آرملات

گروه صنعتی پالیش بتن  مجری آرملات و انواع کف سازی بتنی صنعتی و دکوراتیو در سراسر ایران ، آرملات یا هارد ملات نوعی بتن با مقاومت مکانیکی ، فشاری و سایشی بالاست . آرملات مناسب برای کف سازی سوله کارخانه تعمیرگاه و پارکینگ های طبقاتی و سرد خانه

کفسازی آرملات با بهترین کیفیت و کمترین هزینه توسط گروه صنعتی پالیش بتن که سایر خدمات این مجموعه شامل اجرای کفپوش اپوکسی و و انواع کف سازی با بتن منقش و استامپی میباشد.

برای استعلام قیمت اجرای آرملات و کفسازی آرملات با تیم با تجربه ما  تماس حاصل فرمایید.

تلفن تماس : 09120576855     09133296722

 

برخی از نمونه کارهای گروه صنعتی پالیش بتن

اجرای آرملات

 

مجری آرملات

 

آماده ارائه خدمات اجرای آرملات در شهر های تهران ،اصفهان، مشهد ، شیراز ، کرج ،تبریز ، گیلان و مازندران هستیم

آرملات رنگی برای استفاده در کلیه صنایع و کارخانه ها ، سرخانه و پارکینگ ،کفسازی آرملات در رنگ های متعد , زرد , سبز , قرمز و خاکستری می باشد و بهترین گزینه برای مکان هایی است که به یک کفپوش بسیار مقاوم و با سختی بالا نیاز دارند.

برای اطلاع از هزینه اجرای آرملات توسط پالیش بتن با شماره تلفن 09120576855 تماس بگیرید

مشخصات فنی آرملات

آرملات چیست؟ آرملات یک لایه سخت و مقاوم بتنی می باشد که بر روی کفپوش بتنی اجرا می شود تا مقاومت آن را تا چندین برابر افزایش دهد.

در مکان هایی که با حرارت و آتش سروکار دارند و یا به دلیل عبور و مرور وسایل نقلیه سنگین به یک کفپوش مقاوم نیاز است بهترین راه استفاده از کفسازی آرملات است.

این نوع کفپوش بسیار مقاوم بوده و به هیچ عنوان دچار سایش نمی شود . عمر مفید کفسازی آرملات حدودا بیست سال می باشد و هر شش ماه یکبار نیاز به شتشو دارد.

کفپوش آرملات مقاوم بالایی نسبت به حرارت دارد و هیچ عنوان آتش نمیگیرد.

از نکات مثبت این نوع کفپوش این است که به هیچ عنوان ایجاد گرد و غبار نمی کند و تنها با آب و مواد شوینده معمولی قابلیت شستشو ونظافت دارد.

این نوع کفپوش برای مکان های سرباز که در معرض تابش مستقیم خورشید قرار دارد نیز بسیار مناسب است و نور خورشید به هیچ عنوان به آن آسیب نمی رساند.

کفسازی های آرملات در برابر ضربه و فشار فوق العاده مقاوم بوده و بهترین کفپوش برای مکان های صنعتی می باشد . ضمن اینکه قیمت آن نیز نسبت به سایر کفپوش ها مقرون به صرفه تر است.

از این نوع کفپوش برای کفسازی انواع مکان های صنعتی مانند تولیدی ها , صنایع پتروشیمی , محوطه های نظامی , انبارها , سردخانه , بیمارستان ها , داروسازی ها و کلیه مکان هایی که به یک کفپوش مقاوم و با کیفیت نیاز دارند استفاده می شود.

لازم به ذکر است که این کفپوش را فقط می توان بر روی بتن تازه استفاده کرد و اگر از بتن کشی اولیه بیش از دوازده ساعت گذشته باشد باید کف را مجددا بتن ریزی کرد.

این نوع کفپوش نقاط ضعف هایی نیز دارد که در برابر کیفیت و نقاط قوت آن بسیار ناچیز هستند.

اول اینکه کفپوش آرملات در برابر اسید مقاومت چندانی ندارد بنابراین برای مکان هایی که با اسید سروکار دارند یا نیاز به شستشوی کف با اسید است مناسب نیست.

دوم اینکه هنگام کفسازی با آرملات لازم است درزهای مویی شکلی روی کفپوش ایجاد شود تا از ترک خوردن آن در مرور زمان جلوگیری کند بنابراین این نوع کفپوش برای مکان هایی که نیاز به کفپوش یک دست و بدون شیار دارند مناسب نمی باشد.

و نکته دیگر اینکه اگر قسمتی از کفپوش آرملات خراب شود برای ترمیم آن باید عمق بتن کنده شده و مجددا بتن ریزی و کفسازی انجام شود.

 

 

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال