نظافت منزل توسط خانم در اصفهان،کلیه خدمات تمیزکاری و شستشو و نظافت منزل توسط نیرو های با تجربه و کاربلد ، تمیز کاری منزل توسط کارگرهای خانم در اصفهان ،انجام کلیه کارهای منزل شامل جارو و گردگیری سالن و اتاق ها،شستشوی ظرف ها، مرتب کردن کابینت های آشپزخانه و کمدهای اتاق خواب،تعویض ملحفه ها ،بازکردن پرده ها و شستشوی پرده و دیوار،آشپزی های متنوع و خوشمزه ،نگهداری از کودک و سالمند

تعرفه خدمات نظافتی در اصفهان در سال 97 ساعتی 15000تومان است ولی شما میتوانید دستمزد کارگر نظافت منزل را ساعتی 10000 تومان بپردازید.ضمن اینکه از کیفیت بالای کار نیروی ما لذت میبرید مبلغ کمی میپردازید و مشتری همیشگی ما خواهید بود

برای تعیین وقت قبلی با شماره 09134243779 تماس بگیرید

 

تمیز کاری منزل اصفهان

راهکارهای خانه تکانی عید نوروز

آنچه خانه تکانی را از تمیز کاری ها متمایز می کند, تمیز کردن گوشه و کنارهای منازل و جمع آوری لباس های زمستانی و وسایل مخصوص فصل سرماست.با تمیزی معمول متفاوت است چون تمامی لوازم باید تمیز و جابه جا شوند, فرش ها , ست مبلمان , پاک کردن دیوارها و....

اگر توان فیزیکی خانه تکانی را ندارید می توانید از شرکت های نظافت منازل کمک بگیرید.

کسانی که قصد تغییر دکوراسیون و جدید کردن محیط زندگی خود را دارند هم اکنون فرصت مناسبی است. با هزینه های اندک و ناچیز می توان تغییرات اساسی و چشم گیری ایجاد کرد.با رنگ های گرم و زنده , گل و گیاه طبیعی , نورپردازی های مناسب , میتوان فضای منازل را تغییر دادو هوای بهار زیبا را به زندگی وارد کرد.در ادامه به برخی از راهکارهای تغییر دکوراسیون برای شروع فصل بهار می پردازیم.

1- ایجاد رنگ و آهنگ در تراس ها:

با گرم تر شدن هوا , بالکن ها و تراس ها بیشتر استفاده خواهند شد. لذا می توان برای دعوت بهار به منازلمان کار را از این قسمت شروع کنیم.استفاده از گیاهان طبیعی و زنده و گل های زینتی و گلدانی و کوسن ها و اشیا دکوراتیو با طرح های گل های رنگارنگ

2- استفاده از گیاهان طبیعی و گل های رنگارنگ:

خواه در تراس و خواه در در پذیرایی و سالن , در هر گوشه ای از منزل می توان از گل ها استفاده کرد.البته با استفاده از گلدان های با کیفیت و شیک. حتی الامکان از گل های مصنوعی دوری کنید, زیباترین گلدان ها را تهیه کرده و از گل های زیبای بهاری الهام بگیرید.

3- الهام از طبیعت

تصور کنید اتاق کودکی که با الهام از طبیعت دکور شده است تا چه اندازه می تواند رویایی باشد.مخصوصا استفاده از رنگ های زنده که برای بچه ها می تواند جذاب باشد.وسایل طبیعی و ...برای مثال استفاده از وسایل اتاق کودک با طرح های چوب طبیعی و برگ های درختان می تواند یک فضای سحرآمیز ایجاد کند.

4- استفاده از عناصر روشنایی مناسب:

برای دکوراسیون اتاق کودک , با استفاده از رنگ آبی آسمانی , رنگ های رنگین کمان , ما بین خورشید و ابرها , با الهام از دنیای خیالی بچه ها , اتاقی زیبا و محتشم ایجاد کنید.

با استفاده از پانل های پیش ساخته گچی سقف, کناف و نور مخفی می توان جو اتاق را تغییر داد.

5- کوسن های رنگی:

یکی از کاربردی ترین لوازم در دکوراسیون منازل کوسن ها هستند. یک ست مبلمان را با استفاده از کوسن های متفاوت و رنگی می توان به شکلی جدید و زیبا تغییر داد. چون مشغول آمادگی منازل برای فصل بهار هستیم لذا استفاده از کوسن های با رنگ زنده و طرح دار می تواند دکوراسیون شیکی را ایجاد کند.

6- پرده های زیبا و شیک:

وقت آن رسیده که پرده های زخیم و تیره زمستانی را از پنجره ها جدا کرده و جای آن را با پرده های توری و گیپور زیبا و چشم نواز بدهیم.برای کنار پرده ها نیز می توان از پارچه طرح دار و گلدار هماهنگ با مبلمان استفاده کردو هارمونی زیبایی در دکوراسیون ایجاد کرد.

7- فرش های کلفت و پشمی دستباف ضخیم و حجیم را جمع کنید:

همانطور که با آمدن فصل بهار جوراب پشمی خود را در می آوریم. فرش های سایز بزرگ و ضخیم را نیز جمع کنید و به جای آن ها از گلیم و فرش های سایز کوچک تر و نازک تر استفاده کنید.

8- با فنگ شویی به استقبال بهار بروید:

از رنگ هایی مثل بنفش در دکوراسیون منازل استفاده کنید.حواستان باشد که از اینگونه رنگ ها در جای درست خود  و به اندازه باید استفاده کرد.در اتاق غذاخوری رنگ بنفش در کنار طرح های دکوراتیو گل های بهاری ترجیح داده می شود.

میز با رویه طرح چوب طبیعی اتمسفری آرامش بخش ایجاد خواهد کرد.

9- نوکردن دیوارها:

می توان دیوارها را رنگ آمیزی کرد, تابلوها را تغییر داد و از قفسه های زیبا استفاده کرد و مجسمه های زیبا روی آن ها قرار داد.

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال