سالن زیبایی مریم اسدالهی افتخار دارد با رائه بهترین میکروبلیدینگ اصفهان به عنوان یک ابرو کار ماهر زیبایی را با اطمینان و ماندگاری بالا به همشهریان اصفهانی هدیه دهد، این مرکز زیبایی در کنار کار میکرو ابرو که بسیار طرفدار دارد، کار متعادل سازی صورت و ابرو را به روش میکروپیگمنتیشن در اصفهان نیز انجام میدهد و با داشتن مدارک معتبر  ۸ شاخه فوق تخصصی در زمینه آرایش و با مشاوره به دوستان کلا ذهنیتی خلاق در مشتری ایجاد میکند....چهره ما به راحتی با چند خطوط میتواند بسیار زشت یا بسیار زیبا شود....پس کار زیبایی خود را به ما بسپارید و از دیدن خود لذتی دوچندان ببرید با مناسب ترین قیمت میکروبلیدینگ ابرو در اصفهان ما را به دوستان و آشنایان معرفی خواهید کرد!!!

این سالن زیبایی با خدمت تخصصی تاتو بدن و صورت بهترین مرکز میکروبلیدینگ اصفهان بوده، که زیر نظر پزشک متخصص با خدمات آرایشی دائم و نیمه دائم برای چهره و صورت، از جمله ابرو، چشم و لب، صورت گرفته و بهترین خدمات آرایش دائمی حال حاضر در اصفهان می باشد. تمامی موارد مزایا و محدودیت های میکروبلیدینگ در این مرکز، بصورت مشاوره در اختیار افراد قرار می گیرد. در این مرکز میکروبلیدینگ اصفهان رنگ های مورد استفاده در میکروبلیدینگ، آمریکایی بوده تا بهترین کیفیت را داشته باشند. این رنگ ها ارگانیک بوده و هیچ اثری از قرمزی و بد رنگ شدگی در اثر استفاده از آنها مشاهده نمی شود. در میکروبلیدینگ ابرو خطوط اصلی که باید برای هر طراحی ابرو با در نظر گرفتن جام چهره و (البته سلیقه مشتری )طراحی شود تا ابروی هایی استاندارد و زیبا داشت باشیم

میکروبلیدینگ ابرو در اصفهان  برای کسانی است که از تقارن یا مدل ابروی خود رضایت ندارن و شیدینگ ابرو در کنار کار میکرو ابرو نیز  برای دوستانیست که خواهان ابروهای پرپشتی هستند.

تفاوت میکرو و هاشور 

برای دوستانی که می پرسند تفاوت میکرو و هاشور ابرو چیه؟ باید بگم که در هاشور تارهای ابرو ضخیمتر و کلا یکدست و رو به بالا است و روی هشت ابرو شکسته نمیشه.کلا مدل تتو سلیقه ای هست اما من به عنوان ۱ نقاش و طراح قبل از کار مشاوره میکنم و اکثرا از نظرهای من استفاده میکنن

روزهای کاری این مرکز میکروبلیدینگ از شنبه تا چهارشنبه از 11 صبح تا 8 شب بوده که برای رزرو نوبت باید یک هفته قبل از آن اقدام کرد.

برای رزرو نوبت میکروبلیدینگ در اصفهان با شماره تلفن  ‎‪09363333903‬ تماس بگیرید

 

 

 

 

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال