ارائه خدمات چاپ و جعبه سازی در اصفهان توسط یکی از شعبه های فعال صنایع چاپ و جعبه سازی ممتاز که دارای دو شعبه دیگر در تهران و شیراز میباشد.صنایع جعبه سازی ممتاز طراح و تولید کننده جعبه های مقوایی شیرینی و کیک و انواع فست فود در اصفهان ، قبول سفارش تولید و چاپ انواع جعبه های شیرینی و دسر، شکلات ، جعبه گز،جعبه کادوئی،جعبه کرافت ،جعبه پیتزا و ساندویچ و انواع دیگر جعبه های مواد غذایی

تلفن پذیرش سفارش جعبه های شیرینی و فست فود در اصفهان : 09134000463

جعبه سازی شیرینی در اصفهان

کارخانه جعبه سازی اصفهان

آیا می دانید کارخانه جعبه سازی ممتاز در اصفهان محصولات خود را با چه کیفیتی تولید می نماید؟ آیا می دانید جعبه کیک و شیرینی با استفاده از چه مواد اولیه ای تولید می شود؟
اصفهان به عنوان یکی از کلانشهرهای صنعتی ایران شناخته شده، که کارخانه های بسیار زیادی در آن احداث شده است. کارخانه جعبه سازی اصفهان (ممتاز) یکی از بهترین آنها بوده، زیرا توانایی تامین جعبه بهداشتی شیرینی را در سراسر کشور دارد. این کارخانه جعبه هایی در سایزهای مختلف برای انواع کیک و شیرینی به بازار عرضه نموده است.
این واحد جعبه سازی در اصفهان توانسته است با چاپ جعبه شیرینی با رنگ بندی بسیار متنوع و زیبا، آنها را بسیار جذاب و مشتری پسند بنماید. بدین ترتیب شاهد مصرف بسیار زیاد این جعبه ها در قنادی سراسر کشور بوده، از این رو کارگاه تولید جعبه شیرینی در اصفهان و سایر شهر های کشور راه اندازی شده است.

 سفارش تولید و چاپ جعبه شیرینی در اصفهان : 09134000463


انواع مقوا برای جعبه شیرینی

معمولا برای بسته بندی انواع شیرینی از جعبه مقوایی استفاده می شود. اما هر نوع مقوا نیز برای این کار مفید نمی باشد. جعبه بهداشتی شیرینی باید قابلیت نگهداری انواع شیرینی در سلامت کامل را داشته باشد، از این رو افزودن مواد مضر به مواد اولیه جعبه ها مجاز نمی باشد.
یکی از رایج ترین نمونه از انواع مقوا برای جعبه شیرینی به مقوای پشت سفید است. این نوع از مقوا معمولا به صورت کاملا بهداشتی تولید می گردد، از این رو هیچ گونه منعی برای استفاده از آن در صنایع غذایی وجود ندارد. به همین خاطر ممتاز باکس هم مانند اغلب شرکت های جعبه سازی این نوع مقوا را برای بسته بندی انواع شیرینی تولید می کنند.
 

جعبه سازی در اصفهان

چاپ جعبه شیرینی در اصفهان

صنعت جعبه سازی قنادی در اصفهان از سالهای دور رونق بسیار زیادی داشته، از این رو معمولا شرکت های تولید کننده این محصول، چاپ روی آنها را نیز انجام می دهند. چاپ جعبه شیرینی معمولا با استفاده از دستگاه چاپ افست انجام می شود. این دستگاه سرعت عمل بالا و کیفیت بسیار مناسبی دارد. بدین ترتیب این کارگاه جعبه سازی اصفهان می تواند تعداد جعبه های بسیار زیادی را در هر ساعت تولید و روانه بازار نماید و همچنین فرایند طراحی را با تیم طراحی حرفه ای خود انجام داده و به مرحله چاپ برساند.
به طور معمول چاپ جعبه شیرینی بر روی یکی از قطعه های جعبه انجام شده و دیگری بدون چاپ می باشد. هزینه چاپ جعبه شیرینی معمولا بسیار کم بوده، اما نتیجه ای که داشته بسیار تاثیر گذار می باشد. از این رو اغلب کارگاه ها و مغازه های تولید شیرینی، جعبه های مورد نیاز را به صورت اختصاصی برای برند خودشان چاپ می کنند. بدین ترتیب می توانند تبلیغاتی کم هزینه اما پر سود را داشته باشند.
 

جعبه سازی در اصفهان


فروش جعبه کیک و شیرینی در اصفهان

این کارگاه جعبه سازی اصفهان معمولا محصولات خود را به صورت عمده در سراسر اصفهان و حتی سایر نقاط کشور انجام می دهد. کارگاه ممتاز باکس تولید کننده جعبه شیرینی در اصفهان محصولات خود را به صورت حضوری و یا اینترنتی به بازار عرضه می نماید. بدین ترتیب می توان به راحتی روش مورد نظر را انتخاب نموده و اقدام به تهیه جعبه شیرینی با سایزبندی های مختلف نمود.
قیمت فروش جعبه کیک و شیرینی در اصفهان معمولا ارزان و مناسب بوده، بدین ترتیب میزان استقبال از این محصولات بسیار زیاد می باشد. جعبه سازی شیرینی در اصفهان با کیفیت بسیار بالا و قیمت مناسب انجام می گردد، بدین ترتیب تهیه این محصولات از نظر اقتصادی برای هر واحد تولیدی و یا تجاری می تواند مقرون به صرفه باشد.
قیمت فروش جعبه کیک و شیرینی در اصفهان اغلب به صورت عمده به مشتریان ارائه شده، از این رو این امکان وجود دارد که بتوان با ارزان ترین قیمت ها این نوع جعبه ها را خریداری نمود. فروش جعبه کیک و شیرینی در اصفهان هم به صورت کلی و هم به صورت جزیی امکان پذیر می باشد.
 صنایع چاپ و جعبه سازی ممتاز با سه شعبه فعال در کشور

تلفن پذیرش سفارش چاپ و تولید جعبه مواد غذایی در اصفهان : 09134000463

 

 

 

 

 

 

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال