فروش سنگ آنتیک|سنگ آنتیک آشپزخانه و دکوراسیون داخلی

مرکز پخش خرده و عمده انواع سنگ آنتیک ،فروش و ارسال به سراسر کشور در سریعترین زمان ممکن

فروش سنگ آنتیک مرکز سنگ آنتیک آشپزخانه و دکوراسیون داخلی،سنگ آنتیک مصنوعی و طبیعی،بهترین قیمت سنگ انتیک را از ما بگیرید

شماره تماس  :09134090995   

بازار سنگ اصفهان

با سنگ آنتیک دکوراسیون نشیمن خود را زیباتر کنید.

سنگ آنتیک یکی از پرطرفدارترین لوازم دکوراتیو در دکوراسیون داخلی منزل می باشد. سنگ آنتیک نوعی سنگ است که از بقایا و خرده های سنگ های طبیعی و چسباندن آن ها با یکدیگر توسط ملات و چسب تهیه می شوندو جلوه ی خاصی به فضای دکوراسیون شما می بخشد. با این مطلب همراه باشید تا با هم بهترین بخش های دکوراسیون نشیمن برای استفاده از سنگ آنتیک را بشناسیم.

 

سنگ آنتیک در نشیمن : دیوار پشت ال سی دی

یکی از پرطرفدارترین بخش ها برای استفاده از سنگ آنتیک در دکوراسیون نشیمن دیوار پشت ال سی دی است. فضای تلویزیون به دلیل اینکه به عنوان نقطه ی کانونی هر دکوراسیونی مورد استفاده قرار می گیرد معمولا با استفاده از کاغذدیواری , رنگ یا سنگ آنتیک از سایر فضاهای دکوراسیون متمایز می شود.

 

سنگ آنتیک پشت تلویزیون می تواند به گونه های مختلف اجرا شود. ترکیب این سنگ با متریال های مختلف می تواند ظاهر دکوراسیون داخلی شما را منحصر به فرد تر نمایند و جذابیت فضای تلویزیون شما را دوچندان کند.

برای دیوار شومینه نیز می توانید همانند دیوار پشت ال سی دی از ترکیب سنگ آنتیک با سایر مواد و مصالح استفاده کنیدو جلوه ی دکوراسیون خود را بیش از پیش خاص نمایید.

 تولید کننده سنگ آنتیک

سنگ آنتیک در نشیمن : دیوار دکوراتیو

از سنگ های آنتیک برای متمایز کردن دیوارهای دکوراسیون داخلی نیز استفاده می شود.این دیوارها معمولا با یک نورپردازی خاص همراه است و به ظاهر دکوراسیون نشیمن شما جلوه ای خاص و منحصر به فردی می بخشد و پویایی آن را دوچندان می کند.

سنگ آنتیک در نشیمن : دیوار پشت شلف ها

دیوارهای دکوراتیو می تواند به گونه های مختلف در فضای نشیمن شما ایجاد شود . گاهی می توانید داخل گچ بری هایتان را با سنگ آنتیک بپوشانید و ظاهر فضای داخلی خود را خاص تر کنید. یا حتی می توانید از این ایده برای دیوار پشت شلف های خود استفاده کنید و ظاهر فضای داخلیتان را منحصر به فرد تر کنید.

دیوارهای دکوراتیو می تواند به گونه های مختلفی در فضای داخلی شما ایجاد شود. این دیوارها می تواند در غالب تک دیوار ایجاد شود. این تک دیوارها می تواند همانند تصویر به صورت نیمه از سنگ آنتیک پوشیده شود و ظاهر خاصی به فضای دکوراسیون نشیمن شما ببخشد.

 

سنگ آنتیک در نشیمن : دیوارهای جدا کننده

پارتیشن ها و دیوارهای جداکننده ی خود را می توانید با کمک سنگ های آنتیک در فضای دکوراسیونتان متماز کنید و آن ها  را تبدیل به کی از نقاط کانونی فضای دکوراسیون خود نمایید. توجه نمایید که چنین دیوارهایی معمولا کوتاه هستند و با ظاهر دیوارهای اصلی بسیار متفاوت اند.

 

 

 

سنگ عتیق کارخانه سنگ آنتیک اصفهان قیمت سنگ آنتیک در اصفهان کلینیک سنگ اصفهان استان اصفهان شهرک صنعتی سنگ آنتیک چیست مرکز فروش سنگ آنتیک در تهران سنگ گیوتین اصفهان انواع سنگ گیوتین فروش انواع سنگ تراورتن

 

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال