اخذ ایزو در اصفهان

شاید بسیاری از افراد از طریق تبلیغات موجود در تلویزیون و یا هر نوع تبلیغات دیگر، کلمه ایزو را شنیده باشند، اما با آن آشنایی چندان زیادی نداشته باشند. استاندارد ایزو گواهینامه ای است که باید آن را از شرکت International Organization for Standardization که در ژنو بوده، اخذ نمود. اخذ استاندارد ایزو در اصفهان معمولا از طریق نمایندگی های معتبر شرکت مربوطه امکان پذیر بوده، از این رو اغلب شرکت های صنعتی موجود در اصفهان، استاندارد مربوط به محصول خود را دریافت نموده اند.

مشاوره دریافت انواع گواهینامه ایزو ،تلفن تماس :

اخذ گواهینامه ایزو توسط‌ سازمان‌ تولیدی یا خدماتی از نوع دولتی و خـصوصی‌ دارای فـواید داخـلی و خارجی گوناگونی است‌‌‌.فواید مربوط به پی‌آمدهای‌ داخلی‌‌استقرار‌ یازو در‌ یـک‌ سـازمان‌،شامل بهتر شدن روند مستندسازی،آگاهی‌‌ بیشتر‌ از نظارت بر کیفیت کالا،افزایش بهره‌وری و کارایی بوده و از بـین پیـ‌امـدهای‌ خارجی می‌توان مواردی از قبیل افزایش‌ درک مشتری از کیفیت‌ کالا‌ و خدمات،افزایش رضایت مـشتری،افـزایش‌ مـزیت‌ رقابتی‌5و کاهش هزینه‌ها را بر شمرد

اخذ ایزو در اصفهان

علل پیگیری‌  شرکت های موفق  برای دریافت گواهینامه ایزو‌

هوچینز دلایـل زیـر را بـرای‌انگیزش شرکتها جهت اخذ و نگهداری و تمدید گواهینامه‌های ایزو ارایه می‌دهد‌:

1)دلایل‌ مربوط به مشتری-بـازاریابی

الف)مـتعهد‌ بودن‌ سازمان به‌ اهمیت‌ کیفیت‌

ب)رعایت مقررات قراردادها

ج)رعایت‌ ضمانتهای عملی و سازمانی

د)تـسهیل در تـحویل بـه موقع

2)دلایل درون سازمانی

الف)تسهیل نمودن طراحی‌ کنترل‌ کیفیت و فرایند کسب و کار از طریق‌ اسناد‌ و فـرمهای‌ تـفصیلی‌

ب)تغییر‌ شکل ساختاری در‌ سازمان‌

ج)تامین بصیرت لازم در مورد روابط درون سازمانی

د)تشویق به تمرکز داخـل سـازمانی و کـارآمدتر و موثرتر نمودن‌ عملکردها‌

هـ‌)کمک به کارکنان برای درک و بهبود عملکرد‌

همچنین‌ حامیان‌ استانداردهای‌ ایزو‌ بـراین‌ عـقیده‌اند که،تطابق یافتن با این نوع‌ استانداردها می‌تواند سبب بهبود عملکرد مـدیریتی و فـرآیندهای تـولید و نهایتا به‌ افزایش فروش و استخدام ختم گردد.از طرف دیگر برنر‌ و همکاران‌ابراز می‌دارند که اسـتانداردهای ایـزو مـی‌توانند کارکنان را با فعالیتهای بالقوه خطرناک در شرایط کاری مختلف آشنا نموده و امنیت آنـها را افـزایش دهند.

برنر همچنین،انجام عملیات حسابرسی روتین‌ و مرور‌ عملکرد مدیریت در سازمان را از جمله مهمترین پی‌آمدهای مفید اخـذ گـواهینامه ایزو در هر سازمان‌ می‌داند که سرانجام به درجه بالاتری از کیفیت‌ خواهد‌ انـجامید.

 

مشاوره دریافت انواع گواهینامه ایزو در اصفهان ،تلفن تماس :

حسابداری اصفهان

اخذ ایزو در اصفهان بر خلاف تصور افراد بسیار زیادی، کاری بسیار آسان بوده و به راحتی می توان برای دریافت ایزو در اصفهان اقدامات لازم را انجام داد. البته در ابتدا بهتر است که با انواع استاندارد ایزو آشنایی کامل داشته، تا بتوان استاندارد ایزو مناسب را انتخاب و دریافت نمود. انواع استاندارد ایزو برای اخذ ایزو در اصفهان باید بتوان گواهینامه ایزو مورد نیاز برای کسب و کار خود را به راحتی تشخیص داده، به همین خاطر نیاز است تا با انواع استانداردهای ایزو بیشتر آشنا شد.

استاندارد ایزو 9000: این استاندارد کمک می کند که از طریق اصلاح فرایند ها بتوان سیستم مدیریت کیفیت یک سازمان را ارتقا داد.استاندارد ایزو 9000 نه برای یک محصول بلکه جهت فرآیند تولید یک محصول در هر واحد تولیدی ارائه شده است.

استاندارد ایزو 14000: صدور گواهینامه ایزو 14000 برای سیستم های مربوط به محیط زیست انجام می گردد.اخذ گواهینامه ایزو 14000 در شهر های مختلف از جمله اصفهان بسیار مهم و حائز اهمیت می باشد.

استاندارد ایزو 22000: چرخه غذایی سالم می تواند باعث سلامتی یک جامعه شود. وظیفه استاندارد ایزو 22000 این است که چرخه غذایی را از نظر سلامت در بهترین شکل ممکن کنترل نماید. البته استانداردهای ایزو بسیار زیاد و متنوع می باشند، که در سایر مقالات به آنها نیز پرداخته می شود.

دریافت ایزو در اصفهان می تواند مزایای بسیار زیادی داشته باشد، یکی از آنها جلب اطمینان مشتریان می باشد. اگر اعتماد پذیری به خوبی انجام شود، میزان سود شرکت ها نیز بیشتر شده، زیرا اغلب افراد محصولاتی را انتخاب نموده که دارای استاندارد ایزو باشند. صدور گواهینامه ایزو در اصفهان باعث می شود که بتوان محصول مورد نظر را در سایر استان ها و حتی در خارج از کشور نیز به فروش رساند، زیرا اخذ گواهینامه ایزو در اصفهان و سایر شهر ها یکسان بوده و نیاز به رعایت نکات و مقررات مربوطه دارد. اخذ گواهینامه ایزو اصفهان باعث می شود توان رقابت در بازار داخل و یا خارج بسیار بیشتر شود، زیرا با استفاده از استاندارد ایزو می توان محصولاتی بهداشتی و بهینه را تولید نمود. بدین ترتیب بهتر است که جهت دریافت گواهینامه ایزو در اصفهان اقدامات لازم انجام شود. بدین ترتیب می توان در اسرع وقت و با هزینه نه چندان زیادی این گواهینامه را اخذ نمود.

 دریافت گواهی از شرکت ایزو در اصفهان ،تلفن تماس :

 

 

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال