حفاظ روی دیوار در کرج حفاظ شاخ گوزنی ، بوته ای ، لاله ای و حفاظ نیزار  در کرج، تولید و نصب انواع حفاظ ساختمان برای دیوار و پنجره و تراس و اجرای انواع فنس منازل ویلایی از نوع شاخ گوزن و بوته ای توسط تولیدی آریا حفاظ

حفاظ روی دیوار کرج

فروش انواع حفاظ  روی دیوار شاخ گوزنی ،  بوته ای ، آبشاری ، لاله ای با رنگ الکترو استاتیک (کوره ای) رایگان و جوش CO2

 محصولات تولید شده از سوی صنایع فلزی آریا با رنگ الکترواستاتیک درجه یک پوشانده می شوند و بهترین نوع پروفیل در آن ها به کار میرود.

حفاظ های آهنی می‌تواند تا حد زیادی در امنیت خانه‌ها و ساختمان ها مؤثر واقع شود. ضمن اینکه از هزینه های امنیتی جانبی کم میکند.حفاظ لیلیوم با ساختاری متفاوت نسبت به حفاظ های قبلی با شکل و جنس بسیار عالی که از قطعات فلزی در اشکال مختلف خمکاری شده است

درب آکاردئونی کرج  حفاظ پنجره در کرج

این فنس ظاهری زیبا دارد که ضمن زیبا نگه داشتن نمای ساختمان های مسکونی و تجاری امنیت ساختمان را نیز حفظ می کند ، به دلیل تراکم و تیز بودن لبه های آن ، این ساختار باعث شده تا عبور از روی این محافظ ها بسیار مشکل و غیر قابل نفوذ باشد

جهت خرید حفاظ روی دیوار و دریافت قیمت با شماره های زیر تماس بگیرید ،بازدید رایگان از محل برای محاسبه متراژ و نصب

 تلفن خرید و نصب حفاظ آهنی حیاط در کرج     09126215957

 

حفاظ بوته ای

تولید حفاظ شاخ گوزنی 

حفاظ بوته ای  با ساختار نامنظم و لبه های تیز و برنده فلزی که بطور متراکم در کنار هم قرار گرفته اند , عبور را برای هر کس ناممکن مینماید.

چرا باید محافظ بوته ای را انتخاب کنیم؟ از دیر باز انسانها جهت نگهداری از اموالشان از آنها محافظت میکنند. در این راستا از جمله مهمترین وسایل کاربردی جهت جلوگیری از ورود افراد متفرقه به املاک شخصی و پیشگیری از هر گونه سرقت دارایی های افراد حفاظ یا نرده میباشد که میبایستی عملا مانعی سخت و محکم و غیر قابل عبور باشد و کاملا ایمنی اماکن موردنظر اعم از مسکونی،اداری،دولتی،نظامی و انتظامی و نهایتا هر جا که دیواری جهت افراض املاک باشد را تامین نماید. این محصول عامل تامین آرامش و امنیت فکری افراد از هرگونه سرقت حتی اموالی با کمترین ارزش میباشد.

 تلفن خرید و نصب حفاظ آهنی حیاط در کرج     09126215957

 

حفاظ نرده کرج

حفاظ نیزار کرج

حفاظ بوته ای
ساخت و نصب حفاظ نیزار و حفاظ شاخ گوزنی ، سر نیزه ای و لاله ای و بوته ای ، هزینه نصب حفاظ نیزار در هر متر 20 تا 30 درصد ارزان تر از سایر حفاظ‌ ها می‌باشد. از سوی دیگر رنگ کوره‌ای (الکترو استاتیک) این نوع از حفاظ ماندگاری رنگ را تضمین‌ می‌کند. نصب حفاظ بوته‌ای بسیار سریع و آسان بوده و در کوتاهترین زمان ممکن بدون کوچکترین آسیب به دیوار‌ها صورت می‌گیرد.

قابل استفاده در پنجره های آپارتمانهای مسکونی، دفاتر اداری، مطب ها، ویلا ها و باغ های شخصی و …
حفاظ نیزرای قابلیت نصب بر روی انواع فنس ها (بالکن و نرده های اطراف باغ ها و ویلا ها). قابل نصب بر روی تمامی دیوار ها با عرض های متفاوت.
تمام این عوامل دست به دست هم داده و باعث شده اند حفاظ آهنی روی دیوار به عنوان ایمن ترین و ارزانترین حفاظ روی دیوار شناخته شود. شاهد این ادعا هم تقاضای روزافرزون خریداران برای این نوع از حفاظ مدرن روی دیوار است.

 بهترین قیمت سرنیزه حفاظ  در کرج ، تماس با شماره :09126215957

 

حفاظ سرنیزه ای

از بارزترین مزیتهای این نوع نرده که به نرده شاخ گوزنی یا نرده حفاظ بوته‌ای معروف هستد نسبت به نرده های های قدیم این است که ضمن اینکه بیشترین امنیت و ایمنی را جهت جلوگیری از سرقت و ورود سارقان و حیواناتی مانند گربه و ...در بین نرده ها دارا می‌باشند از نظر طراحی معماری و دکوراسیون نیز بسیار زیبا و کاربردی می‌باشند.

مزایای حفاظ شاخ گوزنی
•  عبور از بالای این حفاظ ها غیر ممکن می باشد.
•  خمکاری های روبه بیرون و در جهت های مختلف آن مانع ایستادن در کنار آن ها می شود.
•  تراکم بالای نیزه های موجود علی رغم استحکام، نشان دهنده امنیت بالای این حفاظ می باشد.
•  تراکم نیزه های موجود در حفاظ های شاخ گوزنی قابل تغییر می باشد.
•  در مورد عرض این حفاظ ها نیز به همین صورت می توان عمل نمود.

 

 نصب و اجرای محافظ های دیواری

حفاظ ساختمان در کرج

حفاظ روی دیوار در اصفهان

نرده حفاظ ساختمان

 قیمت حفاظ های روی دیوار

حفاظها جزء ابزار امنیتی ساختمان  هستند که می‌توانند تا حد زیادی آرامش ناشی از امنیت را به خانه‌های شما بیاورند. قیمت هر متر از انواع حفاظ‌ ها 80 هزارتا 120 هزار تومان است.

حدود قیمت نرده شاخ گوزنی از متری  ۴۵ هزار تا متری ۹۰ هزار تومان میباشد

فروش و نصب انواع حفاظ دیوار در کرج ،  تلفن : 09126215957

 

 

 

 

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال