مرکز فروش عرقیات گیاهی

استفاده از گیاهان دارویی برای تسکین آلام بشری سابقه ای دیرینه دارد ایران , چین ,مصر و هند و حتی آزتک های مکزیک از گیاهان دارویی به عنوان آسان ترین و بهترین منبع برای درمان بیماری ها استفاده می کردند . این ابزار درمانی هنوز هم یکی از الهام بخش ترین منابع تامین داروهاست.آثار درمانی و مورد استفاده گیاهان بر کسی پوشیده نیست. بازگشت به سوی طبیعت و استفاده مجدد از داروهایی که منشا گیاهی و طبیعی دارند در شرایطی صورت می گیرد که انسان امروزی با تقویت و تبلیغ به مصرف هرچه بیشتر داروهای شیمیایی , خود را در برابر آسار سوء این داروها قرار داده است.

هرچند پیشرفت در طب جدید توانسته است بعضی بیماری ها را متوقف یا سرعت رشد آن ها را کاهش دهد ولی هنوز در درمان بسیاری از بیماری ها ناتوان است بنابراین طب سنتی یا مکمل که امروزه با سرعت چشمگیری در حال بازیابی است می تواند گاهی به راحتی این مشکلات را درمان کند و با شناخت امراض و و علت بیماری ها , سلامتی را بدون استفاده از داروهای شیمیایی به بیمار برگرداند.

امروزه استفاده از گیاهان دارویی به علت هزینه سنگین و گزاف داروهای شیمیایی و مضرات بالقوه آن ها روبه افزایش است البته لازم به ذکر است استفاده از عرقیات , اسانس ها و فرآورده های گیاهی دارویی اگر خلوص و کیفیت لازم را نداشته باشند نه تنها به درمان بیماری کمک نمی کند بلکه موجب بروز مشکلاتی برای افراد می شود.

بسیاری از تولیدکنندگان عرقیات هنگام تهیه آن ها ,  گیاهان را پاک نگرده و چوب و قسمت های اضافی را از آن جدا نمی کنند. وجود چوب و  قسمت های اضافه در هنگام تقطیر و عمل عرق گیری باعث ایجاد اتانول و وارد شدن آن به عرقیات می شود در نتیجه مصرف این عرق یا دارو نه تنها به درمان کمک نمی کند بلکه موجب ایجاد آسیب های کبدی و ... می شود.

 رقیق نمودن و عدم استفاده از گیاهان دارویی مرغوب , استفاده از آب ناسالم و پاستوریز نکردن عرقیات مشکلاتی است که می تواند سلامت و کیفیت عرقیات گیاهی و در نتیجه سلامت مصرف کننده را به خطر بیندازد.

حال با توجه به مطالب ذکر شده راهکار تشخیص عرقیات خالص و با کیفیت از انواع بی کیفیت آن چگونه است.

عرقیات با کیفیت مانند آب بدون رنگ و هرگونه مواد اضافی می باشد و بوی طبیعی دارد. البته بهترین کار برای انتخاب یک عرق طبیعی وخالص گیاهی انتخاب از یک مارک استاندارد و معتبر می باشد که کیفیت محصولات آن تضمین شده باشد.

دهکده سبز یکی از بهترین شرکت های تولید کننده عرقیات گیاهی در ایران می باشد که محصولاتی فوق العاده با کیفیت و صد در صد خالص را به شما عزیزان عرضه می دارد.

استفاده از گیاهان تازه و سالم و بهره گیری از بهترین تیم متخصص و با تجربه در این زمینه عرقیات با خلوص بالاو کیفیت عالی را به شما عزیزان ارائه می دهد.

سلامتی شما از همه چیز مهمتر است و با خرید محصولات نا معتبر سلامتی خود را به خطر نیندازید

هنگام خرید عرقیات گیاهی  نام دهکده سبز را به خاطر داشته باشید.

جهت خرید عمده ای عرقیات گیاهی دهکده سبز با شماره تلفن  09134090995   تماس بگیرید.

 

 

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال