کفپوش چوب پلاست بهترین و زیباترین و جدیدترین کفپوش برای حیاط و بالکن  همراه با گارانتی اصلی و خدمات پس از فروش مقاوم در برابر آب مقاوم در برابر قارچ مثاوم دربرابر ضربه انواع کفپوش دکینگ ( الواری ) و کفپوش تایل نصب سریع با بهترین هزینه

کفپوش چوب پلاست

قیمت کفپوش چوب پلاست گرید A 95000 تومان

قیمت کفپوش چوب پلاست گرید B 85000 تومان

 تلفن تماس : 09124888659

چوب پلاست از ترکیب خاک اره و یا تراشه چوب آمیخته به پی وی سی و دیگر مواد پلیمری و پلاستیکی به علاوه رنگ های کد بندی شده در طرح ها و مدل های مختلف تولید می شود.

مراحل اصلی تولید و خواص کامپوزیت چوب پلاستیک

روش اول: به طو رکلی، ساخت کامپوزیت چوب پلاستیک یک فرایند دو مرحله ای است . چوب و پلی اتیلن چگالی بالا ) HDPE (، پلی اتیلن چگالی کم ) LDPE ( و پلی وینیل کلرید ) PVC ( با هم مخلوط خمیر مانند یکنواختی تشکیل م یدهند. این فرایند اختلاط می تواند به صورت یکجا یا توسط فرایندهای پیوسته ای انجام گیرد. علاوه برچوب اصلی با اندازه دانه ها در محدوده 20 تا 60 میل، عوامل جفت پلاستیک ها، تثبیت کننده، عامل کف زای و یا رنگ نیز اضافه م یگردند تا خواص محصول نهایی را برای کاربرد های خاص افزایش دهند. به عنوان مثال، روغن ها ظاهر سطوح کامپوزیت را بهبود می بخشند .

سه روش معمول برای ساخت کامپوزیت چوب پلاستیک وجود دارد. روش دوم : اکستروژن، که در آن کامپوزیت مذاب با نیرو از قالب عبور م یکند. روش قالبگیری تزریقی، کامپوزیت مذاب به قالب سرد تزریق می گردد . یک سوم فشار مذاب بین کامپوزیت دو نیمه قالب به وجود می آید.

امروزه کفپوش های پی وی سی )کفپوش pvc ( با طرح چوب مشابه پارکت که مخفف پلی کلرید وینیل) PVC ( با عنوان شناخته شده کفپوش وینیل به این عرصه وارد شده است.

این کفپوش که خیلی ارزان بوده بروی هر سطح صافی قابل نصب می باشد. در مقابل آب مقاوم بوده و از نظر دوام خیلی بهتر از بقیه کفپوش ها می باشد. کفپوش PVC از کامپوزیت مصنوعی مانند چوب خرده ،پلاستیک ،نایلون و غیره ساخته می شود .

در بازار داغ کفپوش ها انواع وینیل از جنس های مختلف وجود دارد مانند:

کفپوش pvc رولی:کفپوش pvc رولی نوعی کف پوش پی وی سی می باشد که بسته بندی آن به صورت رولی بوده و به صورت یکپارچه پهن میشود و هیچ گونه بهم ریختگی ندارد، به آسانی نصب می شود. معمولا در سالن های ورزشی و اماکن اداری و کارگاهی و تجاری مورد استفاده قرار م یگیرد.

قیمت کفپوش های رولی نیز نسبت به سایر کفپوش ها ارزان تر و مقرون به صرفه تر است و در انواع طرح چوب ، عروسکی )کفپوش اتاق کودک( و طرح سنگ و .... موجود می باشد. کفپوش pvc چوب ی:کفپوش pvc چوبی در دو مدل با طرح های الواری و پارکتی در بازار عرضه میگردد.

این نوع کفپوش پی وی سی چوبی از 3 لایه تشکیل شده است که دو لایه از pvc و یک لایه دکوراتیو ) toplayer ( جهت بهتر قرار گرفتن در کنار یکدیگر استفاده می شود و مقرون به صرفه است. کفپوش pvc کاشی : کفپوش pvc کاشی یا با نام دیگر کفپوش pvc تایل در شکل و اندازه های تایل می باشد و با اشکال مستطیل و یا مربع در بازار موجود است. در طرح های مختلف چوبی و ... می باشد.

کفپوش اپوکسی یک راه حل منحصر برای اجرای بی نهایت هر نوع کف میباشد و بسیار انعطاف پذیر است .این که آیا شما نیاز به یک ورودی زیبا برای لابی هتل باشید یا ایجاد یک کف انبار مقاوم در برابر آتش، یک سیستم اپوکسی برای شما وجود دارد که انجام کف سازی بتنی صنعتی یا دکوراتیو با آن مقدور میباشد.

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال