تولید کننده عرقیات گیاهی

کارگاه تولید عرقیات گیاهی دهکده سبز با بیش از 20 سال سابقه در تولید عرقیات گیاهی و گلاب ،بهترین شرکت تولید کننده عرقیات گیاهی ، تنوع بالا با بیش از 50 نوع از عرقیات با خلوص و کیفیت بالا

فروش عمده عرقیات گیاهی ، ارسال به سراسر ایران با شماره تلفن  09134090995  تماس بگیرید

امروزه توجه به طب سنتی و گیاهان دارویی بیش از پیش افزایش یافته است زیرا با گذشت زمان و آشنایی با عوارض داروهای شیمیایی بسیاری از افراد تمایل دارند به جای استفاده از داروهای شیمیایی دارای عوارض از داروهای گیاهی استفاده کنند که مسلما عوارضی هم برای آن ها نداشته باشد. زعفران را از فروشگاه های ناشناس خریداری نکنید و زعفران مرغوب را از فروشگاه های حرفه ای که برای جلب رضایت مشتریان خود کار می کنند، خریداری کنید. اگر قصد خرید زعفران به صورت عمده را دارید، عمده فروش زعفران در اصفهان آماده خدمات رسانی به مشتریان از سراسر کشور می باشد.

گیاهان دارویی را به طرق مختلفی می توان استفاده کرد ولی روش معمول استفاده  از آن ها مصرف عرقیات گیاهی , اسانس ها یا جوشانده گیاهان دارویی است .

عرقیات گیاهی فرآورده هایی هستند که از  جوشانیدن گیاهان دارویی و سرد کردن بخار آن بدست می آیند. عمدتا به سه روش زیر تولید می شوند:

1- تولید عرقیات گیاهی از طریق تقطیر مواد موجود در گیاهان و گل ها توسط آب

2- تولید عرقیات گیاهی از طریق تقطیر مواد موجود در گیاهیان توسط آب و بخار

3- تولید عرقیات گیاهی از طریق تقطیر مواد موجود در گل و گیاهان دارویی توسط بخار به روش صنعتی

روش اول تولید عرقیات گیاهی که توسط آب بوده یکی از قدیمی ترین و رایج ترین روش ها برای تهیه عرقیات گیاهی است و در بسیاری از کارگاههای سنتی  گلاب گیری و تولید عرقیات از این روش استفاده می شود.

در این روش گل ها و گیاهان مورد نیاز را در دیگ های بزرگ به همراه مقداری آب  ریخته و زیر آن را روشن می کنند پس از ترکیب شدن مواد موجود در گیاهان و گل با آب  بخار حاصله از لوله هایی عبور داده میشوند که در استخر آب سرد قرار دارند بدین ترتیب بخار سرد شده و به شکل عرق به داخل ظرف هدایت می شود.

روش بعدی تولید عرقیات گیاهی بوسیله آب و بخار می باشد که این روش نیز جز روش های سنتی تهیه عرقیات می باشد.این روش برای گیاهانی به کار می رود که به صورت خشک هستند و یا نمی توان آن ها را در آب جوشانید. بدین ترتیب آن ها را در مقداری آب خیس می کنند تا عصاره آن ها وارد آب شود سپس بخار را به داخل دیگ فرستاده تا با گیاهان و مواد موجود در  آن ها ترکیب شده و سپس مانند روش اول از لوله دیگری خارج و سرد می شوند.

روش سوم ; روش صنعتی تهیه عرقیات گیاهی و اسانس گیاهان و گل ها است بدین صورت که  گل و گیاهان درون دیگ های دوجداره ریخته و از طریق بخار گرم و حرارت داده می شوند. بدین ترتیب  مواد مفید و معطر گیاه با با بخار ترکیب شده و اسانس حاصله وارد کندانسور شده و سرد می شود . پس از آن عرقیات را به روش کاملا بهداشتی در بطری های مخصوص ریخته و بسته بندی می شود.

روش صنعتی به دلیل اینکه در محیط کارگاه و شرایط کاملا بهداشتی انجام می پذیرد تاثیر بسزایی روی کیفیت عرقیات و اسانس ها می گذارد.

عرقیات گیاهی خالص و با کیفیت  خواص بسیاری زیادی داشته و کاملا بی ضرر هستند بنابراین بهترین گزینه برای درمان می باشند فقط لازم به ذکر است که طول دوره درمان با داروهای گیاهی کمی طولانی تراز درمان با داروهای شیمیایی است.

عرقیات گیاهی علاوه بر مصارف دارویی برای زیبایی پوست و مو نیز بسیار کاربرد دارند.

عرقیات گیاهی ضد جوش و عرقیات گیاهی ضد ریزش مو و جوان کننده و شاداب کننده پوست زیادی  وجود دارند که بسیار مفید تر از داروهای شیمیایی برای شما می توانند عمل کنند ضمن اینکه قیمت آن ها بسیار کمتر از لوسیون ها و کرم های شیمیایی است.

دهکده سبز یکی از بهترین تولیدکنندگان عرقیات گیاهی در ایران بوده که با بهره گیری از بهترین اطبای طب سنتی و گیاهان دارویی تازه و موثر , بهترین عرقیات گیاهی با کیفیت فوق العاده بالا را به شما عزیزان عرضه می دارد. اگر می خواهید خیالتان از بابت کیفیت و اصل بودن اسانس یا عرقیجات خود راحت باشد حتما دهکده سبز را به خاطر داشته باشید.

کیفیت این نوع عرقیات تضمین شده و جز برندهای صادراتی می باشد. جهت خرید عرقیات گیاهی دهکده با شماره  09134090995  تماس بگیرید

 

 

 

 

 

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال