1) دوربین مینی مادون قرمز Dahua HAC- HDW 1100C

مشخصات این دوربین عبارت است از:

۱/۲٫۹” ۱Megapixel CMOS .1

۲۵/۳۰fps@۷۲۰P .2

AWB, AGC, BLC ، ۳. روز / شب .3

(۸mm optional ,۶mm ,۲٫۸mm) ۳٫۶mm fixed lens ۴. لنز ثابت.4

۲۰m, Smart IR Max. IR LEDs length.5

 صنایع فلزی آریا تولید کننده حفاظ پنجره تهران جدید و مدرن و انواع حفاظ درب آکاردئونی تهران برای آپارتمان، مغازه و پارکینگ و حفاظ دیواری

2)آینه جادویی شرکت زیمنس , آشکار ساز حرکتی مادون قرمز

شرکت زیمنس یک آشکارساز حرکتی مادون قرمز را به بازار عرضه کرده است که از ورود متجاوزین به مح لهای تحت کنترل جلوگیری میکند.تکنولوژی فشرده ای دارد و میزان خطا در آلار مدهی آن بسیار پایین است و میزان حساسیت بالاتری نسبت به سایر آشکارسازها داشته و منطقه وسیعتری را تحت پوشش قرار  می دهد. این محدوده حدود ۱۲ تا ۱۸ متر است و نسبت به سایر مد لها انرژی کمتری مصرف   می کند و از استانداردهای بین المللی تبعیت نموده است

 

3)تکنولوژی قفل بی سیم شرکت آسا بلوی

شرکت "آسا ابلوی"، طراحی مناسبی برای قفلهای جدید خود عرضه نموده است. این تکنولوژی برای اتا قهایی با در بهای شیشه ای کاربرد دارد که ازطریق تکنولوژی کنترل دسترسی بی سیم م یتوان به حفاظت محیطی پرداخت و نسبت به قف لهای مکانیکی، ضمن امنیت بیشتر، قیمت کمتری نیز دارد. این قفل ها برای در بهای استیل نیز مناسب بوده و نصب ساده ای نیز دارد.

 

4) صفحه کلید  pg2 160- kp

 شرکت  Visonic  طراحی جدیدی از صفحه کلید لمسی طراحی نموده است. ، این صفحه لمسی بصری، دستورات ساده ای دارد و از طریق آن  میتوان تمامی قسمت های منزل یا محل کار که مجهز به سیست مهای کنترل نظارتی هستند را نظارت نمود. به دلیل سادگی روش استفاده از آن، این سیستم برای کودکان و افراد مسن نیز کارایی قابل توجهی دارد. این ابزار ساده، کلیه اعلا نهای خطر را بر اساس تعریف کاربر به دقت به اطلاع کاربر میرساند.

 

5) گیت دروازه ای glass gate

این نوع گیت که اغلب آن را گیت شیشه ای می نامند دروازه ای می باشدکه  این نا م گذاری به خاطر شباهت عملکرد آن به باز شدن دولنگه درب به طرفین میباشد .

گیت دروازه ای تولید شده از لحاظ عمر کارکرد و زیبایی و مقاوم بودن توانسته در مراکزی که از آن استفاده م یکنند رضایت کامل بهر ه بردار را به دست بیاورد .

مشخصات فنی:

  • جنس بدنه - استیل ضد خش
  • جنس مانع - شیشه سکوریت 10mm
  • قابلیت سفارش چاپ لوگو بر روی مانع شیشه ای
  • عرض مسیر عبوری 60cm
  • ابعاد گیت - طول بدنه 165 cm عرض بدنه cm 28  ارتفاع بدنه 105cm 
  •  ارتفاع مانع شیشه ای - 110cm
  • نوع موتور - الکترو موتور بدون محدودیت تردد و بدون صدا
  • نرخ تردد در دقیقه - 55 نفر

 

ویژ گی های کنترلر :

قابلیت پشتیبانی از انواع کار تخوا ن های تماسی / بدون تماس / رمزی /اثر انگشت ( با توجه به درخواست مشتری)

قابلیت ثبت بیش از یک میلیون تردد ( قابل افزایش بنابه درخواست مشتری)

قابلیت تعریف بیش از ی کصد هزار کاربر قابلیت افزایش دارد

قابلیت تعریف زما نهای مجاز تردد و تعطیلات سالیانه

قابلیت تعریف  Anti PassBack

پشتیبانی از پرو تکل های ارتباطی 485 TCP/IP ،RS232 ، RS 485

امکان اتصال به USB

(Option) امکان اتصال به مانیتور جهت نمایش تصویر فرد (Option)

دارای علایم نوری

 

6) تگ های ضد سرقت

تگ واژه انگلیسی بوده و به معنی برچسب می باشد. در حوزه گیت فروشگاهی، تگ به قطعه ای گفته م یشود که آنت نهای گیت دزدگیر فروشگاهی نسبت به آن حساس بوده و نزدیک شدن آ ن را تشخیص دهد.

Soft) و تگ نرم (Hard Tag) تگها را میتوان به دو نوع کلی تگ سخت(Hard Tag) و تگ نرم  . (Soft Tag)

تگ سخت قطعه ای پلاستیکی میباشد که یک مدار پسیو )غیرفعال( در داخل آن قرار دارد؛ مد لهای رایج تگ سخت عبارتند از تگ صدفی، تگ گلفی، تگ دایره ای، تگ عدسی، تگ مستطیلی و .... معمولا فروشندگان و مشتریان گیت فروشگاهی، به جای تگ سخت، تنها کلمه تگ را به کار میبرند، و برچسب یا لیبل ضد سرقت نیز عنوانی است که در این حوزه به تگ نرم اطلاق میشود.

انواع تگ:

تگ صدفی

  تگ گلفی

تگ عدسی

تگ پنسیل

تگ عروسکی

تگ پاندا

تگ آلفا

تگ مربعی

تگ دایره

لیبل RF

AM لیبل

و ...

 

7) تشخیص هویت یا پرینت از روی لب

محققان موفق به ارایه طرحی منحصربه فرد که پرینت از لب هر شخص است، شد ه اند ؛ که  میتواند ابزار مهمی برای کشف جنایات در اختیار بازرسان پلیس قرار دهد. ویرجینا کاستا و اینس کالداس، از دانشگاه پورتو در مقاله یی عنوان کردند که دانشمندان، الگوهای لب مردم جهان را به گرو ههای استاندارد

دسته بندی کردند. آ نها همچنین در این مقاله چگونگی تغییر طرح لب پس ازمرگ را مطرح کردند. تعداد اندکی از اجساد دارای نمونه چاپ شده لب قبل و بعداز مرگ هستند که این امر انجام مطالعات تطبیقی را با چالش مواجه کرده است.

جرزی کاسپراک از مدرسه پلیس نظامی لهستان در سال ۱۹۹۰ این پرسش را مطرح کرد که آیا هر یک از ساکنان کره زمین و اجدادشان دارای طرح لب منحصربه فرد هستند؟ وی در مقاله خود م ینویسد که مطالعات محققان ژاپنی بر روی یک هزار و ۳۶۴ لب نشان م یدهد که آرایه خطوط بر روی بخش قرمز رنگ لب منحصر به هر فرد است.

در سال ۲۰۰۹ نیز گروهی از دانشمندان هندی وجود یا عدم وجود تمایز بین الگوی چاپی لب زنان و مردان را با استفاده از نوار سلوفان, عدسی بزر گنمایی و تعدادی از وسایل آرایشی مورد بررسی قرار دادند و توانستند جنسیت ۱۷ زن را ا 20 زن حاضر و همچنین ۱۷ مرد را از ۲۰ مرد تشخیص دهند و بنابراین تحقیقات آ نها حاکی از وجود این تمایز بود.

طبق مطالعات دانشمندان اسپانیایی در سال ۲۰۰۲ نیز، پیشرفت های قابل توجه در صنایع آرایشی در تولید مواد آرایشی ماندگار مختص لب و اخلال در نسخه چاپی واضح این عضو از بدن، نیروهای پلیس را بر آن داشت که پیشرف تهایی را در زمینه تشخیص هویت از طریق نسخه چاپی لب افراد صور ت دهند.

هم اکنون طرح لب به یک موضوع تحقیقاتی در حوز ه یی کاملا جدید تحت عنوان   لب نگاری  cheiloscopy) ) تبدیل شده است.

 

8) انواع سرعت گیر

۱. سرعت گیر خیابانی new

مناسب جهت مسیرهای درون و برون شهری ظرفیت بارگذاری تست شده حداکثر ۵۰ تن در هر چرخ طراحی خطوط جدید ضمن زیبایی منظر شهری موجب کاهش سایش قطعه و نهایتا عمر طولانی حداقل دو برابر نمونه های قبلی و متداول گردیده است

استفاده از نگین های شیشه ای اسواروسکی به همراه منشور کیوب کورنر موجب رویت از فاصله ۲۰۰ متری میگردد. رو لپلاک با طرح مناسب جهت آسفالت به انضمام کفی، پیچ، واشر و رو لپلاک .

۲. سرع تگیر جاده ای

طراحی این سایز بر اساس کنوانسیو ن های بین المللی حمل و نقل جاد ه های ترانزیت که ایجاد محدود کننده را در سطح جاد ه ها با ارتفاع بی شاز ۱اینچ ممنوع  می سازد، صورت پذیرفته و برای مسیرهای داخل و خارج شهر پیشنهاد میگردد.

ظرفیت بارگذاری شده، حداکثر ۴۵ تن در هر چرخ دارای ترکیبات آنتی یووی و پلیمرهای کامپاند شده ضد ضربه ، مقاوم در برابر شرایط جوی و اشعه

یووی خورشید به انضمام بازتاب کیوب کورنر تقلیل موثر سرعت به ۴۰ km

۳. سرع تگیر لاستیکی

قابل استفاده در مناطق گرمسیر پر تردد ظرفیت بارگذاری ۵۰ تن هر چرخ دارای نگی نهای بازتاب اسواروسکی اتریش تقلیل موثر سرعت به

۴. درب ضد سرقت ترکیه ای دارای:

چشمی بر روی درب

4 عدد لولای مخفی قابل ریگلاژ

دستگیره لوکس به همراه اهرم قفل شب بند

سیستم مولتی قفل، که با چرخاندن کلید به طور همزمان تعداد ۸ زبانه ثابت و متحرک از دو جهت درب وارد چهارچوب میگردد.

در بهای ضد سرقت ترکیه ای دارای ۸ عدد کلید کامپیوتر یاند که شامل:

3 عدد کلید کارگری ) قابل استفاده در زمان عملیات ساختمان)

5 کلید اصلی(قابل استفاده پس از اتمام عملیات ساختمانی)

مشخصات درب ضد سرقت ترکیه ای :

ضخامت لنگه درب 90 میلیمتر

ضخامت چهارچوب 17 سانتی متر با قطر ورق 1.4 میلیمتر

ساختار داخلی درب از ورق استیل یکپارچه با پ لهای استحکام دهنده

جنس پاشنه درب از ورق استیل ضد زنگ م یباشد

انداز ه های استاندارد در بهای ضد سرقت ترکیه ای  )پشت در پشت چهارچوب(

تک لنگه سانتی متر 110*210 سانتی متری

 

 عبارات کلیدی: حفاظ شاخ گوزنی

 

 

بانک اطلاعات مشاغل مجموعه