اجرای اسکلت فلزی پیچ و مهره اصفهان توسط گروه فنی مهندس میرزاخانی با سال ها سابقه ی اجرا در مناطق مسکونی و صنعتی مختلف کشور ، انواع اسکلت فلزی پیچ و مهره سبک پیش ساخته برای ساختمان های مسکونی و سوله های صنعتی،کارخانه ساخت اسکلت فلزی همراه با نصب و اجرا،بهترین قیمت ساخت ونصب اسکلت فلزی در اصفهان توسط گروه مهندس میرزاخانی، قیمت تمام شده ساختمان را با استفاده از اسکلت فلزی پیچ مهره ای کاهش دهید.

جهت استعلام قیمت هر کیلوگرم اسکلت فلزی ساختمان با تلفن مهندس میرزاخانی: ۰۹۱۷۲۶۱۸۴۷۹ تماس بگیرید

اسکلت فلزی پیچ و مهره اصفهان

اسکلت فلزی پیچ و مهره شامل ستونها ،تیرها،بادبندها و قطعات فرعی میباشد و تفاوت آن با سایر اسکلت های فلزی در نحوه اتصال قطعات به یکدیگر میباشد که همانطور که از اسم آن مشخص است اتصال آن به صورت جداشدنی و از نوع پیچ و مهره است که طراحان با توجه به ظرفیت و حجم باری که اسکلت می بایست تحمل کند ،تعداد پیچ و مهره و سایز آن را در هر مقطع تغییر میدهند.

مراحل نصب اسکلت فلزی پیچ مهره ای :

اسکلت پیچ و مهره در چند مرحله نصب میشود که به ترتیب عبارت است از :

1.نصب ستون ها و اتصال آن ها به زمین

2.نصب تیرهای اصلی بین ستون ها طبق ارتفاع های مختلف

3.نصب تیرهای فرعی و بادبندهای افقی و عمودی

4. شاقولی کردن ستون ها به وسیله دوربین نقشه برداری

5.سفت کردن پیچ ها به وسیله بوکس بادی و رساندن به گشتاور مورد نظر

6.فیکس و ثابت کردن پایه ستون ها به وسیله مصالح سیمانی یا از طریق جوشکاری

تفاوت اسکلت های صنعتی و ساختمانی در این است که در اسکلت های ساختمانی سازه ساختمان از اسکلت پیچ و مهره تشکیل شده است که در طی مراحل تکمیل ساختمان ،اسکلت پنهان میگردد.منتها معمولا اسکلت های فلزی صنعتی بیشتر برای ساپورت جهت حرکت خطوط لوله و برق مورد استفاده قرار میگیرد.

اسکلت سوله نوعی اسکلت فلزی پیچ و مهره ای است که به وسیله پوشش های مختلف جهت انبار ،سالن های تولید ،مراکز دپوی مواد یا به صورت ترکیبی از هر دو مورد استفاده قرار میگیرد.

اسکلت فلزی پیچ و مهره اصفهان

 

ساخت و اجرای اسکلت فلزی پیچ و مهره ای در اصفهان مهندس میرزاخانی: ۰۹۱۷۲۶۱۸۴۷۹

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال