سنگ گرانیت خرمدره

سنگ فرش حیاط خانه، انواع سنگ گرانیت در محوطه
آیا به دنبال بازسازی پاسیو یا حیاط خانه خود هستید؟ بدون شک انتخاب مصالح مناسب در این روند حرف اول را می زند و مهمتر از همه چیز کفپوش محوطه است. سنگ گرانیت یکی از مصالح پایدار و مقاومی است که به دلیل دوام بالا و نگهداری ساده پیشنهاد می شود.
گرانیت نوعی سنگ آذرین است که به دلیل بافت و رگه های دانه دار آن به خوبی شناخته می شود. این سنگ در تمام دنیا استخراج می شود و در طراحی محوطه و همچنین فضای داخلی در دسترس قرار می گیرد. گرانیت مانند سنگ آهک یکی از سنگهای زمان های گذشته است که در معماری قدیمی نیز مورد استفاده قرا می گرفته است.
چرا کفپوش گرانیت؟
سنگ گرانیت برای استفاده در کفپوش بسیار سخت و محکم است. این سنگ در قطعات برش خورده وجود دارد و برای کف مسیر پیاده یا خودرو در طراحی محوطه به دلیل استحکام به طور متداول دیده می شود. کفپوش گرانیت نیاز به نگهداری کمی دارد و شنگفرش حیاط، پاسیو و تراس بادوام برای خانه تان خلق می کند.
مزایای استفاده از کفپوش گرانیت
- عمر طولانی و دوام زیاد
- نگهداری آسان
- قابل استفاده مجدد
- چگالی بالا (سنگ سخت که در برابر فشار وسایل نقلیه مقاومت می کند)
- ضد ترک و ضد خش
معایب سنگ گرانیت در کف
- گران قیمت، خصوصا در رنگ های کمیاب
- سنگین، استفاده آن برای افراد غیر متخصص دشوار است.
1. سنگ گرانیت سفید صدف (نطنز)
2. سنگ گرانیت مشکی
3. سنگ گرانیت سبز زیتونی (بیرجند) آروین
رنگ و اندازه قطعات گراینت
سنگ گرانیت به شکل قطعات برش خورده و در ابعاد معمول و همچنین اندازه های غیرمعمول وجود دارد. به گفته کارشناسان اندازه متعارف سنگ گرانیت برای استفاده در کف به ابعاد 40*40 با صخامت 1 سانتیمتر و 2 سانتیمتر و ابعاد 60*60 با ضخامت 2 سانتیمتر تولید می شود.
سنگ گرانیت تنها در رنگ خاکستری و طوسی وجود ندارد. رنگ هایی مانند صورتی، آبی، سفید، کرم، سبز و سیاه نیز در انواع سنگ گرانیت دیده می شود. رنگ صورتی تیره و سیاه از زنگ های کمیاب سنگ گرانیت است و به همین دلیل برای تهیه آن باید هزینه بیشتری نسبت به رنگ خاکستری پرداخت کنید.
گرانیت مانند باقی سنگ های طبیعی می تواند پوششی داشته باشد که دارای درجه سختی های متفاوتی هستند. سطح صاف و یا غیر صاف برای استفاده در فضای بیرونی مناسب است. صاف ترین سطح گرانیت دارای سطح پرداخت شده و صیقلی است. کفپوش در این حالت سطحی لیز ایجاد می کند ولی زیبایی براق و انعکاس محیط اطراف بسیار خیره کننده است. سطح سنگ گرانیت برای سنگفرش حیاط نیازمند کمی بافت و برجستگی است تا از لیز خوردن خصوصاً در زمان بارندگی و برف جلوگیری کند.
نحوه نگهداری گرانیت چگونه است؟
کفپوش گرانیت نیاز به نگهداری زیادی ندارد و از مصالح آسان برای حفظ و نگهداری محسوب می شود. تنها چیزی که نیاز دارد شستن و تمیز کردن سنگ در صورت لزوم است. پیشنهاد می کنیم اگر سنگ فرش محوطه بیرونی خانه شما از نوع نفوذپذیر است، برای حفظ ظاهر و زیبایی فضا گیاهان خودرو علف های هرز که در بین سنگ ها رشد می کنند، را حذف کنید.
پایداری کفپوش گرانیت
سنگ گرانیت عمر طولانی دارد و همین نکته آن را به مصالح پایدار تبدیل می کند. برای اینکه آن را حتی به سنگ پایدارتر تبدیل کنید، سنگ ریزه یا شن ها را مابین قطعات سنگ در فضای خارجی قرار دهید تا تبدیل به سطح نفوذپذیر شود. کفپوش گرانیت در فضای بیرونی با خاصیت نفوذپذیری موجب نفوذ آب باران به سفره های زیرزمینی می شوند. این نکته از جمع شدن آب نیز جلوگیری می کند.

فروش سنگ گرانیت خرمدره گرانیت خرمدره گرانیت خرمدره شکلاتی گرانیت خرمدره دلفینی گرانیت خرمدره سبز گرانیت خرم دره صدفی سنگ گرانیت خرمدره معدن گرانیت خرمدره سنگ گرانیت خرمدره قیمت فروش سنگ گرانیت خرمدره قیمت گرانیت خرمدره

 جهت خرید انواع گرانیت با شماره تلفن 09134090995 تماس بگیرید

 

 

فروش گرانیت نطنز

فروش گرانیت نطنز

جهت خرید گرانیت نطنز با شماره تلفن 09134090995 تماس بگیرید

 
ویژگی سنگ گرانیت
•    مقاومت در برابر ضربه و فرسایش
•    مقاومت در برابر عوامل محیطی
•    تنوع در رنگ بندی و ظاهر
•    مقاومت در برابر نفوذ آب
•    سختی بالا
•    استحکام و طول عمر بالا

سنگ گرانیت بروجرد

 

فروش سنگ گرانیت بروجرد،از انواع سنگ گرانيت ساختماني مي توان گابرو ، دياباز ، كه اصطلاحا به آن گرانيت سياه هم مي گويند، نام برد.
گرانيت‌ها به دليل سختي زياد، شفافيت، زيبايي خيره‌كننده، تنوع طرح و رنگ و كنتراست زيبايي رنگ‌ها اخيراَ به عنوان يك سنگ تزئيني لوكس و گران‌قيمت در بازار جهاني مطرح گرديده‌اند.
رنگ گرانيت معمولاً توسط نوع و مقدار فلدسپات آن كنترل مي‌شود و ممكن است به رنگ خاكستري- صورتي كمرنگ تا صورتي و يا قرمز ديده شود. در صورت عدم حضور رنگ صورتي، دامنه رنگ‌ها از خاكستري روشن تا تيره و به طور عمده توسط نسبت فلدسپات و كوارتز به بيوتيت و هرونبلند تعيين مي‌گردد.
گرانيت‌هاي روشن و قرمز و صورتي به دليل رنگ صورتي يا قرمز خود بسيار ارزنده هستند . و در بازار جهاني جايگاه ويژه‌اي دارند. گرانيت‌هاي خاكستري بر حسب درجه تيرگي و روشني و اندازه كاني‌ها داراي مرغوبيت متغيري هستند.
بايد توجه داشت كه انواع گرانيت‌ها به خاطر وجود كوراتز با سختي 7، هورنبلند با سختي 5 تا 5/6 از سنگ‌هاي سخت محسوب مي‌شوند. اين عامل سبب بالا رفتن هزينه استخراج، برش و پرداخت مي‌گردد. و نسبت به ساير سنگ‌هاي ساختماني گران تمام مي‌شوند.
بيشتر گرانيت ها سخت و چگال هستند و به اين ترتيب جزو مصالح بادوام ساختماني قرار مي گيرند . در برابر نفوذ آب و اثر ضربه مقاومند و محيط هاي صنعتي را به خوبي تحمل مي نمايند . ظاهر گرانيت متأثر از كار انجام شده برروي سطح نهايي آن است كه ممكن است چكشي ، كلنگي ، تيشه اي يا صيقلي باشد .
از انواع سنگ های آذرین بوده و بسیار سخت و محکم، بادوام، زبر و بسیار جلا پذیر است. ساب زدن و جلاپذیری از ساب معمولی و نمای سنگی تا مرحله اینه ای امکان پذیر است. گرانیت خرد شده را برای تهیه بتن زیرسازی جاده و راه آهن و سنگ ساختمانی آن را برای بناهای یادبود، زیربنای تاسیسات، تزئینات داخل و خارج ساختمان و کف سازی به کار می برند. 

جهت خرید سنگ گرانیت بروجرد  با شماره تلفن  09134090995  تماس بگیرید

 گرانیت سبز دانه اناری

فروش سنگ گرانیت سبز دانه اناری ،این گرانیت بی نظیر با زمینه سبز تیره و موجهای روشنتر از زمینه بمانند یک تابلوی زیبا هر طرحی را زیبا می کند،این گرانیت با بیشترین میزان درخشندگی،برای کاربری اماکن تجاری گران پیشنهاد می گردد زیرا با انعکاس فوق العاده نور محیط را نشاط آمیز و وسیع می کند

، گرانیت سبز دانه اناری گرانیت سبز دانه اناری بیرجند سنگ گرانیت سبز دانه اناری بیرجند سنگ گرانیت سبز دانه اناری

جهت خرید گرانیت سبز دانه اناری با شماره تلفن  09134090995  تماس بگیرید

 

گرانیت نهبندان

فروش گرانیت نهبندان 

انتخاب سنگ ساختمانی مناسب که با شرایط آب و هوایی محیط سازگاری بیشتری داشته باشد تا دوام سازه را تضمین کند نکته هائز اهمیتی است که باید از سوی خریداران آن در نظر گرفته شود.

به دلیل نبود اطلاعات کافی در خصوص سنگ های ساختمانی در بین مصرف کنندگان ،در این نگاره سعی شده باختصار اطلاعاتی کاربردی جهت انتخاب سنگ ساختمانی مناسب ارائه شود.

خریداران سنگ های ساختمانی معمولا با مشکل انتخاب سنگ مناسب روبرو هستند و در اغلب موارد انتخاب خود را بر اساس شنیده های خود از دیگران و معیار های غلط انجام میدهند.در صورتی که با یک انتخاب درست میتوان ماندگاری ، زیبایی و دوام سازه را افزایش داده و هزینه های تعمیرات و بازسازی در آینده را  کاهش داد.

اولین نکته ای که در خرید سنگ های ساختمانی باید به آن توجه کرد این است که سنگ یک ماده طبیعی است و از دل زمین استخراج میشود پس بنابراین نباید توقع این  را داشت که مانند نئوپان ، سرامیک ،موزاییک و ... با یک محصول یکدست و بدون تغییر در بافت و رنگ و طرح  که مصنوع دست انسان هستند مواجه باشیم.
سنگ زیبایی نهفته در دل طبیعت را در خود دارد و کسی که سنگ را به عنوان یک محصول طبیعی انتخاب میکند باید بازی رنگ و طرح آن را نیز بپذیرد

جهت خرید گرانیت نهبندان  با شماره تلفن  09134090995  تماس بگیرید

گرانیت الموت
فروش سنگ گرانیت الموت در درجه بندی های مختلف ،گرانیت الموت با رنگ زمینه تیره و لکه های روشن،از نظر رنگ بین گرانیت های روشن و تیره قرار میگیرد،دارای طرح منحصر بفرد و جذابی است و می توان آنرا با گروههای دیگر گرانیت بطور ترکیبی کار کرد.این گرانیت برای پلکان هایی که نوع سنگ کف پله با زیرپله متفاوت کار می شود بسیار جذاب است.گرانیت مشکی الموت مناسب برای پیشخوان آشپزخانه ،پلکان ،نما و کف.
در سنگ های گرانیت از هیچگونه ماده پرکننده ای استفاده نمی شود و سنگ، ماهیت طبیعی خود را کاملا حفظ می کند. این محصول جزء پرفروش ترین و سالم ترین گرانیت هاست و بیشترین کاربرد آن در دیوارهای ساختمان، کف، پله و کابینت است. گرانیت از نظر جنس، جزء پر استحکام ترین سنگ های طبیعی می باشد و جذب آب کمتری جذب می کند
معادن گرانیت الموت در استان قزوین در منطقه الموت واقع شده است؛ در این منطقه چندین معدن گرانیت وجود دارد که مجتمع معادن اژدهاک، مطلبی، زینی و آقچری از جمله آن ها می باشد.گرانیت الموت از لحاظ رنگ در گروه سنگ های مشکی دانه برفی محسوب می شود. دانه های برف مانندی به صورت یکنواخت در سطح سنگ پخش شده که هرچه این دانه های برفی کمتر و دانه های پررنگ مشکی بیشتر باشند، رنگ زمینه سنگ تیره تر خواهد بود. این نوع سنگ از نظر اعتبار ساب پذیری نمره خوب را کسب می کند.

جهت خرید گرانیت الموت با شماره تلفن  09134090995  تماس بگیرید

فروش سنگ گرانیت تکاب ، گرانیت تکاب دارای زمینه بسیار روشن،دانه بندی ریز می باشد،این گرانیت با قیمت بسیار مناسب و کیفیت خوب ،برای پروژه های بزرگ مورد مناسبی می باشد

استفاده از سنگ گرانیت در نمای ساختمان استحکام و دوام و زیبایی نما را تا چندین سال تضمین می نماید که این خصوصیت در بین انواع دیگر سنگ ساختمانی دیده نمی شود.

جهت خرید گرانیت تکاب با شماره تلفن  09134090995  تماس بگیرید

گرانیت صورتی تایباد

فروش گرانیت صورتی تایباد ، گرانیت صورتی تایباد دارای سطحی درخشان می باشد و از نظر دانه بندی شبیه گرانیت های کشور چین می باشد،بنابراین به مصرف کنندگان سنگ خارجی پیشنهاد میشود به جای گرانیت کشور چین از گرانیت تایباد استفاده کنند،مزیت این گرانیت به گرانیتهای چینی این است که گرانیت تایباد طبیعی است درصورتی که گرانیتهای چینی تحت عوامل حرارت و تزریق رنگ قرار گرفته اند و مصنوعی محسوب می شوند علاوه بر اینکه کیفیت و سختی تایباد ایرانی را ندارند

جهت خرید گرانیت صورتی تایباد با شماره تلفن  09134090995  تماس بگیرید

سنگ گرانیت از انواع سنگ های آذرین است و از کوارتز، فلدسپات، هورن بلند و میکا تشکیل شده است. گرانیت بطور طبیعی معمولا در رنگ‌های سفید، صورتی یا خاکستری وجود دارد. رنگ آن با توجه به کانی‌های موجود در آن متغیر است. از سنگ گرانیت در نمای ساختمان به خصوص در محیط های صنعتی، کف‌سازی، پیاده‌رو سازی، راه سازی و ... استفاده می‌شود.

- گرانیت‌ها معمولا بسیار سخت و محکم بوده و دارای چگالی بالایی هستند و در برابر ضربه مقاوم می باشند.

- سنگ‌های گرانیت از قابلیت جلاپذیری بسیار خوبی برخوردارند و آن‌ها را می توان تا آینه‌ای شدن جلا داد.

- اکثر گرانیت‌ها مانند تراورتن در برابر سرما، گرما، اشعه UV و رطوبت هوا مقاومت خوبی دارند؛ اما در برخی موارد ممکن است کانی‌های آهن موجود در آن‌ها در اثر رطوبت هوا، اکسید شده و تغییر ظاهر دهند.

- برخی از انواع گرانیت‌های تیره ممکن است در برابر نور خورشید تغییر رنگ دهند.

- سنگ‌های گرانیت که به عنوان نمای ساختمان به کار می روند معمولا بصورت صیقلی هستند.

- با توجه به چگالی بالای سنگ ‌های گرانیت، خلل و فرج در آن‌ها بسیار کم است، در نتیجه چسبندگی خوبی ندارند و برای استفاده در نمای ساختمان باید از تمهیدات ویژه‌ای استفاده گردد.

سنگ گرانیت بروجرد،کارخانه سنگبری گرانیت بروجرد،معدن گرانیت بروجرد قیمت گرانیت بروجرد گرانیت مشکی تویسرکان گرانیت نطنز حبیب الهی سنگ گرانیت مشکی نطنز گرانیت سفید  سنگ گرانیت زاهدان سنگ گرانیت نطنز سنگ گرانیت مشکی تویسرکان قیمت سنگ گرانیت کف سنگ گرانیت مروارید مشهد انواع سنگ گرانیت سنگ گرانیت مشکی نطنز سنگ گرانیت سفید نطنز سبزوار گرانیت کرم نهبندان سنگ گرانیت سفید گرانیت نهبندان سنگ گرانیت مروارید مشهد

گرانیت سبز کاهویی بیرجند گرانیت دانه اناری بیرجند گرانیت سبز لیمویی سبرجند گرانیت سبز جنگلی بیرجند گرانیت سوپر لیمویی بیرجند گرانیت مشکی الموت گرانیتد مشکی سرکان گرانیت مشکی نطنز سنگ گرانیت مشکی تویسرکان گرانیت مشکی همدان گرانیت چایان گرانیت میاندوآب گرانیت خرمدره بژ گرانیت خرمدره شکلاتی گرانیت خرمدره دودی گرانیت خرمدره طلایی گرانیت زاهدان تیره گرانیت زاهدان روشن گرانیت زاهدان بلوچ گرانیت زاهدان آرین گرانیت مروارید مشهد  سنگ ساختمانی گرانیت نهبندان طوسی گرانیت نهبندان کرم گرانیت نهبندان پرتقالی گرانیت نهبندان فیلی گرانیت نهبندان کرم گرانیت خرمدره دلفینی گرانیت سفید نطنز سعیدی گرانیت نطنز حبیب گرانیت قرمز یزد گرانیت قرمز زفره
گرانیت قرمز نایین گرانیت قرمز اصفهان گرانیت بروجرد گرانیت تکاب گرانیت نهبندان آستان گرانیت الموت گرانیت خرمدره فیلی گرانیت هلویی زنجان گرانیت هلویی خرمدره گرانیت بهاره زنجان گرانیت سفید زفره گرانیت شقایق گرانیت تایباد گرانیت شکوفه گرانیت سبز بیرجند گرانیت کاهویی قم گرانیت کاهویی قزوین گرانیت تکاب گرانیت سیلور گرانیت سیلور اردستان

 

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال