شستشوی مبل در منزل تهرانشستشوی مبل در منزل تهران شستن مبلمان شما در منزل با دستگاه های پیشرفته در سراسر تهران
گروه قالیشویی و مبلمان شویی هرمس با نیروهای مجرب و ده سال سابقه
شستشوی مبلمان راحتی و استیل بدون آسیب رسیدن به چوب و اسکلت مبلمان در مجموعه خدمات قالیشویی غرب تهران پونک

خدمات مبل شویی در منزل ویژه تهران
امروزه مبل ها جایگاه ویژه ای در زندگی ما دارند از طرفی قیمت آن ها گران است و در صورت لزوم می توان آن ها را فروخت ، از طرف دیگر به علت امکان استفاده از آن در حالات مختلف به آن بیشتر توجه می شود همچنین زیبایی و تنوع مبل ها نیز از دلایل داشتن جایگاه ویژه در زندگی روزمره می باشد به همین دلیل مراقبت از مبل ها و تمیز نگه آن ها از ضروریات می باشد.
شرکت خدمات مبل شویی در منزل ویژه تهران می تواند مبل شما را در خود منزل شستشو دهد و با ابزار های جدیدی که در دست دارد میکروب زدایی کند.
مزایای مبل شویی در منزل ویژه تهران
•    شستشوی سریع مبل ها در منزل
•    استفاده از دستگاه های ویژه
•    خشک کردن سریع مبل ها
•    حفظ رنگ و سلامت مبل در هر جنسی که باشد
•    استفاده از شوینده ها و پودر های خاص  
•    از بین بردن همه نوع لکه
•    هزینه بسیار پایین
•    کارکنان متخصص و آموزش دیده

قیمت مبل شویی در منزل ویژه تهران
خدمات مبل شویی در منزل ویژه تهران نه تنها مبل های شما را مثل روز اول تمیز و درخشنده می کند بلکه در قبال زحمات فراوان و دستگاه های ویژه ای که به کار برده است هزینه بسیار کمی می گیرد. بی شک اگر بخواهید مبل های خود را عوض کنید هزینه بسیار زیادی باید پرداخت کنید ولی شستشوی مبلمان که توسط شرکت خدمات مبل شویی ویژه تهران انجام می شود ، بهتر می تواند در هزینه های شما صرفه جویی کند.
قیمت هایی که شرکت خدمات مبل شویی در منزل ویژه تهران برای شستشوی خانگی مبل ها دارد در قبال هزینه هایی که شما خودتان ممکن است در کار شستشوی مبلمان به صورت مستقل صرف کنید بسیار پایین است حتی این مسئله نیز وجود دارد که شما هیچ گاه نمی توانید مانند نیرو های متخصص شرکت شستشوی مبلمان تهران آن ها را شستشو دهید.  
شماره مبل شویی در تهران
شما به راحتی می توانید به مبل شویی های تهران مراجعه کنید تا زیبایی و درخشندگی را به مبلمان خود بازگردانید یکی از راه هایی که شما می توانید از خدمات مبل شویی در منزل ویژه تهران بهرمند شوید تماس با شماره تلفن این مبل شویی در تهران است حتی برای اطلاع بیشتر از نحوه کار و قیمت های آن نیز می توانید به سایت های مخصوص این مبل شویی مراجعه کنید.
شرکت خدمات مبل شویی در منزل ویژه تهران به قدری در شستشوی مبلمان شما دقت به خرج می دهد که مبل های شما به همان شکل روز اول بر میگردد و همه فکر می کنند که آن ها را همین الان از فروشگاه مبلمان آورده اید.

روش شستشوی مبل در منزل

مقاله زیر می‌تواند یکی از راه‌های کمکی برای روش شستشوی مبل در منزل باشد. پس با ما همراه باشید. 

شستشوی مبل در منزل کار راحتی نیست. از طرفی خیلی از شما با لکه‌هایی روی مبلتان مواجه می‌شوید که دلتان می‌خواهد خودتان در منزل آن را تمیز کنید و از هزینه‌ای که بابت خدمات مبل شویی دریافت میشود جلوگیری کنید. در چنین مواقعی توصیه می‌کنیم که از قبل اطلاعات کافی و لازم را در مورد مبل به دست بیاورید و تحقیق کنید تا ببینید که پارچه مبلتان با چه مواد شوینده‌ای سازگارتر است. این مقاله نیز می‌تواند یکی از راه‌های کمکی برای روش شستشوی مبل در منزل باشد. پس با ما همراه باشید.

شستشوی مبل در منزل

برای اینکه هم مبلتان را تمیز کنید و هم آسیبی به بافت پارچه آن وارد نکنید، نکات و موارد زیر را در نظر بگیرید.

دستورالعمل کارخانه تولیدی را مطالعه کنید

همیشه قبل از اینکه شروع به تمیز کردن هر نوع پارچه ­ای از جمله رومبلی کنید، دستورالعمل روی مربوط به مبل شویی در منزل تهران را بخوانید تا ببینید که خود کارخانه تولیدی چه ممنوعیتی را در نظر گرفته است و یا چه مواد شوینده­ای را توصیه می‌کند و بعد شروع به کار کنید.

 

 

شستشوی مبل در منزل با دستگاه مخصوص

برچسب­ها را نادیده نگیرید

اگر دفترچه یا دستورالعمل را در مورد نحوه شستشوی مبل در منزل پیدا نمی‌کنید، به برچسب­هایی که به پارچه مبل زده­اند، دقت کنید. این برچسب­ها نکات کلیدی دارند که با در نظر گرفتنشان، زودتر به هدفتان می‌رسید. اگر علائم روی برچسب فارسی نبود، در این قسمت توضیح خواهیم داد که هر حرف چه معنا و مفهومی دارد:

W: یعنی پارچه مبل خود را باید با آب شستشو دهید.

S: یعنی از آب استفاده نکنید و پاک کننده مخصوص مبل را خریداری کنید.

WS: یعنی می‌توانید از آب و پاک کننده حلال استفاده کنید.

X: یعنی اصلاً مبل را نشویید و فقط آن را جارو بکشید.

شستشوی مبل در منزل با مواد شوینده

هرگز از دستورالعمل‌ها سرپیچی نکنید

شاید فکر کنید که خواهرتان یا حتی همسایه شما مبلی شبیه به مبل شما را دارد و از آب و فرش پاک کن برای شستشوی مبل در منزل استفاده کرده و نتیجه گرفته است؛ پس اشکالی ندارد که شما هم همین کار را بکنید. البته توصیه ما این است که هرگز این ریسک را نکنید و دقیقاً طبق چیزی که شرکت تولیدی گفته، عمل کنید؛ در غیر این صورت ممکن است در عرض چند ساعت مبلتان را از دست بدهید و کاری کنید که دیگر قابل اصلاح و جبران نباشد.

چگونه لکه‌­های روی مبل را از بین ببریم؟

اگر مبلی که رویش نوشته از هیچ آب و پاک کننده­ای برای شستشوی مبل در خانه استفاده نکنید و فقط آن را جارو بکشید، کثیف شد، نگران نباشید! چند عدد دستمال ظریف میکرو فیبر و سبک را بردارید و به آرامی روی مبل بکشید. اگر لکه موجود حالت خیسی و تری داشته باشد، احتمالاً با همین دستمال­ها برداشته می‌شود و کارتان راه می­افتد.

بهتر است که در طول این شرایط اصلاً ریسک نکنید و به مبل آب نزنید؛ زیرا ممکن است آب باعث ایجاد لکه‌های اضافه شود و به مبل آسیب بزند. اگر متوجه شدید که لک پاک نمی‌شود با کارخانه تولیدی آن مبل تماس بگیرید و از چند متخصص در آنجا کمک بگیرید. احتمالاً آن‌ها به منزلتان مراجعه می‌کنند و کار پاک‌سازی را انجام داده یا راهکار مفیدی به شما ارائه می‌دهند.

اگر مبلی دارید که اجازه داده از آب و پاک کننده برای شستشوی مبل در منزل استفاده کنید، خوشبختانه دستتان بازتر است. در چنین حالتی باید دقت کنید که اول مبل را جارو بکشید تا گردوخاک اضافی از بین برود.

 

 

تمیز کردن و شستشوی مبل در منزل

نکته دوم

نکته دومی که باید به آن دقت کنید، این است که با دستمال، کثیفی و آلودگی را پخش نکنید. یک سطل کوچک آماده کنید، دو فنجان آب داخل آن بریزید و یک قاشق غذاخوری محلول پاک کننده مثل شوینده ظرف را همراه با یک قاشق غذاخوری شکر داخلش اضافه و ترکیب کنید. سپس یک عدد دستمال و ظریف برای شستشوی مبل در منزل بردارید و آن را با محلول پاک کننده آغشته کنید و به آرامی روی لکه‌های موجود نگه دارید.

همان‌طور که بالاتر اشاره کردیم، دستمال نباید روی مبل کشیده شود. فقط آن را روی لکه بگذارید و کمی فشار دهید. سپس یک دستمال تمیز دیگر بردارید، دوباره آن را به آب آغشته کنید این دفعه نباید از هیچ مایع شوینده یا حتی سرکه استفاده کنید.  دقت کنید تمام این مراحل را میتوانید برای موکت شویی و هر وسیله دیگری که شامل منسوجات میشود مانند خوشخواب یا تابلو فرش یا صندلی خودرو نیز استفاده کنید.

بعد از این که دستمال را به آب خالی آغشته کردید، دوباره آن را روی لک بگذارید تا هرگونه کف حاصل از مواد شوینده بیرون بیاید. در مرحله بعد یک عدد دستمال خشک بردارید و آن را روی محل فشار دهید تا محل به طور کامل خشک شود. البته برای مبل‌هایی که اجازه داده شده از آب و مواد شوینده برای شستشوی مبل در منزل استفاده شود، شوینده‌های زیادی وجود دارند و می‌توانید از شوینده‌های مبل موجود در بازار را خریداری کنید و آن را روی لکه‌های موجود بکشید تا برطرف شوند.

چگونه مبل را با بخارشو تمیز کنیم؟

هنگامی که صحبت از تمیز کردن مبل با بخارشو می‌شود، باید نکات مهمی را رعایت کنید که در این مقاله به طور کامل برایتان توضیح خواهیم داد. قبل از اینکه بخواهید شروع به استفاده از بخار کنید، اول باید مبل را به طور کامل جارو بکشید تا همه گردوخاک و آلودگی‌ها از بین بروند. بعد از اینکه از بخار استفاده کردید، باید صبر کنید که مبل به طور کامل خشک شود. بعد از اینکه به طور کامل خشک شود، دوباره آن را جارو بکشید.

بهتر است زمانی از روش بخار استفاده کنید که هوا مساعد باشد و بتوانید بعد از اتمام کار، پنجره را باز بگذارید تا مبل‌ها زودتر خشک شوند. بعضی از افراد توصیه می‌کنند که بعد از انجام کار با بخار شور می‌توانید دستمال‌ها را بردارید و کثیفی‌های اضافه از روی مبل جمع کنید. اگر مجبور شدید که از روش بخار استفاده کنید اما نمی‌توانستید پنجره را باز بگذارید، می‌توانید از یک فن یا پنکه استفاده کرده و آن را روبه روی مبل قرار دهید تا به طور کامل خشک شود. شستشوی مبل در منزل با بخارشو به خاطر حرارت بالا کمی به الیاف مبل آسیب میزند

با یک تماس در محل شما حاضر میشویم،همچنین خدمات قالیشویی و موکت شویی و تعمیرمبلمان نیز از خدمات ماست

با تمام مواردی که در بالا توضیح دادیم، احتمالاً متوجه شدید که شستشوی مبل در منزل اصلاً کار سختی نیست، اما توصیه ما این است که همیشه هر کاری را به دست افراد متخصص بسپارید تا کوچک‌ترین آسیبی را متحمل نشوید که قطعاً مجموعه ما در این زمینه بهترین است.امروزه به دلیل توجه بیشتر به تمیزی و زیبایی و همچنین افزایش امکانات ، استفاده از خدمات موکت شویی و مبل شویی بیشتر از قبل رواج دارد ، شرکت هایی نیز برای انجام این کار و ارائه خدمت به مردم به وجود آمده اند ، یکی از بهترین شرکت های مبل شویی در کشور شرکت مبل شویی در منزل ویژه تهران است که اقدام به تمیز کردن و خشک کردن مبل های شما به صورت خانگی می کند.
زیبایی چشمگیری که در نتیجه شستشوی مبل های لک دار و کثیف ایجاد می شود نتیجه کار متخصصان و افراد کاردان این مجموعه مبل شویی است.
افرادی که در این مجموعه به امر شستشوی مبلمان مشغول هستند با انواع لک ها آشنا بوده و پاک کننده مخصوص آن را در اختیار دارند ، قابل توجه است که مشتریان این مجموعه می گویند که قیمتی که شرکت خدمات مبل شویی در منزل ویژه تهران برای خدمات خود در نظر دارد بسیار پایین تر از قیمت همین خدمات در شهر های دیگر است.

کاور مبل تهران
شستشو در محل در زمان کوتاه و فوری با قیمت مناسب
شستشوی مبل و موکت و فرش در شمال تهران،جنوب تهران،مبل شویی تهرانپارس غرب تهران و شرق تهران و مرکز تهران

تلفن تماس برای سفارش شستشوی مبلمان در منزل تهران

09129381214

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال