کار در ارتفاع بدون داربست

کار در ارتفاع بدون داربست در تهران ،کرج ،اسلامشهر / کار در ارتفاع بدون داربست و خدمات نما با طناب ، منظور از کار در ارتفاع کلیه فعالیت هایی است که در ارتفاع بیش از سه متر انجام شود و به طور طبیعی خطر سقوط را به همراه دارد.

برای انجام فعالیت های کار در ارتفاع گزینه های مختلفی  وجود دارد مانند نصب داربست , استفاده از نرده بان , استفاده از بالا بر و کار در ارتفاع بدون داربست و با طناب

طبق تحقیقات به عمل آمده ایمنی کار در ارتفاع بدون داربست و با طناب نسبت به سایر روش های فوق بیشتر می باشد ضمن اینکه در این روش از ایجاد داربست و سدمعبر و هزینه نصب و جمع آوری آن نیز کاسته می شود.

کار در ارتفاع بدون داربست و با طناب یکی از سریع ترین و ایمن ترین راهها برای انجام فعالیت های ساختمانی مانند نماشویی , پیچ و رولپلاک نما , نصب و ترمیم نما , انجام نورپردازی نما , رنگ کردن نما و  .. . می باشد.

در این روش کمربند ایمنی از جنس کنف مستحکم به دور بدن راپل کار بسته شده و در ارتفاعی بالاتر از محل انجام فعالیت قلاب می شود بدین ترتیب فرد با ایمنی کامل و بدون ایجاد مزاحمت برای سایرین به فعالیت خود می پردازد.

کار در ارتفاع بدون داربست موجب می شود راپل کار بتواند به نقاط غیر قابل دسترسی برای انجام فعالیت خود دست پیدا کند بدون اینکه هیچ آسیبی به ساختمان و نما وارد شود.

حوزه کار در ارتفاع با طناب تنها به فعالیت های ساختمانی محدود نمی شود بلکه در سد سازی و تعمیر آن , فعالیت های مخابراتی , فعالیت های زمین شناسی , فعالیت های نقشه برداری و .... از این روش برای دستیابی به نقاط مرتفع و دور از دسترس استفاده می کنند.

شرکت ارتفاع کاران صنعت نما پایدار یکی از با برترین تیم های انجام کار در ارتفاع در استان تهران می باشد که با بهره گیری از کادری مجرب و با تجربه  , انجام کلیه فعالیت های شما در زمینه کار در ارتفاع را در سریع ترین زمان و کمترین هزینه برای شما انجام خواهد داد.

انجام کلیه فعالیت های  نماشویی , رنگ کردن نما , پیچ و رولپلاک نما , نصب تابلو در ارتفاع و نور پردازی با کمترین هزینه و بهترین کیفیت در سراسر تهران

درب آکاردئونی کرج  ساخت حفاظ پنجره کرج

برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با شماره 09129314264 تماس حاصل فرمایید.

 

کار در ارتفاع بدون داربست در تهران

راپل یا RAPPLE   کلمه ای فرانسوی به معنای بازیابی است و در زبان انگلیسی به اصطلاح پایین آمدن اطلاق می شود.به طور کلی راپل فعالیتی است که با طناب در ارتفاع انجام می پذیرد و در گذشته در فعالیت های صخره نوردی , امداد و نجات , آتش نشانی و ... کاربرد داشته است ولی امروزه گستره فعالیت آن بیشتر شده است و در انجام فعالیت های ساختمانی مانند پیچ و رولپلاک نما , نورپردازی نما و از این قبیل فعالیت ها که نیاز به نصب داربست دارند و در ارتفاع انجام می شود کاربرد دارد.

کرگیری بتن

سنگ اپن مصنوعی

مزایای راپل نصب به سایر روش های کار در ارتفاع :

  • ضریب خطر فعالیت راپل کار بسیار پایین تر از انجام فعالیت در ارتفاع با داربست یا سایر روش ها است.
  • سریع انجام شده و نیاز به نصب و جمع آوری داربست و سایر وسایل نیست
  • هزینه آن نسبت به سایر روش ها مقرون به صرفه تر است
  • ایجاد سر و صدا , سد معبر و مزاحمت برای سایرین نمی کند.
  • انجام فعالیت راپل در قسمت هایی که امکان نصب داربست نیست , میسر است.
  • به سازه ساختمان یا محل انجام کار آسیب نمی رساند.
  • راندمان و ایمنی بالای کار راپل نسبت به سایر ورش های کار در ارتفاع فوق العاده بالاتر است.

همانطور که در بالا ذکر شد مهمترین مزیت انجام کار در ارتفاع با راپل ایمنی راپل کار و سایر افراد می باشد.با توجه به مزایای ذکر شده گرایش افراد به انجام فعالیت های ساختمانی خود از طریق راپل کاران ماهر افزایش یافته است ضمن اینکه خطرات و خسارت ها جانی و مالی ناشی از سقوط افراد و اشیا از داربست نیز تا حد زیادی کاهش یافته است.

ارتفاع کاران صنعت نما پایدار یک شرکت راپل کار حرفه ای در استان تهران می باشد و با تجربه  ترین تیم راپل کار تهران را در اختیار دارد.

انجام کلیه فعایلت های ساختمانی از قبیل نماشویی , پیچ و رولپلاک نما , رنگ کردن نما , نورپردازی و ... در کمترین زمان و با عالی ترین کیفیت .

ارتفاع کاران صنعت پایدار به شما اطمینان می دهد که کار شما را به صورت کاملا حرفه ای و با بهترین هزینه به پایان برساند.

برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با شماره 09129314264 تماس حاصل فرمایید.

 

شرکت کار در ارتفاع (ارتفاع کاران صنعت نما پایدار)

 راپل کار در تهران ، خسروی: ۰۹۱۲۹۳۱۴۲۶۴     ۰۹۳۵۱۶۳۰۵۳۰

دسترسی با طناب برای کارهای نمای ساختمان بدون نیاز به نصب داربست

دسترسی با طناب برای کارهای نمای ساختمان بدون نیاز به نصب داربست

راپل کار در تهران

 

 

 

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال