اجرای کفسازی بتنی

یکی از نکاتی که در ساخت ساختمان ها و بناها به خصوص در ساختمان های صنعتی بسیار مورد توجه و حائز اهمیت است کفسازی می باشد.اگر کفسازی در محیط های صنعتی با دقت و مصالح با کیفیت صورت نپذیرد هزینه خرابی و تعمیر آن چندیدن برابر می شد به همین دلیل کفسازی در ساختمان های صنعتی از اهمیت فوق العاده زیادی برخوردار است.

در ساختمان های صنعتی به دلیل استفاده از دستگاههای فوق سنگین و عبور و مرور وسایل نقلیه سنگین از هر نوع مصالحی برای کفسازی نمی توان استفاده کرد بنابراین بهترین مصالح برای کف سازی بتنی صنعتی استفاده از بتن سخت است.

کفسازی بتنی مزایای زیادی نسبت به سایر کفپوش ها دارد.

1- کفسازی بتنی صنعتی به هیچ عنوان لغزنده و لیز نمی باشد.

2- آلودگی ها و میکروب هارا جذب نکرده وبه راحتی قابل شستشو و نظافت کردن است.

3-مقاومت بسیار بالا و ماندگاری طولانی مدتی با گذشت زمان دارد.

4- رنگ آن متناسب با نوع کاربری قابل تغییر است.

5- ایجاد گرد و غبار بر اثر سایش نمی کند.

6- عمر طولانی مدت دارد (حداقل صد سال بدون نیاز به تعمیر)

7- سرعت انجام آن نسبت به سایر کفپوش ها بالاتر است.

8- و در نهایت قیمت مناسب تری نسبت به سایر کفپوش ها دارد.

کفسازی بتنی صنعتی به غیر از ساختمان های صنعتی برای کفسازی بیمارستان ها , آزمایشگاهها و ساختمان هایی که به کفپوش مقاوم و بهداشتی نیاز دارند نیز کاربرد دارد که در زیر به تعدادی از آن ها اشاره خواهیم کرد.

کفسازی بیمارستان ها , درمانگاهها و آزمایشگاهها

کفسازی سرخانه ها

کفسازی سالن های ورزشی

کفسازی پارکینگ های عمومی

کفسازی مجتمع های تجاری و اداری بزرگ

کفسازی سوله ها و انبارها

کفسازی کارخانه ها , مجتمع های اداری و صنعتی

مراحل انجام کفسازی بتنی صنعتی به اختصار

 • ابتدا کف محوطه را میلگرد گذاری کرده و به صورت دقیق با دستگاههای پیشرفته لیزری , شیب بندی می کنند.
 • سپس مقدار بتن لازم با میزان سختی مناسب را آماده کرده و لایه اولیه را روی کف می ریزند.
 • پس از آن یک لایه پودر سخت کننده روی آن می دهند
 • و در نهایت روی بتن بوسیله دستگاه ماله پروانه صیقل داده می شود.
 • و در صورت لزوم درزهای انبساطی روی آن ایجاد می کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه و انجام کفسازی بتنی صنعتی برای کلیه ابنیه ها و ساختمان ها با ما تماس حاصل فرمایید.

تیم مجرب ما در کوتاهترین زمان و بهترین مصالح و آخرین تکنولوژی روز دنیا ,  عالی ترین کفپوش بتنی را برای شما فراهم می کنند.

شماره های تماس  09120576855     09133296722

 

نمونه کارهای گروه صنعتی پالیش بتن

کف سازی بتنی صنعتی

کف سازی پارکینگ

کف سازی پارکینگ

کف سازی پارکینگ

کف سازی پارکینگ

 

انجام کلیه پروژه های کف سازی بتنی صنعتی،کف سازی سوله و پارکینگ در سرتاسر کشور

کف سازی کارخانه ،کف سازی پارکینگ ، کف سازی محوطه، کف سازی بیمارستان ،کف سازی پمپ بنزین ،کف سازی سردخانه ،کف سازی آزمایشگاه و انبار ها

بهترین قیمت اجرای بتن سخت صنعتی با گروه صنعتی پالیش بتن، کف سازی برای کارخانه پارکینگ و سوله،با سطحی صاف ، سیقلی و بهداشتی

اجرای کف سازی بتنی صنعتی با سرعت بالا،ضد سایش و مقاوم در برابر نور خورشید و اشعه uv

عوامل تعیید کننده قیمت کف سازی بتنی، ضخامت اجرای بتن است یعنی هر چه ضخامت بتن  بیشتر باشد قیمت اجرای کف سازی بتنی صنعتی بیشتر می شود و برعکس یعنی اگر ضخامت کف سازی بتنی صنعتی پایین باشد قیمت اجرا پایین می آید.

روش اجرای کف سازی بتنی صنعتی به این صورت است که ابتدا بر روی سطح کفپوش مگریزی می شود و بعد از خشک شدن بتن مگریزی، نوبت به آرماتور بندی می رسد بعد از اتمام آرماتوربندی، نوبت اجرای بتن ریزی است و بعد از اجرای بتن ریزی، نوبت به اجرای بتن سخت است.

انجام کفسازی بتنی پارکینگ و سوله با بتن سخت صنعتی در رنگ های متنوع مانند سبز، زرد و طوسی

 برای مشاوره و استعلام قیمت کف سازی بتنی با شماره  09133296722  تماس بگیرید

 

کف سازی سوله های صنعتی

کف سازی سوله

آخرین و مهمترین کار در ساخت یک سوله کف سازی آن می باشد. اگر کف سازی با دقت و با مصالح مقاوم انجام نپذیرد علاوه بر مشکلات بعدی که برای تولید کننده ایجاد می کند هزینه کار را چندین برابر بالا می برد.

بهترین نوع کف سازی برای کارگاه ها و کارخانجات تولیدی و سوله ها کف سازی بتنی است. این نوع کفپوش ها دوام و سرسختی بسیار بالایی دارند و در برابر ضربه و فشار بسیار مقاوم هستند . عمر این کفپوش ها حداقل بیست الی پنجاه سال و یا بیشتر است ضمن اینکه نیاز به مراقبت یا ترمیم در طول این سال ها ندارند.

از ویژگی های دیگر کفپوش های بتنی لغزنده نبودن و مقاومت در برابر آب است . علاوه بر این در این نوع کفپوش ها هیچ گونه حشرات موذی نفوذ نمی کند بنابراین برای سوله های نگهداری مواد غذایی بسیار مناسب می باشند.

کفپوش های بتنی در تمام شرایط آب و هوایی و جوی قابل اجرا است و حتی اشعه ماوراء بنفش خورشید نیز نمی تواند به آن آسیب برساند.

کفسازی های بتنی در رنگ بندی های مختلف هستند و شما با انتخاب رنگ های روشن می توانید به روشن شدن سوله کمک کرده و در هزینه برق نیز صرفه جویی نمایید.

این نوع کفسازی با سرعت زیاد و هزینه مقرون به صرفه نسبت به سایر کفپوش ها ایجاد می شود و ایده آل ترین نوع کفپوش می باشد.

کفسازی های بتنی علاوه بر کارخانجات تولیدی و سوله ها در پارکینگ ها , کف بیمارستان ها , داروسازی ها , پتروشیمی , پارکینگ ها و .... قابل اجرا است.

مراحل اجرای کف سازی بتنی سوله

 • زیرسازی سطح
 • مگریزی ( ترکیب بتن برای بتن ریزی اولیه )
 • آلماتوربندی برای تراز کردن سطح
 • بتن ریزی مجدد
 • پخش کردن بتن با ماله برقی
 • پاشیدن پودر سخت کننده یا هاردنر
 • اجرای ماله پروانه ای
 • کاتر زنی و ایجاد شکاف های مویی انقباضی

در کف سازی سوله اولین کار زیرسازی است . اگر کف زیرسازی بتنی قبلی داشته باشد بتن اولیه روی آن ریخته می شود در غیر اینصورت سطح را برای کفسازی آماده می کنند. پس از زیرسازی مرحله بعد آماده کردن لایه بتونی اولیه  با عیار کم است که روی سطح ریخته شده و آن را صاف و شیب بندی می کنند.

سپس لایه بعدی بتن با عیار بیشتر روی سطح ریخته شده وآن رابا ماله برقی کاملا پخش می کنند و روی آن پودر سخت کننده می ریزند و در پایان برای داشتن سطح صاف و براق ماله پروانه ای یا ماله سینی می زنند. و در صورت لزوم برای جلوگیری از ترک خوردن کف شیارهای نازک انقباظی در آن ایجاد می کنند.

کف سازی بتنی بهترین نوع کفپوش برای مکان های صنعتی به خصوص سوله ها و انبارها می باشد.

اگر قصد کفسازی صنعتی و یا کفسازی بتنی سوله خود را دارید با تیم مجرب ما تماس حاصل فرمایید. انجام کفسازی های شما در کمترین زمان و با بهترین متریال و نیروی کار آموزش دیده با هزینه های استثنایی

اطلاعات تماس برای پدیرش پرو ژ های کف سازی  سوله  09120576855     09133296722

 

کفسازی بتنی پارکینگ

کف سازی پارکینگ

 

در ساخت پارکینگ به خصوص پارکینگ های عمومی یکی از مهمترین عوامل کف سازی می باشد. که می توان از بتن , آسفالت و یا سایر کفپوش ها استفاده کرد. ولی استفاده از بتن برای کف سازی پارکینگ ها بهترین انتخاب است. زیرا نسبت به آسفالت و سایر کفپوش ها  هم مقاومت بالاتری دارد و هم قیمت مناسب تری ,  بنابر این بهترین انتخاب برای کفسازی پارکینگ ها کفسازی بتنی است.

در پارکینگ های عمومی به دلیل تردد زیاد وسایل نقلیه و این که امکان دارد روغن و سایر مواد شیمیایی روی کف  آن بریزد. مقاومت جنس کف پوش از اهمیت زیادی برخوردار است. اگر کفسازی از مصالح مقاوم و مورد اعتماد نباشد پس از مدتی خراب شده و هزینه مجدد بر عهده ملک می گذارد.

یکی از نقاط قوت بتن بر آسفالت این است که در برابر روغن و یا هر ماده شیمیایی دیگری مقاوم است و عمری نزدیک به یک قرن دارد.

کفپوش های بتنی به هیچ عنوان لغزنده نمی باشد و به راحتی قابل شستشو و نظافت است.یکپارچه است و در هر متراژی قابل اجراست .

تنوع رنگ آن زیاد است و با انتخاب رنگ های روشن علاوه بر صرفه جویی در هزینه برق , ظاهر محوطه را چشم نواز می کند.

کفسازی های بتنی به عنوان مقاوم ترین و بهترین نوع کفسازی برای اماکن عمومی به خصوص پارکینگ های عمومی است و به دلیل قیمت مناسب و سرعت اجرا طرفداران زیادی را پیدا کرده است.

اگر کفسازی محوطه های صنعتی و پارکینگ ها به صورت اصولی و تکنیکی انجام نشود نیاز به تعمیر و ترمیم سالانه دارد و ضمن تعطیل شدن آن مرکز , باعث ایجاد هزینه اضافی می شود.

کفسازی بتنی را علاوه بر کف پارکینگ ها و ساختمان های صنعتی , برای کفسازی محوطه های عمومی , پمپ بنزین ها , سردخانه ها , انبارها , بیمارستان ها , سردخانه ها و .... می توان اجرا کرد.

انواع کف سازی بتنی

کف سازی انعطاف پذیر و کف سازی صلب

 • کف سازی انعطاف پذیر به کفسازی گفته می شود که سطح کف به وسیله بتن زیرسازی شده و لایه رویی آن با آسفالت یا مصالح قیری دیگر ترکیب می شود و قابلیت خمش و تغییر شکل سازه را دارد.
 • کفسازی صلب به آن دسته از کفسازی گفته می شود که زیرسازی و روی کار آن از بتن سخت باشد .این نوع کفسازی از مقاومت و سرسختی به مراتب بالاتری نسبت به کفسازی انعطاف پذیر برخوردار است.

کف سازی صلب برای اماکن و ابنیه های کاربرد دارد که به میزان مقاومت کف بسیار اهمیت دارد و ماشین آلات سنگین یا وسایل نقلیه سنگین روی آن تردد می کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه کفسازی بتنی پارکینگ و انواع کفسازی صنعتی مانند آرملات , کفسازی بتنی رنگی , کفسازی بتنی منقش و ... با تیم با تجربه و مجرب ما تماس حاصل فرمایید.

انجام کف سازی در کوتاهترین زمان و کمترین هزینه با بهترین کیفیت 09120576855     09133296722

 

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال