قالیشویی غرب تهران

مجری خدمات قالیشویی در غرب تهران عضو رسمی اتحادیه در اسرع وقت ثبت در ۱۱۸
تحویل ۴۸ساعته (۲روزه) در تمامی فصول سال
خدمات حرفه ای شستشوی فرش در غرب تهران: لول + اتو + کاور = تحویل
سرویس دهی منظم مجهز و مدرن تخصصی با رعایت اصول مذهبی
متراژ ۴۰ متر به بالا سرویس رایگان
ارتباط مستقیم با کارخانه بدون واسطه
شستشوی انواع فرشهای دستباف نفیس، اعلا،ابریشم،گل ابریشم، کرک،پشم در بهترین کارخانه قالیشویی در غرب تهران با حمل رایگلن
شستشوی انواع فرشهای ماشینی طرح ابریشم، فرهی، گل برجسته ،فانتزی،ماکارون، ترک و ....
متخصص در رفوکاری انواع فرشهای دستباف و ماشینی ، رفع سوختگی، پوسیدگی ، ریشه بافی، شیرازه دوزی، رنگبرداری و....
شستشوی مبلمانبا ۳۸ شعبه فعال در سطح شهر تهران

تلفن تماس برای سفارش قالیشویی غرب تهران

09129381214


نظر سنجی مشتریان در مورد خدمات سایر شرکت های قالیشویی 💐ما سعی میکنیم بهترین باشیم

در دنیای تجارت و رقابت یکی از مهمترین راه های کسب مشتریان جدید شیوه تبلیغات زبان به زبان است که توسط مشتریان رضایت مند انجام می شود و می تواند به طور تضمینی مشتریان تازه را به سمت شما بکشاند.بخش قالیشویی و خدمات شستشوی فرش و کفپوش ها در همه جای دنیا بسیار حائز اهمیت است چرا که رضایت مشتری در آن نقش مهمی دارد و در این بخش کسب رضایتمندی مشتری گاها بسیار دشوار و در عین حال بسیار ساده است.

 شرکت coitکه یکی ازشرکت های معتبراروپایی دربخش ارائه خدمات شستشوی فرش و کفپوش هاست از بین افرادی که تا به حال خدمات مختلف قالیشویی را از شرکت های  گوناگون دریافت کرده اند یک نظرسنجی جالب انجام داده است که می تواند بیانگر نکات جالبی باشد.این تحقیق و نظر سنجی نتایج مثبت و منفی داشته که در اینجا مهمترین آن ها را بررسی می کنیم.

97 درصد از مشتریان مشترکاً به اهمیت کیفیت خدمات و سرویس ارائه شده توسط شرکت های قالیشویی به طور مستقیم اشاره کرده اند.

23 درصد از مشتریان اعتقاد دارند شرکت های قالیشویی پس از تحویل گرفتن فرش آن ها آن طور که باید و شاید از کالای آنها یا فرش آنها مراقبت ومحافظت نمی کنند و به آنها آسیب می زنند.

52 درصد از مشتریان از خدمات ارائه شده به آنها و یا رفتار دوستانه پرسنل قالیشویی ها اظهار رضایت کرده اند و 47 درصد آن ها نیز هزینه پرداخت شده برای این خدمات را منطقی و معقول می دانند.

21 درصد مشتریان نیز در مورد عدم پاسخگویی به موقع و بدقول بودن شرکت در برگرداندن فرش آن ها در سر موعد مقرر نارضایتی خود را اعلام کرده اند.

خدمات مشتریان:

مشتری: متاسفانه آن ها سعی کرده اند با متهم کردن من به اینکه خانه ام کثیف است و بوی فرش به دلیل بوی خانه است و آن ها نمی توانند برای آن کاری کنند خود را تبرئه کرده اند و با گستاخی به من می گویند که اگر پول بیشتری می دادید حتما بوی فرشتان هم رفع می شد آن ها به جای انجام دادن درست کار خودشان عادت دارند مشتریان را متهم کنند.نتیجه: شرکت های ارائه دهنده خدمات شستشوی فرش وکفپوش باید بدانند که همیشه مشتری پادشاه است و نبایداو را متهم نمایند.

خوش قول بودن

مشتری: مسئول تحویل فرش شرکت دقیقا در سرساعت مقرر فرش را درب خانه تحویل داد و حتی 1 ساعت قبل از رسیدن به محل خانه ما از طریق تماس تلفنی آن را با ما هماهنگ  کرد و ما توانستیم مقداری از اثاثیه را جمع وجور کنیم. نتیجه: مساله ساده ای مثل زنگ زدن قبل از رسیدن به محل و تحویل به موقع مشتری شما را وفادار و خوشحال می کند.

کیفیت کار

مشتری: فرش ما بسیار کثیف بود و لکه های رنگی بسیارزیادی روی آن وجود داشت. بچه ها به دفعات زیاد نوشیدنی ویا غذا روی آن ریخته بودند و در 2 سال گذشته ما فرش را اصلا نشسته بودیم. فرش ما کاملاً کثیف و از ریخت افتاده بود و کم کم از آن ناامید شده بودیم. اما وقتی فرش ما از قالیشویی به خانه آمد نتیجه خارق العاده بود و فرش ما کاملاً نو، سالم و بدون نقص به نظر می رسید. لکه و کثیفی روی فرش وجود نداشت و من از ارسال فرش خود به این شرکت فوق العاده خوشحال و راضی هستم.نتیجه: صدای عمل همیشه از حرف بلند تر است. با ارائه سرویس خوب، مشتری را به یک تبلیغ کننده رایگان برای تجارت خود تبدیل کنید.

یکی از مهمترین مواردی که در همه سرویس ها به مشتریان و به ویژه قالیشویی باید مورد توجه قرار گیرد زمانبندی درست و متعهد بودن به آن است. چرا که معمولاً فرش ازکالاهایی است که مصرف کنندگان جایگزین دیگری برای آن در خانه ندارند و عدم وجود آن موجب احساس بدی در آن ها می شود و معمولاً بدون آن لحظات خوبی را ندارند. تصورکنید فرش خانه تان که روی آن احساس گرم و نرمی دارید در خانه نباشد و هنگام راه رفتن روی کف خانه احساس سرما و ناخوشایندی دارید بنابراین دلتان می خواهد هر چه زودتر فرش شما به جای خودبازگردد. این مطلب یکی از مهمترین قسمت های گلایه مشتریان ازشرکت های قالیشویی است به طوری که تنها 26 درصد از مصرف کنندگان از سر وقت بودن و خوش قول بودن سرویس دهنده شان اظهار رضایت کرده اند.

61 درصد از افراد شرکت کننده در نظر سنجی از کیفیت کار و سرویس ارائه شده و آنچه به آن ها تحویل داده شده راضی نبوده اند و از آن شکایت کرده اند.

50 درصد افراد از برخورد نامناسب کارمندان و خدمات ضعیف به مشتریان گلایه مند بوده اند.

34 درصد مشتریان در مورد صداقت و راستگویی شرکت قالیشویی دچار شک و تردید شدند و از آن شکایت کرده اند.

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال