قالیشویی غرب تهران

مجری خدمات قالیشویی در غرب تهران عضو رسمی اتحادیه در اسرع وقت ثبت در ۱۱۸
تحویل ۴۸ساعته (۲روزه) در تمامی فصول سال
خدمات حرفه ای شستشوی فرش در غرب تهران: لول + اتو + کاور = تحویل
سرویس دهی منظم مجهز و مدرن تخصصی با رعایت اصول مذهبی
متراژ ۴۰ متر به بالا سرویس رایگان
ارتباط مستقیم با کارخانه بدون واسطه
شستشوی انواع فرشهای دستباف نفیس، اعلا،ابریشم،گل ابریشم، کرک،پشم در بهترین کارخانه قالیشویی در غرب تهران با حمل رایگلن
شستشوی انواع فرشهای ماشینی طرح ابریشم، فرهی، گل برجسته ،فانتزی،ماکارون، ترک و ....
متخصص در رفوکاری انواع فرشهای دستباف و ماشینی ، رفع سوختگی، پوسیدگی ، ریشه بافی، شیرازه دوزی، رنگبرداری و....
شستشوی مبلمانبا ۳۸ شعبه فعال در سطح شهر تهران

تلفن تماس برای سفارش قالیشویی غرب تهران

09129381214


نظر سنجی مشتریان در مورد خدمات سایر شرکت های قالیشویی 💐ما سعی میکنیم بهترین باشیم

در دنیای تجارت و رقابت یکی از مهمترین راه های کسب مشتریان جدید شیوه تبلیغات زبان به زبان است که توسط مشتریان رضایت مند انجام می شود و می تواند به طور تضمینی مشتریان تازه را به سمت شما بکشاند.بخش قالیشویی و خدمات شستشوی فرش و کفپوش ها در همه جای دنیا بسیار حائز اهمیت است چرا که رضایت مشتری در آن نقش مهمی دارد و در این بخش کسب رضایتمندی مشتری گاها بسیار دشوار و در عین حال بسیار ساده است.

 شرکت coitکه یکی ازشرکت های معتبراروپایی دربخش ارائه خدمات شستشوی فرش و کفپوش هاست از بین افرادی که تا به حال خدمات مختلف قالیشویی را از شرکت های  گوناگون دریافت کرده اند یک نظرسنجی جالب انجام داده است که می تواند بیانگر نکات جالبی باشد.این تحقیق و نظر سنجی نتایج مثبت و منفی داشته که در اینجا مهمترین آن ها را بررسی می کنیم.

97 درصد از مشتریان مشترکاً به اهمیت کیفیت خدمات و سرویس ارائه شده توسط شرکت های قالیشویی به طور مستقیم اشاره کرده اند.

23 درصد از مشتریان اعتقاد دارند شرکت های قالیشویی پس از تحویل گرفتن فرش آن ها آن طور که باید و شاید از کالای آنها یا فرش آنها مراقبت ومحافظت نمی کنند و به آنها آسیب می زنند.

52 درصد از مشتریان از خدمات ارائه شده به آنها و یا رفتار دوستانه پرسنل قالیشویی ها اظهار رضایت کرده اند و 47 درصد آن ها نیز هزینه پرداخت شده برای این خدمات را منطقی و معقول می دانند.

21 درصد مشتریان نیز در مورد عدم پاسخگویی به موقع و بدقول بودن شرکت در برگرداندن فرش آن ها در سر موعد مقرر نارضایتی خود را اعلام کرده اند.

 

نکات مهم در خصوص شستشوی فرش ابریشمی

ما در این مقاله هدف خود را بر این قرار داده‌ایم تا در خصوص شستشوی فرش ابریشمی اطلاعات مفید و مؤثری به مخاطبان عزیز ارائه دهیم تا افرادی که از نحوه صحیح شستشوی فرش‌های ابریشمی آگاهی ندارند و نمیخواهند شستشوی فرش های گران قیمت خود را به کارگاه های قالیشویی بسپرند
 

ما در این مقاله هدف خود را بر این قرار داده‌ایم تا در خصوص شستشوی فرش ابریشمی اطلاعات مفید و مؤثری به مخاطبان عزیز ارائه دهیم تا افرادی که از نحوه صحیح شستشوی فرش‌های ابریشمی آگاهی ندارند و نمیخواهند شستشوی  فرش های گران قیمت خود را به کارگاه های قالیشویی بسپرند، با مطالعه این مطالب اصول درست و مناسب شستشوی فرش‌های ابریشمی را به بهترین شکل ممکن آموزش ببینند. برای اینکه با بهترین و مؤثرترین روش‌های تمیزکردن و نگهداری از این فرش‌های باارزش و گران‌قیمت آشنا شوید پیشنهاد می‌کنیم که تا انتها همراه ما بمانید.

آشنایی با ابریشم

ابریشم فیبر طبیعی است و زمانی که لارو کرم ابریشمِ پیله به‌وجود می‌آید، ساخته شده و در برخی از محصولات مانند فرش بکار برده می‌شود. ابریشم غالباً از فیبروئین تشکیل شده که از قدرتمندترین الیاف طبیعی جهان است. زمانی که این ابریشم خیس شود، در حدود 20 درصد از استحکام خود را از دست خواهد داد. این عنصر طبیعی برای ایجاد فرش‌ها و قالیچه‌های درخشان مورداستفاده قرار می‌گیرد و ظرافت و زیبایی خیره‌کننده‌ای به فرش می‌دهد.

شستشوی فرش ابریشم

شستشوی فرش ابریشم

اهمیت توجه به نحوه شستشوی فرش ابریشمی

نحوه صحیح شستشوی فرش با جنس ابریشمی باتوجه‌به الیاف حساس و ظریف خود، اصول و قواعدی خاصی دارد. نظافت این فرش با آب داغ و بخار ممکن است، صدمات مختلفی به الیاف ابریشم وارد کند. پس برای شستشوی فرش ابریشمی، از این نکات می‌توانید نهایت استفاده را داشته باشید.

 1. مواد زائد و تمام گردوغبارهای موجود در فرش را از بین ببرید.
 • جاروکشی مداوم

جاروکشی فرش ابریشمی را به‌صورت مرتب انجام دهید. برای این کار از سر مکنده جاروبرقی که هیچ‌گونه برس با موهای زبر ندارد استفاده کنید. برس‌های با برس زبر و خشن، امکان دارد الیاف فرش را بیرون بکشند و در نهایت به فرش آسیب بزنند. این کار را بسیار آرام و بااحتیاط انجام دهید.

 • تکاندن فرش

گاهی اوقات فرش ابریشمی را بتکانید تا گردوغبار و زباله‌ها از داخل فرش پاک‌سازی شوند این کار علاوه بر ازبین‌رفتن گردوغبار، به تهویه هوای فرش نیز کمک زیادی خواهد کرد. به دلیل وزن سبک فرش‌های ابریشمی انجام این کار به‌راحتی خواهد بود.

 1. لکه‌های موجود بر روی فرش را پاک کنید.
 • لکه‌زدایی

برای ازبین‌بردن لکه‌ها نهایت تلاش خود را انجام دهید، چراکه؛ در صورت باقی‌مانده لکه ممکن است هنگام شستشوی فرش ابریشمی به الیاف فرش بچسبند.

 • ازبین‌بردن ضایعات

اگر مواد زائد روی فرش مایع است، توسط یک پارچه سفید و تمیز مایعات را جذب کنید، و اگر زباله‌ها از نوع جامد هستند، به‌آرامی و توسط یک قاشق آن‌ها را از روی فرش بردارید. در این هنگام، مراقب باشید که به الیاف فرش هیچ‌گونه آسیبی وارد نکنید تا الیاف خراشیده نشوند. هرگونه حرکت اضافی و یا نادرستی ممکن است به الیاف ابریشم آسیب زیادی برساند. دقت داشته باشید همه این نکات برای انجام کار مبل شویی هم کار آمد است.

نکات مهم در خصوص شستشوی فرش ابریشمی نحوه شستشوی فرش ابریشمی

نحوه شستشوی فرش ابریشمی

 • استفاده از سرکه سفید

سرکه سفید برای ازبین‌بردن لکه از روی فرش ابریشمی، انتخاب مناسبی است. مقداری از آن را با میزان مساوی آب مخلوط کرده و روی یک پارچه نرم و تمیز بریزید و لکه را توسط آن پاک کنید. از یک پارچه خشک دیگر برای جذب سرکه استفاده کنید. مدتی بگذارید تا در هوای آزاد خشک شود. در این قسمت از هیچ‌گونه مواد شیمیایی برای ازبین‌بردن لک‌ها استفاده نکنید، زیرا ممکن است، ضررهای جبران‌ناپذیری به الیاف فرش وارد شود.

 1. ازبین‌بردن بوی بد فرش ابریشم

 

 • پاشیدن جوش شیرین

به‌منظور ازبین‌بردن بوی نامناسب فرش ابریشم، می‌توان از جوش شیرین استفاده کرد. روی فرش، جوش شیرین بپاشید و اجازه دهید حدود یک ساعت بر روی فرش بماند. بعد از یک ساعت با استفاده از جاروبرقی پودر جوش شیرین را از روی فرش پاک کنید.

 • مخلوط آب و سرکه

محلول آب و سرکه نیز برای از بین بوی بد فرش مناسب است. بعد از آن، فرش را توسط یک پارچه تمیز و خشک رطوبت‌زدایی کنید.

نکات مهم در خصوص شستشوی فرش ابریشمی فرش‌های ابریشم درخشان

فرش‌های ابریشم درخشان

نکات مهمی که باید در زمان شستشو دقت کرد

 • در نهایت بهتر است برای شستشوی فرش ابریشمی از مواد شوینده سبک استفاده کرده و از به‌کاربردن هرگونه مواد شیمیایی سنگین مانند انواع سفیدکننده‌ها، خودداری کنید.
 • در زمان نظافت فرش ابریشم، اجازه ندهید هیچ‌گونه آبی روی فرش بماند و به‌محض مشاهده هر نوع رطوبتی بلافاصله اقدام به رطوبت‌زدایی فرش کنید.

 

 • خشک‌شویی فرش ابریشمی برای فرش‌های بسیار گران‌قیمت ابریشمی انتخاب مناسبی است. البته انجام این کار نیز باید توسط یک مجموعه و یا شخص متخصص در این زمینه صورت گیرد.
 • درهرصورت به‌خاطر ارزش زیاد، شستشوی فرش ابریشمی باید توسط افراد حرفه‌ای در این زمینه انجام شود. اهمیت این موضوع زمانی بیشتر هم می‌شود که یک لکه قدیمی و بوی نامناسب از چند وقت قل روی فرش نشسته و ممکن است که با شستشوی غیرحرفه‌ای و ناآگاهانه موجب آسیب به فرش شود.

 

قالیشویی در غرب تهران   رفوگری فرش در تهران  مبل شویی در منزل تهران    مبل شویی  شستشوی فرش دستباف    شستشوی خوشخواب در محل

 1. شستشوی فرش با جنس ابریشمی به‌صورت حرفه‌ای
 • سپردن شستشوی به یک متخصص فرش

روش آخر که به نظر می‌رسد، بهترین و مناسب‌ترین نوع شستشوی فرش باشد، کمک‌گرفتن از یک قالیشویی معتبر است. آنها با آگاهی از این موضوع و بدون هیچ نگرانی فرش ابریشمی را در بهترین شرایط موجود مورد شستشو قرار می‌دهند، بدون اینکه آسیبی به فرش برسانند. در این باره مجموعه ما، از جمله معروف‌ترین مراکز شستشوی فرش با جنس ابریشمی است که با ارائه مجوزهای مرتبط در این زمینه، فرش ارزشمند و گران‌بهای افراد را با نهایت دقت و حساسیت، مورد شستشو قرار می‌دهد.

یک قالیشویی حرفه‌ای باسابقه چندساله در این زمینه، می‌تواند بهترین کمک‌کننده و مشاور در خصوص فرش‌های ابریشمی باشد و به اصول شستشوی فرش ابریشمی واقف باشد. شستشوی حرفه‌ای و تخصصی فرش ابریشمی را هرچند سال یک‌بار انجام دهید تا ظاهر درخشان و براق فرش حفظ شود.

 

کلام آخر

با انتخاب این مجموعه به‌عنوان مرکز موکت شویی و شستشوی فرش دستباف و ابریشمی، محصول گران‌بهای خود را به افراد امین و کاربلد می‌سپارید که نهایت وسواس را در انجام این نوع شستشو به کار بسته‌اند. این افراد به اصول شستشوی فرش ابریشمی واقف هستند و می‌دانند که هر نوع مواد شیمیایی و حتی آب داغ به بافت فرش آسیب می‌رساند. البته شستشوی عمقی بدون هیچ‌گونه صدمه به فرش ابریشمی نیز از مهارت‌های انجام شده در این مجموعه است.

فرش‌های ابریشمی اگر به‌درستی و با اصول خاص خود مورد نظافت قرار نگیرند ممکن است با یک حرکت اشتباه، ارزش و قیمت فرش تا حدود بسیار زیادی پایین آید و مجموعه ما بر تمام این موضوعات اطلاعات ویژه و متخصصانه‌ای دارد.

خدمات مشتریان:

مشتری: متاسفانه آن ها سعی کرده اند با متهم کردن من به اینکه خانه ام کثیف است و بوی فرش به دلیل بوی خانه است و آن ها نمی توانند برای آن کاری کنند خود را تبرئه کرده اند و با گستاخی به من می گویند که اگر پول بیشتری می دادید حتما بوی فرشتان هم رفع می شد آن ها به جای انجام دادن درست کار خودشان عادت دارند مشتریان را متهم کنند.نتیجه: شرکت های ارائه دهنده خدمات شستشوی فرش وکفپوش باید بدانند که همیشه مشتری پادشاه است و نبایداو را متهم نمایند.

خوش قول بودن

مشتری: مسئول تحویل فرش شرکت دقیقا در سرساعت مقرر فرش را درب خانه تحویل داد و حتی 1 ساعت قبل از رسیدن به محل خانه ما از طریق تماس تلفنی آن را با ما هماهنگ  کرد و ما توانستیم مقداری از اثاثیه را جمع وجور کنیم. نتیجه: مساله ساده ای مثل زنگ زدن قبل از رسیدن به محل و تحویل به موقع مشتری شما را وفادار و خوشحال می کند.

کیفیت کار

مشتری: فرش ما بسیار کثیف بود و لکه های رنگی بسیارزیادی روی آن وجود داشت. بچه ها به دفعات زیاد نوشیدنی ویا غذا روی آن ریخته بودند و در 2 سال گذشته ما فرش را اصلا نشسته بودیم. فرش ما کاملاً کثیف و از ریخت افتاده بود و کم کم از آن ناامید شده بودیم. اما وقتی فرش ما از قالیشویی به خانه آمد نتیجه خارق العاده بود و فرش ما کاملاً نو، سالم و بدون نقص به نظر می رسید. لکه و کثیفی روی فرش وجود نداشت و من از ارسال فرش خود به این شرکت فوق العاده خوشحال و راضی هستم.نتیجه: صدای عمل همیشه از حرف بلند تر است. با ارائه سرویس خوب، مشتری را به یک تبلیغ کننده رایگان برای تجارت خود تبدیل کنید.

یکی از مهمترین مواردی که در همه سرویس ها به مشتریان و به ویژه قالیشویی باید مورد توجه قرار گیرد زمانبندی درست و متعهد بودن به آن است. چرا که معمولاً فرش ازکالاهایی است که مصرف کنندگان جایگزین دیگری برای آن در خانه ندارند و عدم وجود آن موجب احساس بدی در آن ها می شود و معمولاً بدون آن لحظات خوبی را ندارند. تصورکنید فرش خانه تان که روی آن احساس گرم و نرمی دارید در خانه نباشد و هنگام راه رفتن روی کف خانه احساس سرما و ناخوشایندی دارید بنابراین دلتان می خواهد هر چه زودتر فرش شما به جای خودبازگردد. این مطلب یکی از مهمترین قسمت های گلایه مشتریان ازشرکت های قالیشویی است به طوری که تنها 26 درصد از مصرف کنندگان از سر وقت بودن و خوش قول بودن سرویس دهنده شان اظهار رضایت کرده اند.

61 درصد از افراد شرکت کننده در نظر سنجی از کیفیت کار و سرویس ارائه شده و آنچه به آن ها تحویل داده شده راضی نبوده اند و از آن شکایت کرده اند.

50 درصد افراد از برخورد نامناسب کارمندان و خدمات ضعیف به مشتریان گلایه مند بوده اند.

34 درصد مشتریان در مورد صداقت و راستگویی شرکت قالیشویی دچار شک و تردید شدند و از آن شکایت کرده اند.

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال