دستگاه دفع حشرات ایران دی اچ

دستگاه دفع حشرات ایران دی اچ ،کلاهبرداری یا واقعیت؟ سوسک ریز یا حشرات موزی در خانه ، معضل بزرگی که خیلی از مردم با آن روبرو هستند ، این موضوع خیلی آزار دهنده است و معمولا با سم ریزی برطرف نمیشود . وجود سوسک ریز در آشپزخانه به قدری عذاب آور است  که افراد با هر میزان در آمدی حاضرند اگر وسیله ای وجود داشته باشد که این حشرات را نابود کند آن را خریداری کنند.

و در این میان شرکتی به نام ایران دی اچ با مدیریت علی چمنی که خود را با تبلیغات وسیع اینترنتی به عنوان های ، کارآفرین برتر،درامد سبز درامد حلال ، مجری خانه رویایی و غیره معرفی کرده اند به این نیاز مردم پی میبرد و  اقدام به فروش دستگاه هایی میکنند که ادعا دارند سوسک و حشرات را از خانه دفع میکند.و هم اکنون با موج عظیمی از مردم ناراضی روبرو هستیم که فریب تبلیغات رسانه ای و اینترنتی این شرکت را خورده اند.

طبق تحقیقاتی که از سطح اینترنت صورت گرفته فروش این دستگاه ها از سال 93 شروع شده و تا امروز که در سال 97 هستیم هنوز ادامه دارد.قیمت این دستگاه ها که معمولا به اصرار بازار یاب به صورت سه تایی به فروش میرسد 370 هزار تومان است.رقم عجیبی است ، گرفتن هزاران 370 هزار تومان از دست مردم بدون پاسخ و پشتیبانی !!!

با یک جستجوی ساده عبارت دستگاه دفع حشرات دی اچ +کلاه برداری  در گوگل میتوانید به میزان رضایت افراد از این محصول تقلبی پی برد .

موضوع مهمی که ما را بر آن داشت تا به نوشتن این مقاله بپردازیم این است که با توجه به عدم رضایت مشتریان این کالا که در فضای اینترنت مشهود است ، چرا همچنان این شرکت به فروش خود ادامه میدهد؟

ایران دی اچ  با توجه به اینکه به فرمایش مقام معظم رهبری در سال حمایت از تولید ملی هستیم با ادامه روند کار چنین شرکت هایی مردم عزیز ما روز به روز نسبت به کالای ایرانی بدبین تر میشوند.

مسلم است که انجام شکایت قانونی توسط تک تک افراد مستلزم داشتن وقت و پول اضافه است. پس چه کسی باید به عملکرد چنین افرادی که با وقاهت به چپاول پول مردم ادامه میدهند رسیدگی کند؟ لازم است مسئولین محترم و مراجع قضایی و حقوقی به کار چنین افرادی نظارت داشته و جلوی این اعمال را بگیرند.

 

در ادامه نمونه هایی از نظرات مردم درباره دستگاه ایران دی اچ در سایت ها ، وبلاگ ها  و انجمن ها را مرور میکنیم.

دستگاه دفع حشرات ایران دی اچ

آدرس سایت :https://www.ninisite.com

دستگاه دفع حشرات ایران دی اچ

دستگاه دفع حشرات ایران دی اچ

آدرس:انجمن مردمی https://www.ninisite.com

دستگاه دفع حشرات ایران دی اچ

دستگاه دفع حشرات ایران دی اچ

دستگاه دفع حشرات ایران دی اچ

دستگاه دفع حشرات ایران دی اچ

دستگاه دفع حشرات ایران دی اچ

آدرس انجمن : https://forum.persiantools.com

دستگاه دفع حشرات ایران دی اچ

وبلاگ شخصی : http://almassite.blogsky.com

 

دستگاه دفع حشرات ایران دی اچ

وبلاگ شخصی: http://irandh30.blogfa.com/

 

 

نظرات درباره دستگاه ایران دی اچ که در این سایت ثبت شده:

 

نظر خانم یا آقای محمدی با شماره موبایل 09166523481 در تاریخ سه شنبه, ۰۶ شهریور ۱۳۹۷

من سه دستگاه دفع حشرات ازشرکت ایران dhخریدم دوتااز اون ها مستعمل بود زنگ زدم گفتن ممکن جزو مرجوعی هابوده باهزینه خودتون برگردونین تا درست کنیم وما هزینه نمی دیم وپس نمیگیریم واز دستگاه سالم هم نتیجه ای نگرفتیم سازمان حمایت از مصرف کننده گفته کاری نمی تونیم با این شرکت های اینترنتی بکنیم!!!!!!؟


نظر آقای مهدی راد با شماره تلفن 09355078425  در تاریخ ۲/آبان/۹۷

با سلام و احترام، توروخدا راهنمایی کنید چطوری از شرکت ایران دی اچ شکایت کنیم،من هم تعداد سه دستگاه دفع حشرات خریداری کردم،الآن سه ماه است که هیچ تأثیری مشاهده نشده

خواهشمندم یه فراخوان تشکیل بدهید که همه‌ی کسانی که از این مورد شاکی هستن، در تاریخ معینی بصورت یکجا جمعی برویم و از ایران دی اچ شکایت کنیم

با سپاس


نظر فاطمه لشگری  با شماره تلفن 09106665523   در تاریخ پنجشنبه, ۱۹ مهر ۱۳۹۷

سلام من هم دو دستگاه خریدم ولی دو روز بعد چراغها از کار افتاد و هیچ تاثیری نداشت مثل بقیه خریداران سر من هم کلاه رفته و موپادا هم خدمات نمیده و دو ماهه در لیست تعویضی هستیم ولی دروغه اینها کلاهبردار هستند


نظر غلامرضا ریوندی با شماره موبایل 09125274056 در تاریخ سه شنبه, ۲۳ مرداد ۱۳۹۷

با سلام  اینجانب در تاریخ 97/4/21 دو دستگاه بمبلغ 390000 تومان خریداری نمودم که یک دستگاه بصورت هدیه تحویل گرفتم. پس از اتصال دستگاه ها به برق متوجه خرابی دو دستگاه شدم و روز بعد با هزینه خودم برای پشتیبانی شرکت ارسال نمودم و تا همین الان هنوز ایراد دستگاه را پیدا نکرده اند که هیچ با هر بار تماس اینجانب با این موجودات بی شعور و بی نزاکت با تندی و بدترین لحن جوابم را داده اند. در ضمن همان دستگاه سالم نیز بجای دور کردن حشرات،به تعدادشان افزوده است.

به همه دوستان پیشنهاد می کنم در سایت زیر ثبت شکایت نمایند برای پس گرفتن پول خود. یکی از دوستان این کارو کردن و پولشون پس گرفتن.
Www.tazirat135.ir


نظر کیمیا با آدرس ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید  در تاریخ یکشنبه, ۱۳ خرداد ۱۳۹۷

سلام واقعا میشه کاری کرد؟ من ازاین دستگاه طبق مشاوره خودشون گرفتم جواب نداد گفتن بفرستین عوض کنیم فرستادم دوباره هزینه پست به هزینه هام اضافه شداما اثرنداشت گفتن عکس ازمکان نصب به کانالشون بفرستم فرستادم دائما ایراد میگرفتن ،حالا میشه چکارکرد آیا واقعا جایی هست پیگیری کنه؟شایدپشتشون به این گرمه که کسی هزینه زیادشکایت روقبول نمیکنه و خیالشون راحته


نظر رضا محبوبی به شماره موبایل 09111436993  در تاریخ جمعه, ۱۵ تیر ۱۳۹۷

سلام. بنده دوازدهم خرداد سه تا دستگاه دفع حشرات به توصیه به اصطلاح کارشناسان برای دفع پشه، مورچه و سوسک از شرکت (؟! ) دب اچ خریدم. بعداز دریافت دستگاه متوجه شدم که روی دستگاه نوشته شده، دستگاه دفع حشرات به جز پشه و مگس. بعداز تماس با شرکت گفتن دستگاه رو برگردنید به جاش دستگاه همه کاره سوپر اس هفت براتون بفرستیم. همان روز با هزینه اضافی پستی ، عودت دستگاه انجام شد و دستگاه ها هم تاریخ سیزدهم خرداد به دستشون رسبد.. تقریبا" هر روزه باواحد پشتیبانی برای ارسال مجدد تماس گرفتم اما دریغ از یک لحظه ارتباط و پاسخگویی. بعداز گذشت یکمآه هم پولم رفته هم از ارسال مجدد دستگاه خبری نشده و هزینه اضافی پستی و موبایل هم به من تحمیل شده- هیچ ردی هم از مدیر عامل بی مسئولیتشان در هیچ سایتی نیست. این روند ،.یعنی اینکه به هیچ فرد ایرانی و کالای ایرانی اعتماد نکنیم. کلاهبردارها حتی تلویزیون رو هم تسخیر کردند وبا همراهی مجریان خوش نام ، رسما" کلاه مردم رو برمیدارن و کسی نیست که به داد مردم برسه . 


نظر علیرضا رحیمی با شماره موبایل 09118379970 در تاریخ شنبه, ۰۳ شهریور ۱۳۹۷

اینجانب با دیدن تیزرهای تبلیغاتی شرکت IRAN DH از رسانه ملی براساس اعتماد به سازمان صدا و سیما، سه عدد دستگاه دفع حشرات را به قیمت ۳۹۰هزارتومن ازطریق پیامک اعلامی خریداری نمودم و مدت دوماه هست که از آن استفاده میکنم و متأسفانه هیچ گونه اثر مطلوبی نداشته و در زمینه خدمات پس از فروش نیز نه تنها جوابگو نیستيد بلکه متصدیان امر پاسخگویی با بی ادبی برخورد می‌کنند و حاضر به پاسخگویی نیستند
واقعا جواب این همه ضرر و زیانی که ازطرف این شرکت به مردم وارد میشود کیست؟بنده از صدا و سیما گله دارم .ولی درحال حاضر، از شرکت IRAN DH مغبون وخسارت زده ام و دنبال راهی برای شکایت و پیگیری هستم


نظر خانم یا اقای محمدی با شماره موبایل 09303435320 در تاریخ چهارشنبه, ۰۴ مهر ۱۳۹۷

سلام من هم از این شرکت  ایران دی اچ شکایت دارم. حدود ۵ ماهه که دستگاه خریدم ولی جواب نگرفتم. هر دفعه هم یه بهونه ای میارن و هر کاری که گفتن انجام دادم. تو رو خدا اگه کسی با مسائل حقوقی آشناست راهی جلوی پای ما بذاره این شرکت واقعا کلاهبرداری میکنه!


 نظرات خود را درباره دستگاه دفع حشرات دی اچ با مدیریت سایت مجموعه در میان بگذارید. رضایت یا نارضایتی را ، در سایت منتشر خواهیم کرد .

 

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال