شرکت تولید کننده گلاب و عرقیات گیاهی

گل محمدی با نام علمی Rosa damascenamill از خانواده گل های رز می باشد . گلاب و اسانس از محصولات با ارزش این گیاه از ایران است که به بسیاری از کشورهای دیگر صادر می شود.

گلاب یا شیره گل رز , عرقی است که از تقطیر گلبرگ های گل رز به دست می آید . گلاب محصول جانبی تولید روغن گل رز است که در سراسر آسیا و اروپا در عطرسازی استفاده می شود.همچنین به عنوان چاشنی غذا , ماده سازنده ای در آماده سازی بعضی از لوازم بهداشتی و پزشکی استفاده می شود و مصارف مذهبی نیز دارد.

فرآیند گلاب گیری اولین بار در ایران و پس از آن در بلغارستان بوجود آمد.گلاب ایران دارای طعم و بوی متمایزی است که امروزه در اکثر کشورهای دنیا مورد استفاده قرار می گیرد.

کشور ایران با سابقه کهن از دیرباز مهد پرورش گل محمدی و تولید گلاب و فرآورده های گیاهی و داروهای گیاهی در جهان می باشد . در حال حاضر پرورش انواع گیاهان دارویی و گل های معطر ضمن برآوردن نیازهای داخلی و کمک به اشتغال زایی , در رونق بخشی صادرات و افزایش درآمد ناخالص ملی نیز نقش بسزایی ایفا می نماید.

فرآیند گلاب گیری و تولید عرقیات گیاهی در شهرهای اصفهان , فارس , کرمان , مشهد و آذربایجان شرقی به دو شیوه سنتی و صنعتی استحصال می شود.

اگرچه گلاب گیری در ظاهر امری ساده به نظر می آید , اما بسیار , دقیق و پر از ظرایف خاص خود است و تنها در صورت به کار گیری نکات کوچک اما تاثیر گذار , محصول با کیفیت و فوق العاده ای خواهیم داشت.

دهکده سبز یکی از موفق ترین و پیشرفته ترین واحدهای  تولید کننده گلاب و عرقیات گیاهی در استان اصفهان و شهر دلیجان است که با پشتکار و رعایت اصول دقیق بهداشتی بهترین عرقیات گیاهی و گلاب مرغوب را در ایران تولید می کند.

دهکده سبز به دلیل کیفیت مختص و تولید محصولات صد در صد خالص و طبیعی توانسته علاوه بر بازارهای داخلی به بازارهای جهانی نیز راه پیدا کند

اگر قصد خرید عمده عرقیات دارویی را دارید و به دنبال یک تولید کننده معتبر در زمینه عرقیات گیاهی و گلاب هستید دهکده سبز بهترین انتخاب است.

تضمین کیفیت و سلامتی با محصولات خالص و صد در صد ارگانیک  دهکده سبز

فروش عمده انواع ادکلن بدون جعبه در اصفهان، ادکلن بدون جعبه ارزان ادکلن کرید اونتوس، فروش عطر و ادکلن تستر عطر کلاسیک

فروش عمده عرقیات گیاهی ، ارسال به سراسر ایران با شماره تلفن  09134090995  تماس بگیرید

 

 

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال