیاه و کدر می شود و جذابیت روز اول خود را از دست خواهد داد که این مسئله تاثیر منفی بر زیبایی ساختمان و حتی ها شهر ها می گذارد.

علاوه بر نما ,  بسیاری از شیشه و پنجره های ساختمان ها به گونه ای تعبیه شده که امکان تمیز کردن آن ها وجود ندارد بنابراین پس از مدتی گرد و غبار زیادی به خود گرفته و علاوه بر محدود کردن نور ورودی به خانه  , چهره  ساختمان را زشت و کثیف نشان می دهد

شستشوی نما یکی از فعالیت های خدماتی می باشد که به منظور نظافت نمای بیرونی ساختمان ها به کار می رود. روش های مختلفی برای شستشوی نمای ساختمان ها وجود دارد که اغلب زمان بر و هزینه بر هستند ولی بهترین و ایمن ترین راه برای شستشوی نمای بیرونی ساختمان , استفاده از راپل کاران حرفه ای است.

راپل کاران حرفه ای با استفاده از دستگاههای پیشرفته مانند واتر جت ها در کمترین زمان و به نحو احسنت نمای ساختمان شما را مانند روز اول تمیز و درخشان خواهند کرد.

واتر جت ها نوعی موتور آبی هستند که  آب و مواد شوینده را با هم ترکیب کرده و به صورت پرفشار خارج می کند بدین ترتیب بدون هیچ گونه آسیب به شیشه ها و نما ,  در کمترین زمان ساختمان به زیبایی روز اول خواهد شد.

شرکت ارتفاع کاران صنعت نما پایدار یکی از برترین شرکت های راپل کار حرفه در استان تهران است که با بهره گیری از تیم با تجربه و متخصص در امر کار در ارتفاع کلیه خدمات پیچ و رولپلاک نما , نورپردازی نما , رنگ کردن نما و نماشویی را بدون داربست و در کمترین زمان ارائه خواهد داد.

دیگر احتیاجی به نصب داربست و هزینه اضافی و دردسر نیست شما تنها با یک تماس می توانید کلیه فعالیت های کار در ارتفاع ساختمانی را به ما بسپارید.

شستشوی نما بدون داربست و با واترجت ها در اسرع وقت و با کمترین هزینه.

اگر به دنبال یک تیم حرفه ای راپل کار با مناسب ترین قیمت هستید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

تلفن تماس شستشوی نما در تهران  ۰۹۱۲۹۳۱۴۲۶۴     ۰۹۳۵۱۶۳۰۵۳۰

 

 سند بلاست واتر جت

سند بلاست واتر جت

 انجام خدمات سند بلاست واتر جت در تهران و کرج ، سندبلاست آجر ،سندبلاست نمای ساختمان، نماشویی با واترجت ،  شستشوی نمای ساختمان، شیشه شور ساختمان نماشویی نمای ساختمان نما شور

 فرهاد خسروی: ۰۹۱۲۹۳۱۴۲۶۴     ۰۹۳۵۱۶۳۰۵۳۰

 شستشوی نما و شیشه در ارتفاع بلند با ابر و تی

شستشوی نما و شیشه در ارتفاع بلند با ابر و تی

 انجام خدمات شستشوی نمای ساختمان و پیچ و رولپلاک نما با طناب و شستن شیشه ها در ارتفاع بدون داربست توسط شرکت کار در ارتفاع(شرکت ارتفاع کاران صنعت نما پایدار)

این روش بیشترین کاربرد را در نماهای از جنس شیشه و کامپوزیت دارد. در این نوع از شستشو، ابتدا سطح مورد نظر توسط یک ابر از مواد شوینده شسته شده و سپس با یک تی آب جمع کن، آب را از روی سطح جمع میکنیم. توصیه میشود این نوع شستشو بعد از واتر جت کردن نما صورت پذیرد

انجام کلیه خدمات شستشوی نمای بیرونی ساختمان در ارتفاع

خسروی: ۰۹۱۲۹۳۱۴۲۶۴     ۰۹۳۵۱۶۳۰۵۳۰

 

 

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال