تعمیر مبلمان در تهران و رویه کوبی مبل تهران و تعمیرات مبل یافت آباد

با مبل های پاره و پوسته شده،دسته های شکسته و لق ،.چرک مرده ، پشتی های تو رفته، فنرهای شکسته.تسمه های فرسوده کف که باعث گودی تشک مبل میشود ریلکسی هایی که گیر داره...خداحافظی کنید چون ما همه نوع مبل را به خوبی و بهتر از اول تعمیر میکنیم کافیست عکس یکی از مبل هایی  که نیاز به تعمیر دارد به تلگرام بفرستید ، ماهم متراژ دقیق و هزینه تعویض و ... را ظرف چند دقیقه برای شما ارسال میکنیم تا بهترین تصمیم را بگیرید

تلفن تماس برای سفارش شستشو و تعمیر مبلمان در تهران

09129381214

 

مرکز تخصصی تعمیرات مبل آرش در تهران

تعمیر مبلمان در تهران و رویه کوبی مبل تهران و تعمیرات مبل یافت آباد

تعمیر مبلمان راحتی. استیل.نیم استیل.اداری.تمام چرم.تمام پارچه.تختخوابشو.سرویس خواب.نهارخوری و شستشوی مبل در منزل غرب تهران و شرق تهران
تعویض پارچه.رنگ.فوم و زیر کار مبلمان با کیفیت مطلوب وضمانت تعویض و رنگ بندی پارچه.فوم به اناخاب مشتری و به دلخواه میباشد.....
ترمیم و بازسازی رنک و شکستگی کلاف...
هزینه تعمیر مبل به مدل و بزرگی مبل بستگی دارد...
هزینه خرید پارچه به نوع و جنسش بستگی دارد..
هزینه تعمیر مبل استیل از هفتصد شروع میشه تا یک میلیونو هشتصد...
هزینه تعمیر مبل راحتی از شیشصد شروع میشود تا یک میلیونونیم...
هزینه پارچه از10هزار شروع میشود تا35هزار بستگی به نوع و جنس پارچه دارد...
پارچه ی چرمی از10هزارشروع میشود تا38هزار....
(هزینه ی حمل و نقل و بازدید رایگان می باشد)

کاور مبل تهران

تعمیر ،تولید و رویه کوبی مبل

تعمیر مبلمان در تهران

به ماههای پایانی سال و عید نوروز نزدیک می شویم. بسیاری از خانم ها تمایل دارند بعد از خانه تکانی مفصل در دکوراسیون منزلشان یک تغییر اساسی بدهند و تعدادی از وسایل خانه را تعویض کنند.
ولی با توجه به شرایط اقتصادی نامناسب جامعه و بسیاری از خانواده ها ,امکان خرید وسایل جدید برای همه میسر نمی باشد. به همین دلیل بسیری از خانواده ترجیح می دهند به تغییر و سرو سامان دادن وسایل قدیمی خود بپردازند.
یکی از وسایل منزل که تغییر دادن آن فوق العاده در دکوراسیون منزل و روحیه خانم ها تغییر ایجاد می کند تعویض روکش مبلمان است.
افراد معمولا برای خرید مبلمان هزینه زیادی می کنند به همین دلیل نمی توان آن ها را هر دو سه سال  یکبار عوض کنند و مبلمان جدید خرید اری کنند ولی می توان با یک هزینه معقول روکش مبلمان خود را تغییر داده و جلوه ای نو به مبلمان و دکوراسیون منزلتان بدهند.
اگر مبلمان استیل با کیفیت و خوبی دارید که  روکش های آن رنگ پریده و خسته کننده شده شما می توانید با انتخاب پارچه هایی جدید و مد روز مبلمانی شیک و امروزی داشته باشید به طوریکه هیچ کس متوجه نشود که این ها همان مبلمان قدیمی شما هستند.
اگر مبلمان چرمی شما خراب و پاره شده و هزینه خرید یک دست مبلمان جدید را ندارید نگران نباشید شما می توانید با کمترین هزینه روکش مبلمان خود را تغییر داده و مبلمان نو و زیبایی داشته باشید.
مبلمان راحتی , چرمی و استیل خود را به ما بسپارید و با انتخاب پارچه ای جدید و متناسب با دکوراسیون منزلتان مبلمان نو و شیکی از ما تحویل بگیرید.
رویه کوبی مبل  در تهران و تعویض روکش مبلمان در تهران  با بهترین کیفیت و کمترین هزینه .
سال نو را با مبلمانی نو و شیک آغاز کنید.
 تنها با یک سوم هزینه خرید مبلمان می توانید  با تعمیرات مبلمان خود را به مبلمانی جدید تبدیل کنید و از تغییر دکوراسیون منزلتان لذت ببرید.
با ما تماس بگیرید و از نمونه کارهای ما دیدن فرمایید. مطمئن باشید که از تصمیم و انتخاب خود راضی خواهید بود.

تعمیرات مبل آرش

 تولیدی مبل آرش در تهران

تولیدی مبل در تهران

 

تولید انواع مبلهای.راحتی.استیل.نیم استیل.اداری.تمام چرم و تمام پارچه بانازلترین قیمت به انتخاب مشتری..نوع پارچه و رنگ بندی به دلخواه مشتری می باشد..

تولیدات مبل آرش

 

تعمیرات مبل یافت آباد

تعمیر و تولید انواع مبلمان راحتی،کلاسیک ، چرمی، سلطنتی ،جلو مبلی، صنذلی ، میز ناهار خوری، سرویس خواب  در تهران با نازلترین قیمت به سفارش مشتری

تعمیر مبلمان در تهران با بیش از 25 سال سابقه

ضمانت ما کیفیت مطلوب پارچه و تعمیرات عالی میباشد

تعویض رویه ،فوم،رنگ کاری،نجاری

فروش انواع پارچه مبلی و قبول سفارشات از سایر شهرستان ها و ارسال به تمام نقاط کشور

تعمیر مبل در تهران ،میرات مبلمان در غرب تهران، تعمیر مبل تهرانسر

 

 تعمیرات مبلمان یافت آباد

 

تعمیر مبلمان در تهران

 مبلمان ها در انواعی که دارند تشکیل شده از رویه ها، چهارچوب و اسفنج می باشند در صورتی که چهارچوب های مبلمان ها سالم باشند می توان آنها را تعمیر کرد.

 چهارچوب مبلمان ها از جنس استیل است که بیشتر تعمیرات مبل استیل مربوط به اسفنج و رویه می باشد، بنابراین نه تنها تعمیرات مبل استیل مقرون به صرفه می باشد بلکه از هزینه های بالا برای خرید دوباره مبل نیز جلوگیری می شود.

تعمیر مبلمان چرمی راحتی و مبلمان کلاسیک در تهران، یافت آباد، بهترین قیمت تعمیر مبلمان در تهران

تعمیرات مبل راحتی و مبل استیک در یافت آباد تهران با 25 سال سابقه

تعمیر و دوخت مبلمان و تعویض پارچه مبلمان با انواع پارچه های مرغوب خارجی در گالری مبل آرش

گالری مبل آرش

تعمیرات میز ناهار خوری و صندلی در تهران

 

رویه کوبی مبل تهران

 رنگ کاری و رویه کوبی و تعمیرات میز ناهار خوری و صندلی برای شهروندان تهرانی

رنگ کاری مبل، رنگ کاری بوفه، رنگ کاری ویترین و میز و صندلی و رویه کوبی با بهترین پارچه

بهترین قیمت رویه کوبی و تعمیر مبلمان تهران در گالری مبل آرش

با سالها سابقه در این زمنیه آماده همکاری با شما هستیم

 

تعمیر مبل راحتی چرمی در تهران (ترجیحا یافت آباد و تهرانسر)

 تعمیر مبل راحتی در تهران

رویه کوبی مبل در تهران و تعمیر مبل راحتی چرمی و تعمیر صندلی میز ناهار خوری ،تعویض پارچه مبل به انتخاب مشتری با بهترین کیفیت و کمترین هزینه

  رویه کوبی مبل غرب تهران، تعمیر مبل سعادت آباد، تعمیرات مبل ستارخان، تعمیرات مبل پونک، تعمیرات مبل جنت آباد، تعمیرات مبل مرزداران، تعمیرات مبل یافت آباد، تعمیرات مبل بلوار فردوس، قیمت تعمیر مبل

 

 

هزینه تعمیرات مبل

هزینه تعمیرات مبل

جنس پارچه رومبلی، فنر، فوم های بكار رفته (موجب راحتی و سفتی مبل می شود) پدهای نشيمن و نوارها و تزئينات مبل از تنوع بالايی برخوردار هستند و در قيمت تاثيرگذار می باشند.هزينه تعمير مبل بستگی به بزرگی ، مدل و مورد تعمير دارد.هزينه خريد پارچه مبل هم بنا بر جنس پارچه متفاوت است.هزينه كاور مبل نيز با توجه به مدل مبل، تعداد و دوبل بودن تشك آن متفاوت است.هزينه دوخت كاورمبل راحتی بدون پارچه، بين 300 تا 350 هزار تومان می باشد.هزينه دوخت كاور مبل استيل بدون پارچه، بين 400 تا 600 هزار تومان می باشد.هزينه تعمير مبل تختخوابشو سه نفره (بدون پارچه)، از هفتصد الی يک ميليون و پانصد هزار تومان مي باشد.

هزينه تعمير مبلمان استيل، از يک ميليون تا يک ميليون و هفتصد هزار تومان مي باشد.

هزينه تعمير سرويس (رويه كوبي)، از دو ميليون تا دو ميليون و هفتصد هزار تومان مي باشد.

هزينه رويه كوبی و رنگ يک دست مبل راحتی (چوب و پارچه) 7 نفره، از يك ميليون و دويست تا سه ميليون و پانصد هزار تومان می باشد.

هزينه رنگ مبل نيز با توجه به نوع مبل متفاوت مي باشد، هزينه رنگ طلايي و سفيد بالاتر است.هزينه پايه رنگ مبل استيل ايراني، مبلغ 600 هزار تومان مي باشد. هزينه پايه رنگ مبل دسته متكايي (9 نفره)، يك ميليون و هفتصد هزار تومان مي باشد.هزينه براق سازي (پلي استر) يك دست مبل استيل، 800 هزار تومان مي باشد.هزينه حمل و نقل توافقي مي باشد.بازديد رايگان مي باشد.

قيمت نهايی بر اساس خدمات مورد نياز شما محاسبه و با فرستادن تصوير مدل مبل مشتری يا بازديد متخصصين مربوطه مشخص خواهد شد.

تلفن تماس

09129381214

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال