ساخت استخر باغی در اصفهان
استخر بتنی در باغ

ساخت استخر در باغ؛ از زیباترین و محبوترین انواع استخرها است که توسط گروه مهندس مشک فروش باتجربه فراوان در زمینه اجرای این نوع استخرها در اصفهان و با بهترین متریال و  کیفیت در محوطه باز باغ و ویلا احداث می شوند. برای اطلاع از هزینه ساخت استخر باغی در اصفهان و مشاوره با مهندس مشک فروش 09130128624 تماس بگیرید

 

ساخت استخر بلوکی در اصفهان

ساخت جکوزی اصفهان

طراحی و ساخت استخر در اصفهان

پروژه های استخر باغ اجرا شده توسط مدرن استخر را ببینید

ساخت استخر اصفهان
ساخت استخر اصفهان

نمونه ساخت استخر باغی در اصفهان

استخر باغ و مزایای آن

احداث استخر باغ، باعث ایجاد یک فضای زیبا، لاکچری و مدرن در باغ یا ویلای شخصی شما می شود و همچنین در بالا رفتن ارزش ویلا بسیار موثر است. وجود یک استخر در باغ باعث بالا رفتن رفاه و جذابیت برای خود شما مخصوصا بچه ها و دوستان و آشنایان است و می توانی ساعات بسیاری را در آنجا به شادی و آرامش طی کنید.

همچنین می توانی میهمانی های خود را در کنار استخر با زیباترین و لاکچری ترین حالت ممکن برگزار کنید. و با نور پردازی داخل استخر از نمای استخر در باغ در شب نیز لذت ببرید. ساخت استخر در باغ با انواع مختلف استخرها اجرایی است و همین موضوع یکی از ویژگی های استخر در باغ به حساب می آید.

هزینه ساخت استخر باغ 

هزینه ساخت استخر باغ، به عوامل مختلفی بستگی دارد از جمله ابعاد استخر، برند، کیفیت و ظرفیت، تجهیزات تاسیسات گرمایشی، تجهیزات تصفیه و گردش آب استخر، مصالح و متریال به کار رفته در استخر، طراحی و محوطه سازی استخر باغی و دکوراسیون آن که با دیگر استخر ها تمایز بسیاری دارد و تنوع و طرحهای بسیاری را می توان در آن اجرا کرد.

البته این نکته شایان ذکر است که هر هزینه ای در زمینه بالا بردن کیفیت مصالح و تجهیزات، دکوراسیون و طراحی انجام شود ارزش افزوده برای ملک خواهد بود و یک آپشن لاکچری برای ویلا و باغ محسوب می شود. اگر به دنبال برآورد هزینه ساخت استخر در باغ هستید با کارشناسان مدرن استخر تماس بگیرید.

ساخت استخر باغی در اصفهان
ساخت استخر باغی در اصفهان

انواع استخر باغ

اما انواع استخر باغ، از لحاظ ساخت و مصالح می توان چند نوع استخر را در باغ یا ویلا احداث کرد مانند استخر ونیلی که یک استخر ارزان و از لحاظ زمان بسیار سریع است. استخر بتنی که با اشکال و ابعاد بسیار متنوع می توان احداث کرد و در آخر استخر آماده یا پیش ساخته که استخرهای جدیدی هستند و از لحاظ زمان احداث بسیار سریع احداث می شوند. در ادامه تشریح بیشتر این سه نوع می پردازیم.

استخر باغی در اصفهان ارزان، استخر ونیلی

ساخت استخر باغ ارزان، با استفاده از استخر ونیلی، که از نوعی پلاستیک آستری رزین مانند ساخته می شود که بر روی سطح بتنی استخر قرار می گیرد و مانع نفوذ آب به داخل زمین می شود. این نوع استخر به طور قابل‌ توجهی ارزان‌ تر از استخر های بتنی یا فایبرگلاس می‌ باشد و تقریبا اقتصادی ترین نوع استخرها است.

استخر وینیلی، بسیار سریع و ارزان راه اندازی می شود، به این صورت که بعد از گود برداری و سیمان کاری ورق های وینیلی را روی استخر می خوابانند. در صورت استفاده مکرر از استخر ونیلی، باید حداقل هر چند سال یکبار آستر آن تعویض شود. دوام کم و همچنین چروک شدن نقطه ضعف استخر ونیلی می باشد که باعث شده تا مزایای آن نادیده گرفته شود.

 

استخر بتنی در باغ

استخر بتنی در باغ، این امکان را دارد که شکل استخر به صورت دلخواه کاربران طراحی و احداث شود. استخر بتنی، هزینه زیادی می برد و برای ابعاد بزرگ بهترین گزینه می باشد. ساختار استخرهای بتنی مانند استخر فایبرگلاس، بادوام است. استخر های بتنی به دلیل حساسیت در ایزولاسیون و آب بندی بدنه نیاز به دقت زیادی دارد و اگر به شکل درستی انجام نشود مشکلاتی را برای صاحب ملک به وجود می آورد. کاربران برای جلوگیری از مشکلات آببندی نامناسب بهتر است که استخر خود را به پیمانکاری بسپارند که در  استخر بتنی تجارب فراوانی دارد.

ساخت استخر بلوکی در اصفهان ساخت جکوزی اصفهان طراحی و ساخت استخر در اصفهان
ساخت استخر بلوکی در اصفهان ساخت جکوزی اصفهان طراحی و ساخت استخر در اصفهان

 

استخر آماده برای باغ

استخر آماده برای باغ، این نوع استخرها جز تولیدات جدید هستند. استخرهای پیش ساخته فایبرگلاس، از یک بدنه یکپارچه از جنس فایبرگلاس ساخته شده اند که این بدنه بصورت آماده در کارخانه تولید می شود و بعد از گود برداری در محل قرار داده می شود. این خود یک مزیت بزرگ از نظر صرفه جویی در زمان و سرعت انجام کار است.

از دیگر مزایای این نوع استخر ها داشتن سطح صاف و صیقلی به خاطر ژلکوت موجود در سطح آن می باشد همچنین سطح این نوع از استخرها آنتی باکتریال و ضد جلبک می باشد که هزینه نگهداری استخر را بسیار پایین می آورد. مقاومت دمایی این نوع استخرها +/- 50 درجه سانتیگراد که از ترک خوردن استخر در سرما جلوگیری می کند.

 

ساخت استخر کوچک در باغ

به عنوان یک راهکار کاربردی می توانید برای ساخت استخر کوچک در باغ، از سایز کوچک این نوع استخرهای پیش ساخته استفاده کنید سایز 6 در 3 متر برای این منظور مناسب می باشد. که دارای تمام امکانات یک استخر می باشد. از جمله سیستم گردش آب و تصفیه آب.

نکات محوطه سازی استخر در باغ

نکات محوطه سازی استخر در باغ، به شما کمک می‌کند استخری کاربردی، شیک و مکمل باغتان طراحی کنید. ضروری است محیطی عالی برای استخر طراحی شود تا مکانی برای استراحت، لذت و سرگرمی در طول ماه های گرم سال باشد. یک محوطه استخر که به صورت حرفه ای طراحی شده است، باید مکمل بقیه باغ شما باشد، نه اینکه صرفاً یک افزودنی کاربردی باشد، بنابراین مهم است نکات محوطه سازی استخر را برای گنجاندن در طراحی خود بدانید.

طراحی محوطه استخر باغی

برای تکمیل منظره باغ، محوطه استخر باغی باید طوری طراحی شود که بخشی از دکوراسیون و مکمل معماری خانه شما در باغ و ویلا باشد. اشکال، خطوط و فرم‌ های وسیع‌ تر باغ را در نظر بگیرید، استخر باید با آن طراحی کلی باغ هماهنگ باشد. به عنوان مثال، اگر باغ دارای فضاها و خطوط طبیعی فراوان باشد، استخرهای بیضی و با خطوط منحنی و طبیعی جذابتر و هماهنگتر هستند. ایده‌های محل استراحت کنار استخر در فضای باز باید به خوبی در جای خود قرار گیرد و گرنه باعث عدم هماهنگی می شود.

طراحی محوطه استخر باغی

طراحی محوطه استخر باغی و هماهنگی آن با فضای باغ

انتخاب کاشی مناسب و طرح‌ دار برای استخر

کاشی کاری داخل استخر نیاز به تحقیق و بررسی زیادی دارد. امروزه حتما نباید استخرهای شنا با کاشی و سرامیکهای  آبی روشن یا فیروزه‌ای باشند. اکنون انتخاب های زیادی وجود دارد، اما تجسم اینکه کاشی ها  زمانی که خیس هستند یا زمانی که در قسمت کم عمق یا عمیق استخر هستند، در دکوراسیون محوطه بسیار مهم است. یک کاشی مناسب و  طرح‌دار می‌تواند واقعاً خوب به نظر برسد.

استخر باغ را بطور مجزا یا مخفی احداث کنید

یک ایده در زمینه طراحی محوطه استخر باغ می تواند این باشد که، استخر را در یک منطقه مخفی یا مجزا قرار دهید، که بلافاصله از خانه دیده نمی‌شود، زیرا استخرها در زمستان جذاب نیستند، وقتی که فقط روکش استخر دیده می شود. خوب است که در محل استراحت، آفتاب را در تمام بعد از ظهر داشته باشید، همچنین باید مکانی را در نظر بگیرید که در معرض باد نباشد.

زمین باید صاف باشد، اما می‌توانید در صورت شیبدار بودن باغ، برای پنهان کردن استخر آن را در سطح شیب دار احداث کنید.  چون استخر در باغ در تابستان مرکز زندگی است اما در تمام زمستان در سکوت است. بنابراین طراحی آن باید به گونه ای باید باشد که در زمستان منظره را دلگیر نکند.

تعیین ابعاد استخر و محوطه آن 

تعیین ابعاد استخر و محوطه آن ارتباط مستقیم با یکدیگر دارند. اول از همه استخر با چه سایزی می خواهید. ممکن است بخواهید ایده استخر کوچک در حیاط خلوت را در نظر بگیرید. از سرسره گرفته تا استخر بی نهایت، طرح های زیادی برای انتخاب وجود دارد و اینها بر اندازه استخر تأثیر می گذارد. اما حتی با وجود در نظر گرفتن ابعاد استخر استاندارد، فاکتورهای دیگری نیز وجود دارد که باید در مورد فاصله گذاری در نظر بگیرید.

هنگام طراحی محوطه استخر، در نظر گرفتن فضای مورد نیاز اطراف استخر بسیار مهم است. چه مقدار مبلمان در محوطه قرار خواهد گرفت؟ آیا فضا برای ناهار خوری هم می خواهید؟ چقدر فضا در اطراف استخر می خواهید.

با در نظر گرفتن فضای وسیع تر اطراف استخر به راحتی می توان از کنار صندلی های آفتابگیر راه رفت و به لبه استخر رسید. مزیت دیگر محوطه و فضای بزرگتر می تواند جلوگیری از پاشیده شدن آب حاوی کلر یا آب نمک به چمن و باغچه است که می تواند به آن آسیب برساند.

نورپردازی استخر زیبایی و امنیت محوطه

اگر به این فکر می کنید که چگونه فضای استخری را طراحی کنید که پس از تاریکی هوا همچنان ایمن و زیبا باشد، ایده های جذاب نورپردازی استخر بسیاری وجود دارد. باغ به نور کافی برای تردد خانواده و مهمانان در شب نیاز دارد. همچنین می توان با یک نورپردازی طبق اصول طراحی و دکوراسیون فضایی جذاب، لاکچری و رویایی ایجاد کرد.

وقتی صحبت از نور استخر به میان می آید، ما نورپردازی ظریف استخر را دوست داریم.  آب تاریک عناصر اطراف استخر را بهتر منعکس می‌کند و اگر استخر را روشن کنید، بازتابی نخواهید داشت. در حالت ایده‌آل، به چراغهای استخر که نورشان تنظیم می شود نیاز دارید. می‌توان آنها را کم‌نور یا روشن‌تر کرد تا مطمئن شوید که استخر در همه موقعیت‌ها قابل استفاده است.

آلاچیق؛ محلی زیبا برای استراحت و ناهار خوردن در فضای استخر باغ

ایده‌های آلاچیق می‌توانند سایه‌ای برای نشستن، استراحت یا غذاخوری در کنار استخر باغ، شما ایجاد کنند. تا بتوانید در طول روز از آن استفاده کنید. طرح و مدلی را انتخاب کنید که با فضای کلی شما هماهنگ باشد و محل نصب آن و سایه هایی که در اطراف می اندازد را نیز در نظر داشته باشید که با محل آفتاب گیری تداخل نکند.

افزودن آلاچیق به محوطه استخر مزیت ایجاد خطوط عمودی را نیز دارد. به این معنی که به طرح جذابیت می بخشد و با کشیدن چشم به سمت بالا، اطراف استخر بزرگتر به نظر می رسد.

لذت بردن از استخر در باغ

بعد از ساخت استخر در باغ، مرحله آخر حس لذت بخش و مفرح استفاده از آن می باشد و شما می توانید یک عمر از استخر زیبای خود استفاده کنید و لذت ببرید.

در مورد ساخت استخر باغی در اصفهان

گروه پیمانکار مهندس مشک فروش در زمینه ساخت باغ ویلا در اصفهان ساخت استخر در باغ، ساخت استخر ویلا، تجربه و تخصص فراوانی دارد و پروژه های بسیاری در این زمینه را به بهره برداری رسانده میتوانید برای دیدن پروژه ها به شماره 09130128624 پیام دهید تا نمونه کارها برای شما ارسال شود

هزینه ساخت استخر باغی چقدر است؟

هزینه ساخت استخر در باغ به عوامل گوناگونی بستگی دارد از جمله ابعاد استخر، مکان احداث، جنس کیفیت و برند مصالح مورد استفاده کیفیت طراحی، تجهیزاتی که در استخر مورد استفاده قرار می گیرد برای اطلاع دقیق از هزینه ساخت استخر در باغ مد نظرتان با کارشناسان مدرن استخر تماس بگیرید اطلاعات تماس در سایت موجود می باشد.

در ساخت استخر در باغ چه نوع استخرهایی را می توان اجرا کرد؟

برای ساخت استخر در باغ، می توان از استخر بتنی استفاده کرد استخر پیش ساخته فایبرگلاس هم جایگزین بسیار مناسب برای استخر باغ است این نوع استخر ها از استحکام بسیار بالایی برخوردارند و مزایای بسیاری هم دارند گروه مهندس مشک فروش تولید کننده این نوع استخر هاست و پروژه های متعددی را با استخر های پیش ساخته به اتمام رسانده است.

برای اجرای پروژه ساخت استخر باغی در اصفهان میتوانید با شماره تلفن 09130128624 تماس بگیرید.

 

http://dayan-market.ir/?p=1344

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال