سنگ تراورتن

فروش انواع سنگ تراورتن شامل تراورتن کرم،تراورتن شکلاتی،تراورتن سفید

دیگر زمان آن رسیده است تا دید خود را نسبت به سنگ ساختمانی تغییر دهیم و آن را یک هنر تلقی کنیم. سنگ ساختمانی تنها یک ماده که از دل خاک استخراج می شود و در پروزه های ساختمانی به کار می رود نمی باشد. سنگ ساختمانی روح تغییرات طبیعت در طول سال ها می باشد…

جهت خرید و استعلام قیمت سنگ های تراورتن با شماره تلفن  09134090995  تماس بگیرید

 

سنگ تراورتن ارزان قیمت

سنگ تراورتن ارزان قیمتسنگ تراورتن یکی از انواع سنگ ساختمانی می باشد که در ایران تولید می گردد. معادن فراوانی در کشور وجود دارد که کار استخراج این سنگ در آن ها صورت می پذیرد. پس از استخراج سنگ ها برای فرآوری به کارخانه ها فرستاده می شوند.

سنگ تراورتن دارای قدرت چسبندگی بالایی می باشد که با این مزیت می توان از آن در ارتفاعات بالا نیز به عنوان سنگ نما در ساختمان استفاده نمود. دلیل محبوبیت این سنگ علاوه بر چسبندگی تنوع رنگی بسیار بالا و همچنین زیبایی نقش و نگار آن می باشد. از همین رو از سنگ ساختمانی تراورتن می توان در هر نقطه از پروژه های ساختمانی خود استفاده نمایید.

با وجود تمام مزایایی که بیان شد عیبی که سنگ تراورتن دارد قیمت نسبتا بالای آن می باشد. از همین رو از سنگ تراورتن به صورت متداول در نمای ساختمان استفاده می گردد تا علاوه بر استقامت و استحکامی که دارد به نمای ساختمان زیبایی نیز ببخشد.

از سنگ تراورتن همچنین می توان در قسمت های داخلی ساختمان همچون راه پله ها نیز استفاده نمود. دلیل آن هم ساب پذیری بالای سنگ تراورتن می باشد که استفاده آن در قسمت های داخلی می تواند ساختمان شما را به مانند پروژه های خارجی درآورد.

از دیگر مزایای این سنگ حمل و نقل راحت و نیز سرعت نصب آن بر روی ساختمان می باشد. سنگ تراورتن از انواع مختلفی برخوردار می باشد که سنگ تراورتن حاجی آباد، سنگ تراورتن عباس آباد، سنگ تراورتن دره بخاری، سنگ تراورتن آتشکوه، سنگ تراورتن آبگرم، سنگ تراورتن آذرشهر، سنگ تراورتن کاشان و… از این دسته می باشند.

سنگ تراورتن به دو صورت اسلب و ۴۰ طول در کارخانه های ایران فرآوری می شود. سنگ اسلب تراورتن بیشتر برای فضاهای لوکس یا خاص به کار می رود که سایز های بزرگ یا خاص مد نظر مدیران پروژه می باشد. سنگ اسلب تراورتن برای صادرات نیز بسیار مناسب است. سنگ ۴۰ طول سنگ تراورتن بیشتر مصارف داخلی دارد. قیمت سنگ تراورتن با توجه به اینکه از کدام سایز خرید انجام شود متفاوت خواهد بود.

همانطور که سنگ های خارجی وارد ایران می شوند و بازار خود را به دست آورده اند، سنگ های ایران نیز قابلیت صادرات به کشورهای دیگر را دارند

سنگ تراورتن از انواع سنگ‌های رسوبی آهکی است که در اثر ته نشینی سریع کربنات کلسیم در دهانه چشمه‌های آب معدنی به خصوص چشمه های آب گرم یا در غارهای آهکی به وجود آمده‌اند. سنگ تراورتن معمولا بصورت طبیعی در رنگ‌های سفید، کِرِم، برنزه تیره و روشن، قرمز و خاکستری وجود دارد. هر چه رنگ این سنگ‌ها روشن تر و سفید باشد یعنی ناخالصی های ناشی از وجود اکسید آهن در آن کمتر است و از مرغوبیت بهتری برخوردار است.خصوصیات تراورتن

- سنگ تراورتن دارای خلل و فرج طبیعی در سطح آن است که باعث زیبایی ظاهری آن شده است.

- تراورتن با توجه به داشتن خلل و فرج طبیعی، چسبندگی خوبی به ملات و دیوار زیر آن دارد که برای نمای ساختمان بسیار مناسب است.

- تراورتن مقاومت خوبی در برابر سرما، گرما، اشعه UV و رطوبت هوا دارد.

- تراورتن دارای تنوع زیادی در رنگ و طرح است و سلیقه های زیادی را پوشش می‌دهد.

- تراورتن در مقایسه با سایر سنگ‌ها، ارزان تر است و گزینه خوبی برای نمای ساختمان به شمار می‌آید.

تراورتن شکلاتی تراورتن شکلاتی کاشان تراورتن شکلاتی یزد تراورتن شکلاتی آقامحمدی تراورتن شکلاتی اقا محمدی تراورتن شکلاتی بی موج تراورتن شکلاتی تجره تراورتن شکلاتی تیره تراورتن شکلاتی حاجی آباد تراورتن شکلاتی موجدار

فروش معدن سنگ مرمریت

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال