بهترین قالیشویی شمال تهران

معرفی بهترین کارخانه قالیشویی در شمال تهران برای شستشوی فرش های ماشینی و دستبافت Best Carpet cleaning north of Tehran 

شماره تلفن های قالیشویی تهران شهر دارای شعبه فعال در شمال تهران

تلفن قالیشویی و مبل شویی02122864952    02144235952    09124199829  

مطمئنا این سوال برای شما نیز پیش آمده است که نحوه کار قالی شویی ها به چه صورت می باشد . به این معنا که چه تفاوتی میان شست و شوی فرش در خانه با قالیشویی وجود دارد. نکته در استفاده قالیشویی ها از ابزار و دستگاه های صنعتی می باشد . اگر شما یک قالیشویی خوب و پیشرفته را برای سپردن فرش هایتان به آن ها انتخاب کنید خواهید دید که تفاوت بسیار زیادی بین شست و شوی این افراد با شست و شو های معمولی وجود دارد. یکی از روش هایی که با آن فرش ها را شست و شو می دهند استفاده از مکش خشک می باشد . مکش خشک به معنای بدون رطوبت بودن نیست بلکه میزان رطوبت آن در سطح مناسبی کنترل می شود. در این روش فرش را تا میزان مشخصی مرطوب می کنند ولی به طور کامل خیس نمی کنند. نوع شست و شو در این روش را می توانید هم ردیف شست و شو های خانگی اما با داشتن ابزار های پیشرفته تر و مدرن تر در نظر بگیرید.

تفاوت دیگری که در روش کار قالیشویی های مختلف وجود دارد نوع مواد تمیز کننده مصرفی آن ها می باشد. برخی از این مکان ها از محلول های کربن دار با درصد مشخص استفاده می کنند که باعث تمیزی سریع فرش ها می شود. البته به خاطر داشته باشید بسته به نوع فرش شما که چه میزان ابعاد و تراکم دارد نحوه شست و شو و استفاده از محلول های تمیز کننده متفاوت خواهد بود.

همچنین تفاوت دیگر نحوه کار این نوع کارگاه ها در خشک کردن فرش نیز می باشد که به کمک دستگاه های مخصوص اقدام به این کار می کنند. همین امر باعث می شود تا از آسیب رسیدن به فرش در اثر تابش نور خورشید جلوگیری شود.

لکه بری در قالی شویی

خدمت دیگری که می توانید از قالیشویی دریافت نمایید لکه بری می باشد . کارشناسان فرش با توجه به نوع کله و میزان عمق آن تصمیم میگیرند که از چه ماده ای برای رفع آن استفاده کنند.به خاطر داشته باشید لکه بری یک کار حرفه ای می باشد و نباید با سپردن فرش تان به قالی شویی های بی کیفیت و غیر مجاز باعث آسیب بیشتر به فرش تان شوید

رفوگری در قالی شویی

رفو گری نیز همانند لکه بری یک خدمت اضافه در قالیشویی ها به حساب می آید که باید هزینه جدا برای آن پرداخت نمایید. در این روش اگر پوسیدگی و یا مشکلی مربوط به تار و پود فرش در آن وجود داشته باشد ؛رفع خواهد شد. همیشه برخی از فرش ها به مرور زمان و یا بر اثر گیر کردن به جایی دچار آسیب در بخش ریشه می شوند . در این صورت می توانید به سراغ ریشه بافی نیز بروید و از قالی شویی بخواهید تا برای شما عملیات ریشه بافی و ترمیم ریشه ها را انجام دهند.

ترمیم ریشه فرش در قالی شویی

چگونه قالیشویی خوب در شمال تهران پیدا کنیم

حال که تفاوت های عمده میان شست و شوی خانگی با صنعتی را متوجه شده اید مطمئنا به اهمیت کار قالی شویی ها نیز پی برده اید. حال سوال اینجاست که چگونه یک قالیشویی خوب انتخاب کنید. اگر ساکن شمال تهران باشید ؛دیگر جای نگرانی نخواهید داشت  زیرا که می توانید با سپردن فرش های خود به قالیشویی ما از بهترین خدمات بهره مند شوید.قالیشویی ما افتخار دارد به عنوان بهترین قالیشویی شمال تهران فعالیت کرده و همچنین به عنوان قالیشویی ارزان در شمال تهران نیز شناخته شود. تمام تلاش ما بر این است که رضایت شما را به بهترین نحو جلب کرده و بدون فوت  وقت و در سریع ترین زمان فرش های شما را با کیفیتی مثال زدنی شست و شو داده و در عین حال قیمت های بسیار مناسبی را نیز برای شما به ارمغان بیاوریم.

سایر خدمات این بهترین قالیشویی در شمال تهران :مبل شویی در منزل/رفوگری فرش/تعمیر مبلمان و شستشوی موکت در محل

شماره تلفن های قالیشویی تهران شهر دارای شعبه فعال در شمال تهران

تلفن قالیشویی و مبل شویی02122864952    02144235952    09124199829

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال