سفال، مزیت نسبی کشور ماست

(بازرگانی طلوع تجارت ) از غرفه های پر بازدید نمایشگاه بود. طبق گفته مدیر عامل شرکت، توزیع کننده کامل ترین و متنوع ترین کالاهای نوین ساختمانی به سراسر کشور هستند. از وی جویا شدیم که کالای نوین شامل چه مواردی می گردد :ما جدیدترین محصولات را در تمامی زمینه های ساختمانی ارایه میکنیم مانند سفال، کاشی، سرامیک، سنگ، درو پنجره، چینی آلات، شیرآلات و لوله. در واقع تمامی نیازهای یک ساختمان در حال ساخت جز تیرآهن.

مجید رضایی ادامه داد: زمانی که پروژ های شروع میشود، توان این را داریم که با تمامی مراحل آن پیش رویم و تمامی کالاهای لازم پروژه را تامین نماییم. در واقع بیش از آ نکه فروشنده باشیم مشاور هستیم و به انبوه سازان کمک می نماییم که درکمترین زمان به بهترین وجه ممکن تجهیزات ساختمان را تهیه نمایند.

بازرگانی طلوع تجارت به تولید نیز م یپردازد و در واقع توزیع کننده محولات خود و همچینن محصولات دیگر تولیدکنندگان کشور است. اما نکته قابل تامل این جاست که به توزیع هیچ کالای وارداتی نمیپردازد و تمامی محصولات این شرکت را محصولات داخلی تشکیل میدهند؛ علاوه بر این صادارت به عراق و چین را نیز در دستور کار خود دارد.

هیاتی که از نمایشگاه بازدید به عمل آوردند به غرفه بازرگانی طلوع تجارت نیز سر زدند و نتیجه این مذاکره چند دقیقه صادرات سفال و سنگ به کشور ترکیه بوده است. از رضایی دلیل موفقیت در این زمان محدود را پرسیدیم که پاسخ داد :قیمت هایمان بسیار مناسب است و مهم تر از آن امکانات چشمگیری است که برای یک انبوه ساز مهیا می کنیم.

وی اضافه کرد: ایران در تولید سفال در دنیا مزیت نسبی دارد و متقاضیان زیادی برای آن وجود دارد.

بانک اطلاعات مشاغل مجموعه