پتینه کاری ساختمان در مشهد

انجام خدمات پتینه کاری ساختمان در اصفهان و مشهد و تهران، شیراز، کیش و سایر شهر های ایران، پتینه کاری ساختمان روی دیوار و سقف در مشهد و رنگ آمیزی کناف توسط گروه دکوراسیون داخلی پازل با بیش از 100 نمونه کار پتینه کاری برجسته یا نقاشی ساختمان رنگ برجسته روی سقف، پتینه کاری روی دیوار و شومینه ،پتینه کاری و کناف دیوار پشت تلویزیون در ساختمان های مسکونی و اداری مشهد،  پتینه کاری ساختمان با کمترین قیمت و کیفیت بالا ، ضد ترک و ضد شوره،قابل شستشو و تا حدودی ضد ضربه

اجرای طرح برجسته پتینه روی تمام سطوح مانند دیوار های گچی،سطوح سیمانی،کناف،آرگ،چوب و سنگ صورت میگیرد.

شماره تماس برای نقاشی ساختمان پتینه کاری 09130892825

 پتینه کاری ساختمان

پتینه کاری ساختمان

انواع طرح های پتینه کاری ساختمان

اجرای انواع طرح های پتینه کاری ساختمان در مشهد، شماره تلفن 09130892825

پتینه کاری ساختمان روی سقف و دیوار در مشهد

نمونه کار پتینه کاری ساختمان روی سقف و دیوار، برای سفارش ساخت با شماره تلفن  09130892825 تماس بگیرید

پوشش ساختمان با پتینه کاری ساختمان

پتینه کاری ساختمان یک نوع پوشش برای سقف و دیوار خانه ها است، گاهی نقاشی زیبای ساختمان های قدیمی چشمان بیننده را حیرت زده می کند. این به دلیل آفرینش طرح و رنگ خاص بر پوشش ساختمان است که با پتینه کاری صورت گرفته است.

پتینه یک لایه نازک بر روی انواعدیوار، سنگ ها، فلزات و چوب و ... است که حالت قدیمی بودن به اشیاء می دهد. هنر پتینه کاری هنر دکوراتیوی است که روی سطح های مختلف قابل اجرا است.

تکنیک های پتینه کاری

 • پتینه به کمک پارچه
 • پتینه به کمک اسفنج
 • بافت دار کردن با پودر و روغن
 • رنگ برداری
 • راه راه کردن سطح

ویژگی پتینه کاری ساختمان

استفاده از کاغذ دیواری به دلیل آسیب پذیری و تنوع طرح کمتر، آنچنان مورد توجه مردم نیست. اما پتینه کاری ساختمان به دلیل نقش و نگارهای بسیار متعدد و خلق اثر هنری، و قابل اجرا بودن روی همه سطوح، و مهمتر قابلیت شست و شو و تعمیر در صورت آسیب پذیری دیگر جایی برای دیگر پوشش دهی ها باز نمی کند.

زیرا محبوبیت خود را بین تمامی افراد جامعه پیدا کرده است. در هنر زیبای پتینه کاری بازی با رنگ ها آنقدر خلاقانه انجام می گیرد که ذوق و قریحه را در هر کس ایجاد می کند تا ساختمان مورد نظر خود را به ان سبک زیبا درآورد.

علاوه بر این موارد، ویژگی ناب پتینه کاری ساختمان ، نوع بافت آن است که طراح می تواند از ذهن خود الهام بگیرد و اثری منحصر به فرد را بیافریند.

شهرهای اجرایی پتینه کاری

پتینه کاری ساختمان در سطوح مختلف مخصوصا دیوار و سقف، در اقسا نقاط کشور از جمله مشهد تهران، قشم، کیش، شیراز و بندر عباس با تنوع و کیفیت هر چه بیشتر قابل اجرا است. این شهر ها با داشتن طراحان و متخصصین معمار با تجربه، به ساختمان شما زیبایی و آرامش می بخشد.

پتینه کاری ساختمان

قیمت پتینه کاری ساختمان

نقاشی ساختمان با پتینه کاری روی دیوار یک دکوراتیو از نوع سنتی و مدرن است که معماران داخلی خوش ذوق و ایده پرداز، فضای سرد و بی روح سفید و خاکستری یا تک رنگی را به محیطی شاد و آرام بخش که چشم نواز کودک و پیر و جوان باشد، تبدیل می کنند.

قیمت پتینه کاری ساختمان در مشهد بنا به اندازه دیوار یا سطوح مختلف، زیرساخت دیوار، اندازه و مقدار رنگ یا نوع بافت و ابزار آلات مورد استفاده، می تواند متفاوت باشد. اما در هر صورت طراحان قیمتی مناسب را برای علاقه مندان به این هنر اصیل با شهرت جهانی، پیشنهاد می دهند تا رضایت مشتریان جلب شود.

برای دسترسی به قیمت نقاشی ساختمان با پتینه کاری ساخمان در مشهد و پتینه روی دیوار و سقف و دیدن انواع کاتالوگ رنگ ها و طرح ها را با شماره تلفن 09130892825 تماس بگیرید .

 

پتینه کاری آشپزخانه مدرن

نمونه پتینه کاری آشپزخانه مدرن

هنر بصری پتینه کاری

نقاشی ساختمان با پتینه کاری روی دیوار و هر سطح دیگر، یک هنر بصری است که ترکیب خیره کننده ای را خلق می کند و کمتر کسی است که محو تماشای این پوشش شگفت آور نشود. پتینه کاری ساختمان می تواند محیط شما را از یکنواختی در آورد و دلزدگی را از شما دور کند.

این طرح روح تازه به پیرامون می دهد و احساس زیبایی در مکان را در دل شما به وجود می آورد. کار با دست و ایجاد برجستگی ها و فرو رفتگی ها با رنگ آنقدر تنوع پذیر است که به دلخواه خود یا طراح می توان ویژگی های مدرن و امروزی و یا حتی سبک و سیاق قدیمی را به ساختمان داد.

شما می توانید به جای استفاده طرح های آماده در بازار که شاید خیلی اوقات از مدل و سبک آنها راضی نباشید، خودتان اثر هنری به وجود آورید و این هنر با ترکیب رنگ ها و ساخت پتینه بنا به سلیقه و احساس شخصی تان است. این در واقع پتینه کاری ساختمان آمیختگی هنر و تکنولوژی صنعتی است که طرح هایی جدید و غیر تکراری خلق می کند.

رنگ های مورد استفاده در پتینه کاری

 • پتینه
 • روغنی
 • اکریلیک
 • کنیتکس
 • مولتی کالر

 کاربرد های پتینه کاری

 • پوشش دهنده سقف
 • پوشش دهنده دیوار
 • ابجاد موج و ترک در ساختمان
 • قابلیت اجرا روی سطوح مختلف
 • ایجاد طرح آجری و سنگی
 • ایجاد طرح چوبی و گرانیتی
 • ایجاد نقوش برجسته

انواع پتینه کاری

 • پتینه ورق طلا و نقره
 • پتینه روی دیوار و چوب
 • پتینه کاری روی سقف و آسانسور

انواع پتینه کاری ساختمان

در وحله اول باید بدانید نقاشی ساختمان با پتینه کاری روی دیوار، احتیاج به تخصص، آشنا بودن با معماری،خصوصا معماری اصیل ایران دارد تا بتوان جلوه قدیمی به نمای ساختمان داد.

پتینه کاری ساختمان با نقش های گل و فرشته و یا هر تصویری از ذهن معمار یا صاحب ساختمان، قابل طراحی است. نقاشی یا پتینه کاری ساختمان طرفداران بسیاری در کشور دارد و بنا به سلیقه افراد در دو نوع زیر اجرا می شود:

 • پتینه کاری کلاسیک
 • پتینه کاری مدرن

 پتینه کاری ساختمان

پتینه کاری یعنی اجرای رنگ آمیزی طرح برجسته روی سطوح ساختمان ، که مواد آن از ترکیب خمیر مخصوص پتینه و رنگ اتومبیلی و ساختمانی ساخته شده است و این سطوح به علت استفاده از مواد نانو  دارای دوام زیادی بوده و قایل شستشو و ضد ترک و شوره میباشد.

سطوح پتینه کاری شده در صورت آسیب دیدن در زمان کمی قابل بازسازی میباشد و درصورتی که مشتری پس از مدتی مایل به تغییر رنگ پتینه باشد به راحتی میتوان تغییر رنگ را در سطوح پتینه کاری شده انجام داد. رنگ های از نوع ورق طلا،طرح چوب و طرح ترک از رنگ هایی هستند که این روزها خیلی متقاضی دارند.

مشکلی که در بسیاری از ساختمان ها دیده شده ترک خوردگی دیوار شومینه و پشت لوله بخاری ها به علت ایجاد حرارت زیاد است که سطوح پتینه کاری شده در مقابل حرارت بسیار مقاوم بوده و از این رو گزینه مناسبی برای دیزاین جایگاه شومینه است.

پتینه کاری در سه مرحله برجسته سازی، رنگ آمیزی و ایجاد لایه نانو صورت میگیرد و مدت زمان اجرای هر متر مربع پتینه کاری با احتساب زمان خشک شدن هر مرحله از کار سه ساعت است

برای اجرای پتینه کاری در مشهد، تهران، اصفهان و کیش با شماره تلفن 09130892825 تماس بگیرید.بازدید رایگان از محل

پتینه کاری در مشهد

لیست قیمت پتینه کاری ساختمان در مشهد ،سال 1397

قیمت پتینه کاری روی دیوار و شومینه از متری 40 هزار تومان

قیمت پتینه کاری روی سقف از متری 60 هزار تومان

پتینه کاری دیوار پشت تلویزیون با کناف از متری 130 هزار تومان

کلیه رنگ ها و مواد استفاده شده در کار پتینه کاری خارجی و با کیفیت میباشند

پتینه کاری مشهد

پتینه کاری مشهد

آموزش پتینه کاری در مشهد برای هنر جویان علاقمند پدیرفته میشود.آموزش پتینه کاری در ساختمان های درحال اجرا و به صورت عملی و کاربردی است

از دیگر خدمات گروه دکوراسیون داخلی پازل انجام رنگ و نقاشی ساختمان میباشد،کناف کاری و کلیه فعالیت های مربوط به دکوراسیون داخلی در مشهد

برای اجرای پتینه کاری در مشهد، تهران،کیش،قشم،بندر عباس و شیراز با شماره تلفن 09130892825 تماس بگیرید.بازدید رایگان از محل

 

 

 

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال