نقاش ساختمان اصفهان

 نقاشی ساختمان در اصفهان و انجام خدمات کناف و بازسازی ساختمان و کلیه ی کارهای ساختمانی مربوط به امور داخلی و خارجی ساختمان ، توسط نقاش ساختمان در اصفهان با سابقه و با قیمت های منصفانه

اطلاعاتی درباره نقاشی ساختمان در اصفهان

شاید شما از شهروندان اصفهانی باشید که علاقمند به اطلاعات جامعی در خصوص نقاشی ساختمان هستند. با توجه به نزدیکی به فصل بهار و عید نوروز شور و شوق زیادی بین همه مردم برای زدن رنگ و لعاب جدید و نونوار کردن خانه های خودشان برای پذیرایی از مهمانان عید نوروز دیده می شود. شما ممکن است برای تغییر دکوراسیون از استادکاران ماهر مثل کناف کار ساختمان، نقاش ساختمان، نصاب پارکت و... در دکوراسیون خود استفاده کنید اما اگر تغییر اساسی دکوراسیون (مثلاً طراحی سقف با کناف) یا جابجایی تیغه ها مقدور نباشد، نقاشی ساختمان یکی از رایج ترین و دست به نقد ترین تغییر دکوراسیون هایی است که برای تمیزی و طراوت بخشیدن به خانه ها و آپارتمان ها قبل از عید انجام می شود. ما در این مطلب می خواهیم اطلاعات جامعی در خصوص نقاشی ساختمان در شهر اصفهان برای شما بیان کنیم تا در بازار شب عید به انتخاب شما کمک کنیم.

 نقاشی ساختمان در اصفهان

نقاش ساختمان اصفهان

نقاشی ساختمان در اصفهان

نقاشی رنگ روغن در ساختمان و قیمت آن

نقاشی با رنگ روغن از جمله قدیمی ترین و شناخته شده ترین شیوه های نقاشی ساختمان در همه ایران از جمله اصفهان زیباست. رنگ روغن با توجه به اینکه قابلیت تمیز کردن با پارچه خیس یا نمدار را دارد یکی از محبوب ترین مصالح نقاشی ساختمان است. با این حال برای نقاش ساختمان رنگ کردن با رنگ روغن نسبت به سایر روش ها دشوار تر است. از نظر بهداشتی، این نوع رنگ به دلیل عدم امکان نفوذ حشرات موذی مناسب است و در سقف آشپزخانه، و قسمت هایی از دیوار که تا نیمه ارتفاع کاشی شده اند، انتخاب مناسبی است. قیمت اجرای این نوع رنگ حسب نوع (اجرا روی گچ، درب و پنجره فلزی و ...) متفاوت است. با این حال قیمت مصوب در اصفهان بدون مصالح 10500 تومان به ازای متر مربع اجرا روی سطوح گچی است.

اجرای نقاشی ساختمان با رنگ اکریلیک

رنگ اکریلیک در نقاشی ساختمان یکی از روش های مدرن محسوب می شود. این نوع رنگ نکات مثبت رنگ روغن را داراست و در عین حال ویژگی های منفی رنگ پلاستیک را ندارد. این رنگ امروزه بیشترین کاربرد را در نقاشی ساختمان دارد و برای سطح دیوار ها و سقف های ساختمان، سطح نهایی کناف یا رابیتس کاری، سطوح در و کمد های چوبی مناسب است. قیمت اجرای نقاشی با رنگ اکریلیک در اصفهان به ازای هر مترمربع اجرا 7800 تومان توسط اتحادیه تعیین شده است.

استفاده از رنگ مولتی کالر در نقاشی ساختمان

مولتی کالر از شیوه های جدید نقاشی است. این روش با استفاده از پیستوله و پمپ انجام می شود و طرفداران و مخالفان مخصوص خودش را دارد. نسبت به نقاشی رنگ روغن یا اکریلیک، مولتی کالر به خاطر ایجاد لکه های برجسته با رنگ متفاوت روی سطح، جلوه بیشتری دارد و انصافاً در نگاه اول زیباتر است. همچنین تنوع زیادی در طرح و نقش دارد که در نقاشی ساده دیده نمی شود. با این حال ایجاد این برجستگی ها امکان تغییر رنگ در ساختمان را مشکل می کند و در صورت نیاز به تغییر رنگ در سال های آینده به احتمال زیاد باید باز هم از مولتی کالر استفاده شود. حسن مولتی کالر سرعت بالا در نقاشی و سهولت اجرا برای نقاش است. قیمت اجرای مولتی کالر به همراه زیرسازی اکریلیک در اصفهان به ازای هر متر مربع و بدون مصالح 10000 تومان توسط اتحادیه تعیین شده است.

 اجرای پوشش های سلولزی به جای نقاشی ساختمان با رنگ

یکی از روش هایی که برای زیبا سازی ساختمان ها یا واحد های تجاری استفاده می شود استفاده از پوشش های سلولزی یا ماله ای است. این پوشش ها از الیاف هایی تشکیل شده که با نوعی چسب مخصوص روی دیوار اجرا می شود. این الیاف ها که مثل نخ های تکه تکه شده با رنگ های مختلف با استفاده از ماله روی دیوار گسترده می شوند تنوع زیادی در طرح و رنگ دارند و سطح را کاملاً برجسته نشان می دهند. این پوشش که با نام برند پتینه در ایران و اصفهان معروف شده است، مزیت مولتی کالر را دارد و عیب آن (که غیر قابل تغییر بودن مولتی کالر است) را ندارد زیرا به راحتی و با آغشته کردن آب به سطح از روی سطح جدا می شود. می توان گفت این نوع از پوشش نوعی نقاشی ساختمان مدرن محسوب می شود.  هزینه تهیه مصالح و اجرای چنین پوششی در بازار نقاشی ساختمان اصفهان 75000 تومان تعیین شده است.

ارائه خدمات نقاشی ساختمان توسط تیم فنی و هنری پازل در اصفهان

رنگ و نقاشی دیوار های داخلی ساختمان با انواع رنگ روغن ،پلاستیک ، فلزی ، چوب، بلکا،کنیتکس و بتونه کاری و کناف کاری در اصفهان
✔اجرای رنگ روغنی، پلاستیک. اکرولیک. مولتی کالر
✔اجرای رنگ کنیتکس.بلکا. کناف و...
✔ رنگ آمیزی استخر و آهن  و درب و پنجره
✔ رنگ آمیزی نمای بیرونی ساختمان (با ماندگاری بیش از بیست سال)
✔ اجرای رنگ نما بر روی انواع ساختمان های قدیمی و نو ساز
✔ تعمیرات کلی و جزئی نمای ساختمان
✔ آماده انجام کار با نهادهای (تجاری.اداری .مسکونی و پروژه های بزرگ با متراژ بالا)

شماره تلفن نقاش ساختمان در اصفهان : ‪‎09130892825‬

برای مشاهده فیلم یکی از نمونه کارهای رنگ و نقاشی ما کلیک کنید

قیمت نقاشی ساختمان در سال 97 توسط گروه دکورسیون داخلی پازل کاملا رقابتی و زیر قیمت اتحادیه است که لیست آن در زیر قید شده است.

قیمت انجام رنگ روغن هر متر مربع : 12000 تومان

قیمت رنگ پلاستیک هر متر: 7000 تومان

قیمت رنگ نقاشی اکرولیک هر متر مربع: 12000 تومان

قیمت رنگ فلزی ساختمان هر متر مربع: 20000 تومان

قیمت رنگ چوب هر متر مربع: 25000 تومان

قیمت هر متر مربع رنگ بلکا 10000 تومان

قیمت اجرای نقاشی ساختمان با رنگ کنیتکس خاجی 12000 تومان

قیمت اجرای نقاشی ساختمان با رنگ اتوموبیلی متالیک متری 50000 تومان

هزینه اجرای زیر سازی کاغذ دیواری هر متر مربع 3500 تومان

نرخ بتونه کاری کناف 4000 تومان برای هر متر مربع

برخی از نمونه کارهای گروه دکوراسیون داخلی پازل در اصفهان

نقاشی ساختمان در اصفهان

نقاشی ساختمان در اصفهان

نقاشی ساختمان در اصفهان

و صد ها نمونه کار دیگر از انجام کناف کاری های جدید و زیبا ،اجرای رنگ و نقاشی دیوارها و شومینه و نقاشی پارتیشن دیوار پشت تلویزیون ، قفسه بندی دیوار به روش گچ و کناف

بازدید رایگان از محل رنگ کاری و نقاشی ساختمان در اصفهان ، کمترین قیمت اجرا و کوتاهترین زمان انجام کار

تلفن تماس نقاش ساختمان در اصفهان :‪‎09130892825

 

 

 

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال