فال تاروت و قهوه در اصفهان ، اگر به دنبال فالگیر خوب در اصفهان هستید از تجربه و مهارت من در گرفتن فال استفاده کنید. فال گرفتن فقط یک تفریح نیست ،همانطور که خواب های شما تعبیر دارد ، با نشانه های درامده در فال نیز میتوان آینده را تا حدودی پیش بینی کرد باید به علوم ماوراءالطبیعه اعتقاد داشته باشید تا با اطمینان به فالگیر مراجعه کنید.فال قهوه تلفنی و حضوری انجام می دهم و انجام انواع فال تاروت در اصفهان واقعی و کامل ، فال تاروت تک کارتی، 3 کارتی و 10 کارتی،فال تاروت عشق, فال تاروت کائنات,  فال تاروت صغیر, فال تاروت بله یا خیر

برای داشتن آدرس فال قهوه در اصفهان و فال تاروت با شماره تلفن 09223623420 تماس بگیرید

فال قوه در اصفهان

فال قهوه برای برخی یک سرگرمی است که تاریخچه ی خیلی قدیمی داشته و  ریشه ی آن به اروپا برمیگردد و هنوز هم در دنیا رواج دارد . معمولا فال قهوه بعد از خوردن قهوه ترک گرفته میشود. از تفاله های باقی مانده قهوه نقش هایی شکل میگیرد که میتوان از آنها به عنوان نشانه هایی  که مربوط به مسائل زندگی کسی که قهوه را خورده تعبیر کرد. بهترین فالگیر های قهوه در اصفهان ارامنه هستند و من این حرفه را از یکی از بهترین فالگیر های ارمنی اصفهان آموخته ام.، من به دنبال علاقه ی شخصی خودم به گرفتن فال قهوه و تاروت مشغول میباشم.

شماره تلفن فالگیر تلفنی و حضوری برای فال قهوه و تاروت در اصفهان 09223623420

فال تاروت در اصفهان

تاروت یک بازی است که در اروپا رایج بوده و برای سرگرمی از آن استفاده می کردند ولی از قرن ۱۸ تا الان برای پیش گویی استفاده می شود . این پیشگویی بیشتر در میان اشراف محبوب بوده است .در کشورهای  اروپایی بازی به حساب می آید ولی در کشور انگلیس برای فال از آن کارت ها استفاده می شود بسیاری بر این باورند این کارت ها حس شیطانی دارند .
این کارت ها در کل ۷۸ تا است که کارت های تاروت کبیر ۲۲ و تاروت صغیر ۵۶ کارت می باشد .انواع فال تاروت واقعی عبارتند از فال تاروت تک کارتی و فال تاروت سه کارتی و فال تاروت ده کارتی و ....
روی این کارت ها تصویرهایی کشیده شده که در کنار هم آمدن هر کدام با هم معنی خاصی را در رابطه با گذشته و حال و آینده بیان می کند . مثلا در تاروت سه کارتی کارت اول در مورد گذشته و کارت دوم مربوط به حال و کارت سوم مربوط به آینده است . قدیمی ترین نوع فال تاروت واقعی فال تک کارتی می باشد .این کارت ها نوعی کارت شگفت انگیز می باشند که افراد خاصی آنها را تعبیر می کنند که در مورد گذشته حال و آینده خبر هایی می دهد .فال تاروت عشق و فال تاروت کاینات از دیگر انواع فال تاروت می باشد .

آرزوی من برای شما موفقیت و خوشبختی در تمام مراحل زندگیست

برای گرفتن فال تاروت در اصفهان با تلفن  09223623420 تماس بگیرید

 

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال