بتن سخت صنعتی

بتن اکسپوز در شیراز

اجرای بتن اکسپوز کف در سراسر ایران،اجرای بتن اکسپوز در شیراز
بتن اکسپوز کف می تواند گزینه ای بسیار مناسب برای کف ساختمان های بزرگ و کوچک باشد، زیرا اجرای بتن اکسپوز در سراسر ایران امکان پذیر می باشد.
بتن اکسپوز را می توان یکی از کاربردی ترین بتن ها در سراسر ایران دانسته، زیرا کیفیت آن بسیار بالا می باشد. بتن اکسپوز کف را معمولا می توان به صورت چند منظوره نیز مورد استفاده قرار داده، زیرا هم دارای مقاومت بسیار مناسبی بوده و هم ظاهر آنها بسیار شیک و زیبا می باشد. از این رو معمولا نیاز به اجرای سرامیک و یا هیچ نوع مصالحی بر روی آنها نمی باشد. در صورت نیاز می توان بتن اکسپوز را رنگ کاری هم نموده، که این موضوع سلیقه ای می باشد.
نقاط قوت اجرای بتن اکسپوز کف
قیمت بتن اکسپوز کف یکی از نقاط قوت این نوع بتن بوده، زیرا قیمت تمام شده در ساختمان سازی یکی از مهمترین مواردی است که هم برای پیمانکاران و هم برای افرادی که منازل شخصی برای خودشان می سازند، بسیار مهم و حائز اهمیت می باشد. بتن اکسپوز کف محدودیتی از نظر ابعاد نداشته، از این رو می توان آن را برای هر ساختمان با هر میزان متراژ مورد استفاده قرار داد.
اجرای بتن اکسپوز کف در تمام روزهای سال امکان پذیر می باشد، زیرا سرما و یا گرمای زیاد بر روی آن تاثیر منفی ندارد. از این رو اجرای بتن اکسپوز محدودیت مکانی هم نداشته، از این رو در سراسر ایران می توان به اجرای بتن اکسپوز کف پرداخت. وزنی که بتن اکسپوز داشته، نسبت به سایر مصالح مورد استفاده برای اجرای کف ساختمان کمتر می باشد. بدین ترتیب برای ساختمان های چند طبقه می تواند کارایی بسیار مناسبی داشته باشد.
 
سرعت اجرای بتن اکسپوز کف
یکی از مهم ترین مسائلی که در ساخت و ساز توجه بسیار زیادی به آن می شود، سرعت انجام کار می باشد. از این رو سازندگان مصالح ساختمانی هم به سمت تولید محصولاتی بوده که اجرا و نصب آنها بسیار سریع و راحت تر انجام شود.
زمان مورد نیاز برای اجرای بتن اکسپوز بسیار کمتر از سایر کفپوش های مرسوم در سراسر کشور می باشد. از این رو استقبال از بتن اکسپوز کف در انواع ساختمان ها بسیار زیاد می باشد. سرعت اجرای بتن اکسپوز کف باعث کاهش هزینه ها در ساخت و ساز نیز می گردد. بدین ترتیب معماران و پیمانکارانی که در تولید انبوه ساختمان فعالیت دارند، از مشتریان عمده این محصول می باشند.
 
موارد استفاده از بتن اکسپوز کف
بتن اکسپوز کف را می توان در تمامی نقاط موجود در یک ساختمان از جمله اتاق های پذیرایی و خواب، آشپزخانه و سایر قسمت های موجود در ساختمان ها به کار برد. زیرا این نوع از بتن می تواند در برابر رطوبت و یا ضربه مقاومت بسیار مناسبی داشته باشد. از این رو افرادی که دارای فرزند کوچک و یا خانواده ای پرجمعیت بوده، می توانند بدون نگرانی از بتن اکسپوز استفاده نمایند.
بتن اکسپوز کف دارای ظاهری بسیار جذاب و دلنشین بوده، که حس بسیار خوبی را به افراد می دهد. از این رو افراد بسیار زیادی هستند که به خاطر ذوق هنری که دارند، این نوع پوشش را برای کف ساختمان خود استفاده می کنند. بتن اکسپوز را در صورت تمایل می توان به طور دلخواه رنگ کاری کرد. بدین ترتیب این امکان وجود دارد که طی سال های متوالی از رنگ های مختلف استفاده نمود. این کار باعث می شود در صورت تعویض دکوراسیون منزل، بتوان رنگ کف را نیز با آنها منطبق کرد. این کار باعث شیک و زیبا شدن ظاهر ساختمان شده، البته نیاز به هزینه های گزافی نیز برای انجام این کار نمی باشد.
 

اگر نیاز به یک کفسازی با کیفیت و عمر طولانی تر از یک قرن دارید با ما تماس حاصل فرمایید.09120576855

بتن سخت صنعتی

بتن یکی از پرکاربردترین مصالح موجود در صنعت ساخت و ساز است که سهولت در ساخت و فراوانی مصالح در حجم بالا منجر به استفاده روز افزون از این مصالح شده است، این مصالح علی رغم عملکرد بسیار مطلوب در برابر نیروهای فشاری دارای عملکرد ضعیفی در برابر نیروهای کششعی و خمشی است. امروزه به منظور برطرک کردن این ضعف و نیز ارتقای این کمیت اقدام به مسلح کردن این اجزای توسط میلگردها، کامپوزیت ها، الیاکها و پلیمرها میشود.

کفپوش بتن سخت صنعتی (رنگی و ساده) به دلیل خصوصیات منحصر بفرد خود توانسته جایگاه ویژه ای پیدا کند و روز به روز برمتقاضیان آن اضافه گردد.و انواع مختلفی همچون کفپوش اپوکسی و آرملات از انواع بتن های سخت صنعتی هستند
بتن سخت صنعتی با توجه به هزینه اجرای اولیه و عدم نیازبه اصلاحات بعدی بسیار با صرفه خواهد بود. چه بسیار جاهایی بوده که پس ازانجام کف سازی های متعدد در نهایت مجبوربه اجرای بتن سخت از نوع اپوکسی یا آرملات شده اند.
بتن سخت صنعتی دارای عمرطولانی دربرابر سایش، خش، ضربه و ترک خوردگی می باشد و بخاطر بالا بودن عمر مفید آن، درکاهش هزینه ها موثر است.
اجرای بتن سخت صنعتی با سرعت بالا، با استفاده از بتن سخت در زمان و هزینه خود صرفه جویی  کنید ، امکان اجرای300 تا 1000متردر روز
اجرای بتن سخت صنعتی ایمن و مقاوم درمقابل آتش سوزی
بتن سخت صنعتی  بدلیل ضد لغزش بودن، ایمنی را هنگام رفت و آمد برای افراد و وسائل نقلیه به همراه دارد.
بتن سخت صنعتی با لایه محافظ که ازنفوذ هرگونه مایعات ازقبیل روغن، گازوئیل و غیره جلوگیری میکند و در ماندگاری و عمر مفید بتن تاثیر  دارد.
اجرای انواع بتن سخت صنعتی دارای تنوع رنگی بالا از جمله خاکستری، آبی، قرمز، سبز، قهوه ای و...
بتن سخت صنعتی به لحاظ فیزیکی ومکانیکی ازمقاومت بسیاربالایی برخورداربوده واغلب درمراکزصنعتی که درمعرض سایش، ترافیک وبارهای سنگین قراردارد، بکارمی رود. این
مقاومت فشاری بتن سخت : حدود 3 برابر بتن معمولی ( تا 98 نیوتن برمیلیمترمربع)
مقاومت خمشی بتن سخت : حدود 7 برابر بتن معمولی ( تا 13 نیوتن برمیلیمترمربع)
مقاومت سایشی بتن سخت : حدود 160 برابربتن معمولی ( تا 0.016 گرم)
 بتن سخت صنعتی مناسب برای مکان هایی که باید ازنظر بهداشتی در حد بالایی باشند. مثل کف آزمایشگاهها ، مراکز درمانی ، سالنهای ورزشی و باشگاهها
بتن سخت صنعتی برای  کف کارخانه ها و جاهایی که وسایل نقلیه سنگین مثل تریلی،لیفت تراک، ماشینهای راهسازی از قبیل لودر و غیره رفت و آمد دارند.
گروه فنی مهندسی پالیش بتن اصفهان اجرا کننده بتن سخت صنعتی بصورت مکانیزه و با استفاده ازتجهیزات پیشرفته و ماله پروانه ای

ازمزایای استفاده ازاین روش می توان به سرعت، دقت بالا و داشتن سطحی بسیار صاف و صیقلی و همچنین کاهش هزینه اجرا اشاره کرد.

این گروه آمادگی دارد تا خدمات خود را در شیراز و سراسر کشور و با قیمتی مناسب در سریعترین زمان انجام دهد

برای مشاوره و درخواست اجرای بتن سخت با ما تماس بگیرید    09120576855     09133296722

بتن منقش

بتن منقش

کفسازی با بتن منقش

کفسازی با بتن منقش نوعی از کفسازی است که روی بتن طرح ها و نقش های مختلفی را اجرا می کنند.بتن اکسپوز در شیراز به صورت حرفه ای برای کف و نما انجام میشود

این نوع کفسازی که بیشتر مخصوص پیاده رو ها و پارک ها و اماکن عمومی است نوع دکوراتیو کفسازی بتونی میباشد. و در رنگ ها و طرح های مختلف قابل اجرا است و به نام های کفسازی دکوراتیو یا استامپی نیز معروف است.

موارد کاربرد کف سازی بتن منقش

همانطور که در بالا ذکر شد بیشتر کاربرد بتن منقش در کفسازی محوطه های پارک ها , فضای سبز ها , پیاده روها , محوطه های باز مجتمع های مسکونی , تجاری و اداری , استادیوم ها , سالن های ورزشی و .... می باشد.

کفسازی با بتن منقش چه مزایایی دارد؟

کفسازی با بتن منقش یکی از بهترین نوع کفسازی برای اماکن عمومی و مسکونی است و به دلیل عمر طولانی و مقاومت بالا در محیط های وسیع بسیار مناسب می باشد.

زیبایی و تنوع در طرح و رنگ نیز جز نقاط قوت این نوع کفسازی می باشد.

از دیگر مزایای کفسازی با بتن منقش قابلیت استفاده آن در هر نوع آب و هوا و شرایط جوی است و حتی در برابر اشعه ماورابنفش و تابش مستقیم نور خورشید نیز بادوام است.

سطح آن لغزنده نبوده و برای تمامی اماکن حتی پارکینگ های خودرو نیز مناسب است.

و در ضمن از نظر قیمت و هزینه نیز بسیار مقرون به صرفه می باشد.

نحوه انجام کفسازی بتن منقش

ابتدا زیرسازی سطح را آماده کرده و تراز بندی کنید.

سپس میزان بتن مورد نیاز را تهیه کرده و و روی سطح کف پخش نمایید.

پودر سخت کننده را روی آن بپاشید و سطح آن را با ماله صاف کنید.

سپس پودر آزاد کننده را روی آن بپاشید و سطح را قالب بزنید.

پس از اینکه بتن خشک شد و به مقاومت لازم رسید آن را شستشو داده و روی آن سیلر پایانی را بزنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه کف سازی بتنی صنعتی و کفسازی بتن منقش با تیم با تجربه و متخصص ما در این زمینه تماس حاصل فرمایید.

انجام پروژه های کفسازی در کوتاهترین زمان و کمترین هزینه با استفاده از بهترین متریال و نیروی متخصص و با تجربه

اجرای پروژه های کوچک و بزرگ بتن منقش در سراسر ایران  09120576855

 

 بتن اکسپوز چیست؟

بتن اکسپوز

بتن اکسپوز Expose Concrete  نسل جدیدی از سازه های بتنی پیش ساخته ای که از آب , سنگدانه و سیمان ساخته شده و   در ساختمان سازی به خصوص کفسازی و نمای ساختمان های صنعتی بسیار کاربرد دارد.

از بتن اکسپوز هم برای طراحی دکوراسیون داخل ساختمان و هم برای نماسازی بیرون ساختمان استفاده میکنند.

موارد کاربرد بتن اکسپوز:

نماسازی داخلی و خارجی ساختمان های بزرگ

کفسازی محوطه سازی پارک ها , پیاده روها و مسیرهای پر رفت و آمد

ساخت استخر و منابع آبی بزرگ و... استفاده می کنند.

بتن اکسپوز مزایای زیادی دارد که در ادامه به تعدادی از آن ها اشاره خواهیم کرد.

از مهمترین ویژگی های بتن اکسپوز عمر طولانی و مقاومت بالای آن در برابر تغییرات جوی و تغییرات فصول می باشد بدین ترتیب شما با انجام چنین نمایی تا چندین سال نیاز به ترمیم و مرمت آن ندارید.

از دیگر مزایای آن سرعت اجرا و تنوع قالب ها می باشد که اندازه آن ها با توجه به نظر مشتری قابل تغییر است.

بتن اکسپوز نمای ساختمان یا طراحی داخلی آن را به سبک مدرنیسم سوق می دهد.ضمن اینکه نماسازی با بتن اکسپوز برای پیمانکاران بسیار مقرون به صرفه می باشد و روی آن احتیاج به هیچ نماکاری و یا استفاده از هیچ مصالح دیگری  نمی باشد.

بتن اکسپوز ها به دو دسته تقسیم می شوند

ا- بتن اکسپوز پیش ساخته

2- بتن اکسپوز استفاده در محل

1- بتن اکسپوز پیش ساخته : قالب های این نوع سازه های بتنی به صورت پیش ساخته در کارخانه ها موجود می باشد و تولیدکنندگان با توجه به سلیقه مشتریان انواع پر فروش آن را در ابعاد مختلف تولید کرده و آن را به مشتریان ارائه می دهند. این نوع از بتن اکسپوز بیشتر در نماسازی های صنعتی یا ساختمان های عظیم کاربرد دارد.

2- بتن اکسپوز استفاده در محل : در این بتن اکسپوز کلیه فرآیندهای ساخت قالب , قالب زنی و بتن ریزی در محل و زیر نظر مهندسین با تجربه در این زمینه انجام می شود. این نوع بتن اکسپوز بیشتر در ساخت پل های شهری و یا کفسازی های محوطه های بزرگ کاربرد دارد.

نکات مهم در ساخت بتن اکسپوز:

اولین و مهمترین نکته در ساخت بتن اکسپوز نوع قالب آن می باشد که باید کاملا سالم و بدون هیچ ایرادی باشد.

دومین نکته روغن کاری قالب می باشد که باید کاملا با دقت انجام شود.

سومین نکته اینکه تراز کردن و شاقول گذاری است که باید بسیار دقیق و به درستی انجام شود.

چهارمین نکته اینکه در ساخت بتن اکسپوز باید از ماسه سنگ های هم اندازه استفاده شده و در آن هیچ حبابی ایجاد نشود.

پنجمین نکته استفاده از افزودنی های مورد نیاز مانند فوق روان کننده ها و متراکم کننده ها می باشد.

سطح بتن اکسپوز می تواند با توجه به نظر مشتری صاف و صیقلی و یا دارای درز و شکاف باشد و به عنوان یکی از بهترین سازه های بتنی در تمام نیا شناخته شده است.

انجام کلیه  پروژه های نماسازی و کفسازی های صنعتی شما در کوتاهترین زمان و بهترین کیفیت با استفاده از بهترین مصالح

 برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه بتن اکسپوز و کفسازی صنعتی با تیم مجرب ما تماس حاصل فرمایید.   09120576855

بتن استامپی

 بتن منقش

 بتن استامپی همان بتن منقش است که با سابقه طولانی در جهان یکی از بهترین پوشش های سیمانی برای کف سازی پیاده روها، محوطه ها و کلیه فضاهای داخلی و خارجی می باشد. در این روش با استفاده از پودرهای رنگی حاوی سنگدانه طبیعی و بسیار سخت و قالب هایی به شکل های مختلف، طرح های متنوع در رنگهای گوناگون، بر روی سطح بتن تازه ایجاد میگردد.

 

 مزایای اجرای کف سازی با بتن  استامپی: اجرای بسیار سریع، افزایش مقاومت سایشی بتن ،طرح ها و رنگهای بسیار متنوع ، طول عمر بالا، یکپارچه و بدون درز ،عدم لغزش ، مقرون به صرفه ،عدم نفوذ آب و از هم گسیختگی ابعاد بتن

 انجام پروژه های بتن استامپی با قیمت مناسب در سرتاسر ایران  09120576855     09133296722

 

 

 

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال