همبرگر زن دستی

فروش همبرگر زن دستی مستقیم از تولید کننده، دستگاه پرس همبرگر  قالب همبرگر دستی آریس مناسب برای خانه و مغازه های فست فود،این دستگاه همبرگر ساز کوچک از بهترین مواد pp ساخته شده و در رنگ های مختلف آبی قرمز سبز و بنفش مناسب برای جهیزیه میباشد. دستگاه همبر زن خانگی آریس برای پخت و قالب گیری همبرگر،کتلت و اسلایدر مناسب میباشد ، یعنی شما به هر مقدار گوشت که زیر دستگاه قرار دهید به همان اندازه گوشت را پهن میکند. هم بزرگ برای همبرگر و هم کوچک برای کتلت و اسلایدر

دستگاه همبرگر زن آریس به شماره ثبت 23377 برای اولین بار با این برند در ایران تولید شده ، مورد تایید سازمان بهداشت بوده و سایر نمونه های مشابه وارداتی میباشند.

قیمت همبرگر زن دستی آریس

قیمت فروش تکی هر عدد همبرگر زن خانگی آریس 15000 تومان و قیمت فروش عمده ای آن 11500 تومان میباشد .

این قیمت مربوط به شهریور 1397 است، کارخانه همبرگر زن آریس در اصفهان است و ما میتوانیم به سایر شهرستان ها ارسال بار داشته باشیم.

برای خرید همبرگر زن دستی آریس با شماره تلفن 09132085830 آقای اسماعیلی تماس بگیرید

 

 همبرگر زن دستی

 آشپزی راحت تر میشود با قالب دستی همبرگر آریس ، این فقط یک دستگاه همبرگر زن نیست،قالبی مناسب کتلت و اسلایدر نیز میباشد که سرعت بالایی به کار شما میبخشد. به هر اندازه ای که دوست دارید گوشت ها را قالب بزنید. همبرگر ساز دستی آریس تولید شده از بهترین مواد اولیه پلی پروپیلن ، مقاومتی همچون فلز دارد و یک عمر برای شما کار میکند.شما این محصول را با بهترین قیمت خرید میکنید.چون ما واسطه نیستیم بلکه خود تولید کننده ایم.آریس ، بهترین قالب دستی همبرگر مناسب برای فست فود ها، دستگاه کتلت زن خانگی با کیفیت و مقاوم

 

قالب همبرگر دستی

تلفن فروش همبرگر زن دستی آریس به صورت عمده ای و تکی 09132085830

 

 

     چنانچه در توليد انواع نان از افزودني هاي خوراكي مناسب استفاده شود، تاثير بسيار مثبتي در چرخه اقتصادي مصرف گندم داردپس از اين كه نقش هاي كاملامتفاوت امولسيفايرها شناخته شد، آنها را در صنايع غذايي ديگر نظير توليد مواد نشاسته اي (نان) و محصولات لبني (نظير بستني) به كار بردند. امروزه امولسيفايرها در انواع غذاهاي ژاپني نظير توفو و قيمه ماهي نيز به كار مي روند استابلایزر آبمیوه / استابلایزر خامه / استابلایزر سس / استابلایزر گوشتی/ استابلایزر مربا / خرید پلی فسفات خوراکی / مواد اولیه صنایع غذایی / استابلایزر مواد غذایی. 

 

فروشگاه اینترنتی آجیل و خشکبار کیمیا انعطاف پذیری حداکثری را به ارمغان آورده

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال