نظرات درباره دستگاه ایران دی اچ

راهکارهای دائمی برای فراری‌ دادن و دفع حشرات موذی بدون مواد سمی و سمپاشی به وسیله دستگاه های دفع حشرات ایران دی اچ

سوسک ریز ، سوسک درشت ، موش ، ساس و مورچه می توانند یکی از بزرگترین معضلات در خانه باشد که خیلی از مردم با آن رو به رو هستند . این موضوع بسیار آزاردهنده و نگران کننده است و معمولا با سمپاشی و استفاده از مواد سمی و شیمیایی  برطرف نمی شود و از بین نمی رود و حتی اگر تاثیری داشته باشد گذرا خواهد بود و بعد از مدتی این حشرات به خانه ها باز خواهند گشت.

با سمپاشی حشرات قوی تر و اکوسیستم ما ضعیف و ضعیف تر می شود.

حتما در خصوص خطرات جدی سمپاشی و استفاده از سموم برای اعضای خانواده از کوجک و بزرگ ، سالمندان و کودکان اطلاع دارید. حتی از مسمومیت حیوانات خانگی هم در سطح کشور گزارشاتی دریافت و ثبت شده است لذا عاقلانه ترین کار برای حفظ جان خود و عزیزانتان استفاده از دستگاه ها و تجهیزاتی می باشد که با توجه به استاندارد های جهانی و بی ضرر بودن برای انسان مشکلات حشرات و جانوران موذی خانه هایمان را برای همیشه و مادام العمر برطرف نماید.

یک شرکت ایرانی راهکارهایی برای دفع حشرات و جانوران موذی بدون وارد شدن آسیب های ناشی از سموم و مواد شیمیایی ارائه کرد.

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان،به نقل از ایسنا ، شرکت  الکتریک‌سازان افق کویر با برند ایران دی‌اچ (IRAN DH)، فعال در زمینه تولید دستگاه‌های الکتریکی دفع دائمی حشرات، حیوانات موذی و پرندگان به معرفی محصولات جدید خود پرداخت. این شرکت با تلاش بی وقفه و پایان ناپذیر خود در ضمینه تحقیقات در خصوص دفع دائمی حشرات و رفع مزاحمت های دائمی حشرات و جانوران موذی و با دریافت استاندارد رضایت مشتریان (ISO 100004) و دریافت استاندارد های جهانی همچون CE و UL که استاندارد بی خطر بودن و بی ضرر بودن دستگاه های الکتریکی می باشد و همچنین ISO 14001، ISO 9001  ، IEC  ، ISO 18001 و در ادامه دریافت تندیس ها و لوح های افتخار با عناوین مختلف تنها شرکت تولیدکننده ایرانی این محصول با ضمانت طلائی کالا و 12 سال خدمات پس از فروش در ایران می باشد.

 

نظرات درباره دستگاه ایران دی اچ

 این دستگاه‌ها با قابلیت‌های مختلف، جهت استفاده در منازل، محیط‌های اداری، صنعتی و کشاورزی عرضه شده است.

محصولات گروه خانگی این شرکت با توجه به مشکلات بزرگ خانواده‌ها در منازل ایجاد شده که با یک‌بار هزینه موجب دفع دائمی انواع سوسک (ریز، درشت و ...) مورچه، ساس، مارمولک، عنکبوت، مار، کنه و حتی موش می‌شود. همچنین دستگاه ضدگزش پشه و مگس نیز از دیگر محصولات ایران دی‌اچ بوده که مورد استقبال مردم قرار گرفته است.

 

 

نظرات درباره دستگاه ایران دی اچ

راهکارهای مختلفی برای خلاص‌شدن از دست حشرات در خانه‌ها وجود دارد که خود این راه‌ها ضرر و آسیب‌های جبران‌ ناپذیری برای ما و محیط زیست دارد. در ضمن فراموش نکنیم خارج از آسیب‌های ذهنی، حشرات به عنوان ناقل بیماری‌ها هم مضر هستند.

از مزایای استفاده از دستگاه‌ دفع حشرات و حیوانات موذی DH برای ایرانیان، احترام به محیط‌ زیست برای جلوگیری از کشتن حیوانات موذی و فقط دفع آنها از محیط‌ زندگی خود است که به هرحال هرکدام از این موجودات رسالتی در چرخه آفرینش بر عهده دارند. همچنین عدم آسیب به افراد خانواده بر اثر استفاده از سموم شیمیایی است که علاوه بر هزینه مکرر، موجب بیماری‌های مختلف، واکسینه‌شدن نسل بعدی جانواران به آن سم و در پی آن استفاده از سم‌های قوی و قوی‌تر است که همه اینها سرطان‌ زاست.

استفاده از دستگاهی بسیار کوچک بدون نیاز به موادشیمیایی (حتی قرص) و با استفاده از تکنولوژی نوین التراسونیک در محدوده کاملا بی‌خطر که در طبیعت به وفور یافت می‌شود (کیلو هرتز) باعث فراری دادن حشرات و حیوانات موذی برای همیشه می‌شود.

بهترین دستگاه دفع شپش

دستگاه دفع مار

دستگاه دفع پشه و مگس

دور کننده پرندگان

برای مشاهده این محصولات، مدت عمر دستگاه‌ها و استانداردهای این مجموعه می‌توانید به وب‌ سایت ایران شرکت IRAN DH مراجعه کرد. مراکز خدمات پس از فروش شرکت IRAN DH در سراسر کشور در حال فعالیت هستند.

 

 

راهنمای خرید گوسفند زنده در تهران 

گوسفند زنده

فروش گوسفند زنده در تهران

 

 

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال