بهترین شرکت تولید کننده عرقیات گیاهی

 

بهترین شرکت تولید کننده عرقیات گیاهی با برند دهکده سبز ، تولید و صادرات عرقیات گیاهی طبیعی و با کیفیت

جهت خرید عمده ای عرقیات گیاهی دهکده سبز با شماره تلفن  09134090995   تماس بگیرید.

عرقیات گیاهی بهترین نوشیدنی خوراکی برای حفظ سلامتی و درمان بسیاری از مشکلات و بیماری هاست که علاوه بر نداشتن هیچ گونه عارضه به درمان بیماری های مختلف و سلامت پوست و موی افراد کمک شایانی خواهد کرد.

شما با مصرف روزانه عرق نعنا می توانید در مدت کوتاهی از شر درد معده و مشکلات دستگاه گوارش خلاص شوید و یا به جای استفاده از داروهای آرامبخش مضر و اعتیاد آور از عرقیات گیاهی مانند عرقه بید مصرف کنید.

عرق خارشتر برای تصفیه خون و درمان سنگ کلیه مفید می باشد و عرق برگ گردو موثر در درمان دیابت و درد مفاصل است.

عرق زیره برای درمان چربی خون و کاهش وزن کاربرد دارد و عرق تارونه آرامبخش و خواب آور می باشد.

تمامی عرقیجات از جمله عرق بهارنارنج , عرق بیدمشک , عرق گاوزبان , عرق بومادران و .... دارای خواص متعدد و گوناگونی هستند که بهترین جایگزین برای داروهای مضر شیمیایی می باشند.

علاوه بر مصارف درمانی از عرقیات به جای نوشیدنی و نوشابه های گازدار می توان استفاده کرد که نه تنها به بدن شما آسیب نمی رسانند بلکه سرشار از ویژگی های مثبت برای بدن شما می باشند.

البته در هنگام انتخاب و خرید عرقیات باید به کیفیت و خلوص آن ها نیز توجه کرد زیرا برخی از برندهای نامعتبر و کارگاههای تولید عرقیات به اسانس تولید شده آب و یا مواد دیگر اضافه می کنند که این امر باعث کاهش ارزش دارویی آن ها می شود. به همین دلیل گاهی افراد می گویند با توجه به استفاده مکرر از عرقیات گیاهی نتیجه دلخواه را بدست نیاورده اند.

عرقیات گیاهی مرغوب و با کیفیت باید بی رنگ بوده و بوی خاص و استاندارد داشته باشند, بوی سوختگی یا گندیدگی ندهند و دارای ذرات معلق و لرد هم نباشند.

و در مورد عرقیاتی که اسانس دار هستند چرب بودن نشانه خالص بودن آن هاست مانند اسانس نعنا

بهترین برند و کارگاه تولید عرقیات گیاهی در ایران " عرقیات دهکده سبز " می باشد که با بهره گیری از گیاهان طبیعی و سالم و مکانیزم پیشرفته محصولی با کیفیت جهانی را به شما عزیزان ارئه می کند.

اگر می خواهید از مصرف اسانس ها و عرقیات گیاهی نتیجه مطلوب و مورد نظر خود را بدست آورید حتما نام دهکده سبز را به خاطر داشته باشید. استفاده از عرقیات سنتی بدون مارک و یا مارک های نا مطمئن علاوه بر هدر دادن پول شما باعث بی اعتمادی شما به طب سنتی و داروهای گیاهی خواهد شد.

اعتماد به طب سنتی و داروهای گیاهی با عرقیات صد در صد طبیعی و خالص دهکده سبز 09134090995

 

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال