گروه تولیدی بهداشتی مدرن کاور تولید کننده منسوجات یکبار مصرف

لباس و منسوجات یکبار مصرف

داشتن آرامش و اطمینان برای شما به چه معناست؟ آیا به معنای سالم تر زندگی کردن می باشد؟ آیا به معنای انجام کارهای مختلف بدون اظطراب و محدودیت می باشد؟ آیا به معنای داشتن محیطی تمیز و زیبا می باشد؟
گروه تولیدی بهداشتی مدرن کاور (خواب ناب سابق) با ارائه محصولات متنوع بهداشتی از جنس پارچه های بی بافت یکبار مصرف و کاملا بهداشتی آسایش و اطمینان را برای شما و خانوادتان به ارمغان آورده است.
این پارچه ها ضد حساسیت، بدون پرز، ضد اشتعال، نرم و راحت و قابل بازیافت می باشد. و به علت عدم نیاز به شستشو سبب صرغه جویی در وقت و هزینه ها از جمله آب، برق، مواد شوینده و ... می باشد.
محصولات این گروه تولیدی شامل:
ملحفه و رو پشتی یکبار مصرف که با طرح، سایز و مدل بی نظیر در بازار ارائه شده است. این ملحفه ها برش خورده، دوخته شده و کش دوز شده در ابعاد 250*140 برای تخت یکنفره و 210*250 برای تخت دونفره بوده و بدون سر خوردن یا جمع شدن تشک را کاملا کاور می کند. از این محلفه ها در هتل ها، مراکز اقامتی، سالن های ماساژ و زیبایی، منازل و... استفاده می شود. این محصول می تواند به عنوان آرامش و اطمینان شما در چمدان شما در مسافرت ها همراه شما باشد.
لباس های محافظ یکسره یکبار مصرف که در طرح و سایزهای ارائه شده در بازار بی نظیر می باشد. این لباس ها در سایزهای کودکانه از 2سال و سایزهای بزرگسال از M تا XXXL ارائه میشود. این لباس های یکسره به عنوان محافظی برای لباس های شما در برابر آلودگی هایی نظیر رنگ، خاک، برخی مواد شیمیایی و آلودگی های محیطی و ...می باشد. این لباس های یکسره میتواند محاقظ لباس های فرزندان شما در هنگام بازی های خلاقانه و دوست داشتنی باشد.
کلاه های یکبار مصرف که در رنگ ها و سایز های مختلف در مکان های مختلف قابل استفاده می باشد. از جمله سالن های زیبایی به عنوان کلاه رنگ، در هنگام آشپزی، کار با رنگ، بازی های کودکانه و ...
دمپایی های یکبار مصرف که برای استفاده در هتل ها، مراکز اقامتی، مسافرت ها و... به طور چشم گیری مفید بوده و قابل استفاده است.
زیر اندازهای بهداشتی تعویض کودک که با استفاده از پارچه های ضد آب تولید شده و راحتی و اطمینان را هنگام تعویض کودک به ارمغان میآورد.
و محصولات آتی دیگر در راه است...
با استفاده از محصولات مدرن کاور آرامش و اطمینان را در هر موقعیت و در هر زمان با خود به همراه داشته باشید. اطلاعات کامل تر در www.moderncover.ir

سفارش محصول: 09131186830           مشاوره: 09140300437         09131186830

لباس یکبار مصرف، قیمت لباس یکبار مصرف، خط تولید لباس یکبار مصرف بیمارستانی، پارچه لباس یکبار مصرف بیمارستانی، تولید کنندگان البسه یکبار مصرف بیمارستانی، فروش لباس یکبار مصرف بیمارستانی، دوخت لباس یکبار مصرف، لباس یکبار مصرف یکسره، پروژه کارآفرینی راه اندازی خط تولید لباسهای یکبار مصرف بیمارستانی، ملحفه یکبار مصرف ملحفه یکبار مصرف هتلی، قیمت ملحفه یکبار مصرف بیمارستانی، قیمت رول ملحفه یکبار مصرف، ملحفه یکبار مصرف مسافرتی، قیمت ملحفه یکبار مصرف هتلی، ملحفه یکبار مصرف اصفهان، فروش ملحفه رولی یکبار مصرف، ،ملحفه و روبالشی یکبار مصرف

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال